Skocz do zawartości
lukasz2511

Xbox One gry na mysz i klawiaturę

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pytanie moje jest takie w jakie gry zagramy na konsoli Xbox one po podłączeniu myszki i klawiatury?Wiadomo że chodzi tu bardziej o strzelanki typu metro czy Call od Duty.Ale też nie pogardził bym zagraniem na klawiaturze i myszy np.w Red Ded Redemtion 2 ? ma ktoś może jakieś info ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pytanie moje jest takie w jakie gry zagramy na konsoli Xbox one po podłączeniu myszki i klawiatury?Wiadomo że chodzi tu bardziej o strzelanki typu metro czy Call od Duty.Ale też nie pogardził bym zagraniem na klawiaturze i myszy np.w Red Ded Redemtion 2 ? ma ktoś może jakieś info ?

Witam,RDR2 czy Metro na zwykłej konsoli XO+myszka i klawiatura to nie zbyt dobry pomysł,dlatego ze są tam spadki klatek poniżej 30fps,na padzie rozgrywka jest bardziej komfortowa i mniej odczuwalne są takie dropy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkleiłem tytuł twojego tematu w google. Pierwszy wynik to lista gier obsługujących klawiaturę i mysz :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, lista gier łatwa do znalezienia w internecie.

To czy gra będzie miała obsługę myszki i klawiatury zależy od producenta gry - Microsoft oferuje im taką możliwość a to czy zostanie to zaimplementowane, leży już tylko w gestii producenta

Edytowane przez Frythyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na padzie w MEtro nie ma tej dynamiki co na pc z myszką. Na konsoli jest, zatrzymaj się,wyceluj i strzel. Eh...Nie wiem moze nie umiem grac heehe

Edytowane przez litwicki22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest mniej dynamicznie niż na PC ale dużo zależy od umiejętności obsługiwania pada. Dla osoby ze stażem ta różnica nie będzie duża

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...