Skocz do zawartości
kamisl182

Problem z sygnałem karty hd5850

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wczoraj przysłano mi kartę HIS radeon 5850

Włączyłem kompa ładowanie systemu reset. Włączyl się za drugim razem. Test w furmark po osiagnieciu64 stopni pionowe pasy zawiecha i reset. Wieczorem po pracy komputer Włączyl się za 3 razem dwa poprzednie uruchomienia bez pisku płyty same wentyle chodziły. Dzisiaj ja rozebrałem wymieniłem pastę wyczyściłem złożyłem do kupy ikarta nie daje już sygnału na monitor, wszystkie wentyle pracują komp zero reakcji. Podłączyłem gts250 i wszystko śmiga aż miło jak dawniej. Co może być przyczyną? Nic więcej nie ruszałem. Może zasilacz za slaby? Chieftec pisze na nim 500W a na naklejce ponizej max 486W. Wszystko mam podpięte wszystko jest ok. Co może być przyczyną? Karta felerna?? Reszta to gigabyte ga-ma770t-ud3, phenom x4 810 ram 8GB. Proszę o jakieś porady co wy byście jeszcze próbowali. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym się nie dziwił że 11 letniej karcie graficznej coś dolega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem za niewielkie pieniądze trochę ulepszyć kompa ale na szczęście karta będzie odesłana i zwrot pieniędzy pozbieram więcej kasy i kupię coś do 200 zł :) czyli nic z tym nie zrobię prawda? Wiem że ma swoje na karku ciężko kupić coś zadbanego :/ od kogoś kto nie katował grafy w grach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem za niewielkie pieniądze trochę ulepszyć kompa ale na szczęście karta będzie odesłana i zwrot pieniędzy pozbieram więcej kasy i kupię coś do 200 zł :) czyli nic z tym nie zrobię prawda? Wiem że ma swoje na karku ciężko kupić coś zadbanego :/ od kogoś kto nie katował grafy w grach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu kupiłbym jakiegoś gtx'a 950/960, w miarę świeża karta za 200-250zł coś znajdziesz. A od 300zł to i 1050ti będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak? Gtx950? Ja z cudem widziałem gtx660 za 180... Popatrzę może coś znajdzie dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 200zł gtx 950/960 nie kupisz. Bardziej gtx 660/670/750ti/760/770. radeon 5850 to wiecej jak 100zł bym nie dawał. Jak karta prezentuje pasy i artefakty to nie nadaje się do niczego i wymiany pasty to strata czasu. To jak by złamaną nogę głaskać w nadziei że się pobiega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tego Radka kupiłem za 80 zł... Teraz odłożę i kupię coś konkretnego. Chciałem cos tanim kosztem ulepszyć ale jak widać nic z tego pozbieram kasę i złożę sobie coś dobrego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...