Skocz do zawartości
sheldon24

smartfon 1500-2000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam doradzi ktoś dobry :D szukam dobrego smartfona 1500-2000zl od trzech lat posiadam xiaomi redmi note 4 32/3 ale chcialbym już znacznie coś lepszego,interesuje mnie dobra bateria na długi okres uzytkowania,szybkość dzialania,duży wyświetlacz,dobry aparat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dorzucił stówkę i w OleOle wziął Oppo Reno 2. Opcjonalnie zaczekał chwilę do premiery OnePlus 8 i kupił na jakiejś promocji OnePlus 7t.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dorzucił stówkę i w OleOle wziął Oppo Reno 2.

 

:glodny:

 

dokładnie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie praktycznie obecnie mozna juz wyrwac op7t, ostatnio byl na promo w xkomie bodajze za 2150, a skoro w xkom byl w tej cenie to i taniej moze byc gdzie indziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to zastanawiam sie miedzy xiaomi mi9t lub samsung a71 chyba ze sa lepsze ,wydajniejsze,z lepsza bateria.??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie podane wyżej propozycje są lepsze od Twoich. Co do A71 to praktycznie każdy telefon w jego budżecie jest lepszym wyborem od niego obecnie. Z tych dwóch jeśli już to Mi9t.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z xiaomi jestem zadowolony,pytanie czy ten 9t jest fonem kompletnym bo chce na dłużej tel wiec co ostatecznie wybrać i być zadowolonym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W swoim budżecie jest. Masz dobrą baterię, ekran AMOLED, w porządku aparaty oraz dobrą speckę. Na wodotryski pokroju indukcyjnego ładowania czy wodoszczelności nie ma co liczyć w tych pieniądzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używany P30Pro w stanie idealnym za 1800zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

P30

Honor 20 pro

 

Warto rozważyć jeśli Mi9T z jakiegoś powodu nie pasuje. Ewentualnie, można faktycznie polować na jakiegoś oneplusa.

Edytowane przez jongover

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja uważam, że za 2000 zł można mieć coś lepszego, niż xiaomi.

Nikt jakoś nie wspomniał, że soft xiaomi do udanych nie należy ;)

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

również głos na oppo reno 2, ostatnio trochę staniały - 2099

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soft Xiaomi jest jednym z bardziej chwalonych przez recenzentów softem(np. Mobzilla wypowiada się o nim pozytywnie), także raczej nie brałbym napisu "Xiaomi" z tyłu za wadę. Raczej przemyślałbym kwestię aparatu, który w Huawei P30 będzie lepszy niż Mi9t(na stockowej apce). Z drugiej strony, Kirin vs Snapdragon i tutaj wygrywa raczej Xiaomi... No cóż. Decyzja należy do autora wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soft Xiaomi jest jednym z bardziej chwalonych przez recenzentów softem(np. Mobzilla wypowiada się o nim pozytywnie), także raczej nie brałbym napisu "Xiaomi" z tyłu za wadę. Raczej przemyślałbym kwestię aparatu, który w Huawei P30 będzie lepszy niż Mi9t(na stockowej apce). Z drugiej strony, Kirin vs Snapdragon i tutaj wygrywa raczej Xiaomi... No cóż. Decyzja należy do autora wątku.

 

Nie mów, że nie widzisz że każda recenzja xiaomi jest co najmniej faworyzująca? Brak wad, same zalety a na forum mało to narzekania na soft? Tak stronniczych recenzji to nawet samsung nie miał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Soft Xiaomi jest jednym z bardziej chwalonych przez recenzentów softem(np. Mobzilla wypowiada się o nim pozytywnie), także raczej nie brałbym napisu "Xiaomi" z tyłu za wadę. Raczej przemyślałbym kwestię aparatu, który w Huawei P30 będzie lepszy niż Mi9t(na stockowej apce). Z drugiej strony, Kirin vs Snapdragon i tutaj wygrywa raczej Xiaomi... No cóż. Decyzja należy do autora wątku.

 

 

Co? Chyba żyjemy w innym świecie, zaglądnij czasem na reddita i forum Mi :lol2:

A akurat kirin 980 w górę to bardzo udane jednostki w przeciwieństwie do np exynosów w samsungu, więc nie wiem do czego pijesz.

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fliperpl, przecież to forum winno się zwać pcxiaomilab.

Przeglądając wątki swietdzam jedno - na rynku po katastrofie elektronicznej na całym świecie tylko xiaomi nadaje się do użytku. Reszta to zuo.

Nawet zeszłe flagowe jak choćby u12 nie ma startu do takiego np note 8

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oprogramowanie jest spoko ale ma sporo znanych i mniej znanych bugow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś mało jestem zainteresowany huwaeiem chyba ze jeszcze tego modelu smartfona nie miałem,bardzie jak juz interesuje jak pisałem cos z xiaomi lub ew samsung także prosze o dobre typy itp.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś mało jestem zainteresowany huwaeiem chyba ze jeszcze tego modelu smartfona nie miałem,bardzie jak juz interesuje jak pisałem cos z xiaomi lub ew samsung także prosze o dobre typy itp.Pozdrawiam.

A dlaczego nie Huawei?

 

Sprawdź sobie model Huawei p30. W sklepie stacjonarnym 2100zł, jak znasz jakieś zaufane sklepy internetowe to będzie taniej, ew. czekać na jakieś promocje.

Bardzo dobry aparat, bateria przy dobrze skonfigurowanych ustawieniach telefonu wytrzyma nawet dwie doby bez ładowania, SOT w zależności od użytkowania 6-10h, przeciętnie ok. 7h.

Brak zaokrąglonych ramek i niewielki rozmiar (6.1'') może też być atutem, ale to już subiektywne odczucia.

Usługi google oczywiście działają, bo to urządzenie wypuszczone na rynek w tamtym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Xiaomi to bierz Mi9T Pro. Możesz nawet rozważyć zwykłego Mi9, albo tańszego Mi9T(za 1500zł). Mimo wszystko, jak zawsze zwracam uwagę że nie oceniałbym smartfona pod kątem marki, a raczej pod kątem konkretnego modelu. Marka to tylko logo z tyłu obudowy i nakładka systemowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc nie jest spoko. Auto, w którym co chwilę coś psuje się w silniku lub nie działa tak, jak powinien też określony mianem "silnik jest spoko"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Xiaomi to bierz Mi9T Pro. Możesz nawet rozważyć zwykłego Mi9, albo tańszego Mi9T(za 1500zł). Mimo wszystko, jak zawsze zwracam uwagę że nie oceniałbym smartfona pod kątem marki, a raczej pod kątem konkretnego modelu. Marka to tylko logo z tyłu obudowy i nakładka systemowa.

 

 

>tylko nakładka systemowa, która obsluguje całego smartfona i jego aplikacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...