Skocz do zawartości
UberF33

Czy telewizory Philips słyną z wadliwych matryc?

Rekomendowane odpowiedzi

Ze 3 tygodnie temu kupiłem rodzicom nowy TV. Z racji tego że mamie podobał się Ambilight padło na Philipsa. Kurier przywiózł, wypakowałem i moim oczom ukazała się matryca cała pokryta smugami. Jasnymi, kontrastującymi z czarnym ekranem, widocznymi najlepiej pod światło, jakby od wilgoci. Nie dającymi się w żaden sposób zetrzeć, natomiast docisk mikrofibry na chwile je niwelował. Pomyślałem ok, może to wina transportu w niskiej temperaturze, po jakimś czasie przebywania w temperaturze pokojowej znikną. Nie znikły. Telewizor zwróciłem. Dziś przyszedł drugi telewizor. Również Philips ale postanowiłem dopłacić do lepszego modelu, zmieniłem sklep. I jest to samo. Matryca cała we smugach.

 

Próbowałem szukać podobnych opisów problemów w internecie i nic. Co to? Pech? Philips to aż taki złom? Da się to jakoś zniwelować? Dołączyłbym zdjęcia ale jest już ciemno i aparat nie uchwyci dobrze tego o co mi chodzi. Jestem zniesmaczony i zdenerwowany i już nawet nie tym że zwrot 55' TV nie należy do tanich rzeczy, ale po prostu nie tak wyobrażałem sobie prezent dla bliskiej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...