Skocz do zawartości
forumowicz-a55

Zakup na AliExpress -pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Może ktoś z Was wie, kto mógłby pośredniczyć w zakupach na AliExpress, bo nie chcę tam zakładać konta...? :E

dzięki i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż...wygodniej...chyba że to jednorazowe zakupy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tu założyłeś a u chińczyka się boisz :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kup to z alledrogo jak masz obiekcje przed zakładaniem konta na Alli...

 

Ew.mogę Ci zamówić co tam chcesz ;)

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jeszcze HALO nie widziałem w grach, oczywiście przy teście FALD widoczne bo brakuje stref wygaszania (pewnie przy 1000 byłaby bajka na 27").  Domyślnie nie ma wcale, ustawiłem średni bo na wysokim overshoot srogi. To jednak VA więc jakieś smużenie musi być, ale to nie takie jak miałem na AOC C24G1, tam wszystkie animacje smużyły  
    • Ja uważam inaczej. Samo e-core dużo energii nie pobiera.  W najnowszym CPU Z możesz wskazać które rdzenie przetestować. Mam u siebie e-core na 4.4 Ghz - W singiel Core wynik porównywalny do Core i7 7700K. Jeżeli system dobrze tym zarządza (co testy pokazują że w normalnej pracy Intele pochłaniają mniej energii od AMD) to e-core spisują się bardzo dobrze.  W pracy multi (obróbka audio/video) bardzo fajnie wspomagają główne rdzenie. 
    • Nie doszliśmy do żadnego porozumienia. Twoje ustawienia nie maja żadnego sensu, bo prześwetlają obraz. Więc rozumiem, że zepsuty jest kalibrator windows i zepsute są wszystkie gry. Żeby na Twoich ustawieniach mieć prawidłowo ustawiona jasność, trzeba w grach dać 570 nit jako max jasność. Co powoduje, że nie ma technicznie możliwości aby dało Twoje 1000 nit.  Więc zapraszam do mnie abyś zrobił te pomiary swoje. Ugoszczę Cię chętnie i sprawdzimy kto ma rację
    • Na dzień dzisiejszy nadal plusy przewyższają minusy. A biorąc pod uwagę korelację  plusów i minusów po wyjściu z UE - wygląda to jeszcze bardziej nie opłacalne dla Polski.  Ale to nie tylko wina UE - że wprowadzane są przepisy które nam, Polakom nie pasują  -  nasz rząd sam się do tego przyczyniał (2015-2023): - brak negocjacji, szczególnie w tych rozmowach nie jawnych (tylko narzekanie jaka UE zła) - podpisywanie wszystko jak leci Morawieckiego, a potem narzekanie że UE kazała podpisać a było wiele decyzji gdzie sam Morawiecki w pojedynkę mógł nie dać podpisu = veto. - pieniądze z ETS'ów pozostaje w danym kraju tj. w Polsce i zgodnie z wytycznymi powinniśmy 100% tej kwoty wydać na energetykę, gdzie oficjalnie wydajemy 12%. Ja się pytam, co rząd zrobił z pozostałymi 88% pieniędzmi z ETS'ów? grube miliardy zł..... - zaproponowanie przez polski rząd kamieni milowych do odblokowania KPO, a potem narzekanie że kamienie milowe nie są możliwe do zrealizowania.
    • kurde między 7900XT a 7900 XTX to jest już 1000 zł więcej... Chyba nie chcę aż tak dużo wydawać na kartę która nie będzie eksploatowana w pełni i tak często żeby dopłacać kolejne tysiące
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...