Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam duży problem. Nie wiem już jak temu zaradzić, ponieważ miałem urodziny i dostałem od mojego kolegi słuchawki QILIVE Q.3567 I się ucieszyłem bo moje stare się psuły i nie wygodne były, a więc podłączyłem do przedniego panelu słuchawki wyregulowałem głośność za pomocą słuchawek, włączyłem YouTube i nic nie słyszałem, więc włączyłem spotify i też nic nie słyszałem myślałem że źle wyregulowałem głośność a tu nie. Podłączyłem do tylnego panelu i też nic. Mikrofon był sprawny ale dźwięk ze słuchawek już nic. W realtek audio console wykrywa mi to jako głośniki wszedłem w ustawienia dźwięku a tam "Głośniki Realtek® Audio" Kliknąłem PPM na te głośniki i testuj i niby dźwięk był ale ja go nie słyszałem! Nie wiem o co chodzi mówił mi że są nowe. Testowałem na mojego kolegi komputerze i wszystko śmigało jak trzeba a u mnie nie, proszę pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kliknij w ikonkę głośnika potem w strzałeczkę skierowaną do góry i wybierz słuchawki swoje z listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kliknij w ikonkę głośnika potem w strzałeczkę skierowaną do góry i wybierz słuchawki swoje z listy.

A gdzie mógłbym to znaleźć? Bo w dźwięku nie mam strzałki na głośniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki na USB posiadają wbudowaną kartę dźwiękową i ta, którą masz w komputerze nie ma z nią nic wspólnego.

Musisz zmienić domyślne urządzenie audio na swoje słuchawki.

Mikrofon działa, bo to pewnie jedyne aktywne urządzenie tego typu.

 

 

JfbJGVT.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki na USB posiadają wbudowaną kartę dźwiękową i ta, którą masz w komputerze nie ma z nią nic wspólnego.

Musisz zmienić domyślne urządzenie audio na swoje słuchawki.

Mikrofon działa, bo to pewnie jedyne aktywne urządzenie tego typu.

 

 

JfbJGVT.png

 

Nadal nic nie działa. Próbowałem zmienić przez menedżer ale tam nie mogę więc przez ikonę dźwięku w prawym dolnym rogu ale tam mam tylko "Realtek Digital Output (Realtek® Audio)".

 

I w menedżerze mam pokazane włączone tylko "realtek digital output" Jako domyślne.

https://imgur.com/S2w7v1q

Edytowane przez quero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest znaleźć cokolwiek o tych słuchawkach na sieci, ale w gazetce Auchan z 2018 roku jest info, że są to słuchawki 2x minijack + USB. W instrukcji nie ma informacji, jak to podłączyć i co faktycznie to USB robi? Bo może to służy jedynie jako dodatkowe zasilanie i musisz podpiąć oba jacki w odpowiednie miejsca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest znaleźć cokolwiek o tych słuchawkach na sieci, ale w gazetce Auchan z 2018 roku jest info, że są to słuchawki 2x minijack + USB. W instrukcji nie ma informacji, jak to podłączyć i co faktycznie to USB robi? Bo może to służy jedynie jako dodatkowe zasilanie i musisz podpiąć oba jacki w odpowiednie miejsca?

 

USB podświetla słuchawki, więcej w USB nie zauważyłem. Odłączyłem USB i dalej nic. Mogę wysłać ich zdjęcie jak wyglądają jaki mam komputer czy coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...