Skocz do zawartości
Vexart

Który rtx 2070 super wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Zastanawiam się nad wyborem rtx 2070 super. Na rynku jest bardzo dużo różnych wersji tej karty.

Którą wy możecie najbardziej polecić??

Ja zastanawiam się nad dwoma:

-Zotac RTX 2070 SUPER AMP Extreme

-https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/graphics-cards/rtx-2070-super/

Tej ze strony nvidii nikt nie bierze nigdzie pod uwagę mało jakichś informacji o niej. Oznacza to że nie warto jej brać??

Wezmę pod uwagę każdą inną kartę. W tym tyg kupuję i prosił bym o jakieś opinie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Zastanawiam się nad wyborem rtx 2070 super. Na rynku jest bardzo dużo różnych wersji tej karty.

Którą wy możecie najbardziej polecić??

Ja zastanawiam się nad dwoma:

-Zotac RTX 2070 SUPER AMP Extreme

-https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/graphics-cards/rtx-2070-super/

Tej ze strony nvidii nikt nie bierze nigdzie pod uwagę mało jakichś informacji o niej. Oznacza to że nie warto jej brać??

Wezmę pod uwagę każdą inną kartę. W tym tyg kupuję i prosił bym o jakieś opinie.

Pozdrawiam.

Witam od siebie polecam Karta graficzna MSI GeForce RTX 2070 SUPER Gaming X ,wysoka kultura pracy i niskie temperatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze modele msi gaming x msi gaming x trio palit js i Gigabyte oc chodź w tym ostatnim słyszałem że lubią cefki piszczeć. Na podkręconym x trio temp max 70 i niesłyszalne wiatraki + tryb pół pasywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Devvine

Mam Gigabyte Gaming OC i dziala rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak palit js to i palit gamerock.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że często poleca się:

Gigabyte GeForce RTX 2070 SUPER GAMING OC i MSI Geforce RTX 2070 SUPER GAMING X TRIO

To jedne z lepszych rtx 2070s??

A z tych dwóch co wymieniłem ktoś się wypowie? Ktoś może korzysta z którejś?

Może ktoś słyszał o tych kartach jakieś opinie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że często poleca się:

Gigabyte GeForce RTX 2070 SUPER GAMING OC i MSI Geforce RTX 2070 SUPER GAMING X TRIO

To jedne z lepszych rtx 2070s??

A z tych dwóch co wymieniłem ktoś się wypowie? Ktoś może korzysta z którejś?

Może ktoś słyszał o tych kartach jakieś opinie??

Ja mam Gigabyte Gaming OC RTX 2070 Super. Jest bardzo ładnie wykonana, utrzymuje dobre temperatury, chodzi znacznie ciszej niż poprzedni model od Gigabyte - Windforce III OC GTX 1080. Mam ją dopiero niecały tydzień ale póki co jestem zadowolony i mogę polecić, zwłaszcza że kupiłem w okazyjnej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o Windforce OC 3X? Jak z temperaturą i głośnością po OC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Devvine

A co powiecie o Windforce OC 3X? Jak z temperaturą i głośnością po OC?

 

Windforce jest gorszy od Gaming OC 3X. Jest glosniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że często poleca się:

Gigabyte GeForce RTX 2070 SUPER GAMING OC i MSI Geforce RTX 2070 SUPER GAMING X TRIO

To jedne z lepszych rtx 2070s??

A z tych dwóch co wymieniłem ktoś się wypowie? Ktoś może korzysta z którejś?

Może ktoś słyszał o tych kartach jakieś opinie??

Ogólnie patrząc to w przypadku tej serii dopłacasz za kulturę pracy{temp,i głośność} bo w wydajności różnice są rzędu 5 fps max. Msi są polpasywne(wiatraki załączają się powyzej

60 stopni) a mój x trio po oc 110/900 max dochodzi do 72 stopni przy wiatrakach na około 40% których i tak nie słychać. W sumie to padło na nią bo była w cenie palita js (2500) który był moim 2 wyborem ale nie mieli go na prolinie.

Ogólnie pytanie jest takie ile chcesz dopłacić do kultury pracy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie patrząc to w przypadku tej serii dopłacasz za kulturę pracy{temp,i głośność} bo w wydajności różnice są rzędu 5 fps max. Msi są polpasywne(wiatraki załączają się powyzej

60 stopni) a mój x trio po oc 110/900 max dochodzi do 72 stopni przy wiatrakach na około 40% których i tak nie słychać. W sumie to padło na nią bo była w cenie palita js (2500) który był moim 2 wyborem ale nie mieli go na prolinie.

Ogólnie pytanie jest takie ile chcesz dopłacić do kultury pracy?

To ten zotac lub founders będzie miał lepszą kulturę pracy?? Za kartę mogę dać tak do 2800. Też nie musi być to tylko i wyłącznie 2070s, chociaż w tym przedziale cenowym nie ma nic lepszego chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte GeForce RTX 2070 SUPER GAMING OC polecam - jeśli chodzi o temperatury, wydajnosc. Ja niestety trafilem na egzemplarz z piszczącymi cewkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był za ZOTAC. Chyba jako jedyni dają 5 lat gwarancji, po zarejestrowaniu karty. Chłodzenie wysokiej jakości, kultura pracy w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że często poleca się:

Gigabyte GeForce RTX 2070 SUPER GAMING OC i MSI Geforce RTX 2070 SUPER GAMING X TRIO

To jedne z lepszych rtx 2070s??

A z tych dwóch co wymieniłem ktoś się wypowie? Ktoś może korzysta z którejś?

Może ktoś słyszał o tych kartach jakieś opinie??

Mam Gaming X Trio i bardzo polecam, kultura pracy i temperatury są rewelacyjne, ale jest trochę droższa. W rozdzielczości 2160p temperatury w okolicach 65 stopni, obroty 800-1000RPM i karta jest niesłyszalna, chyba jeszcze nigdy nie miałem tak cichej karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windforce jest gorszy od Gaming OC 3X. Jest glosniejszy.

 

Według testów na yt osiągą 1500 rpm pod obciążeniem i 38.5 db vs 36db gaming oc i 1300rpm. Pytanie czy warto dopłacić te 150zł do gaming oc? Dodam, że planuję OC karty i nie chcę mieć więcej niż 2000rpm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według testów na yt osiągą 1500 rpm pod obciążeniem i 38.5 db vs 36db gaming oc i 1300rpm. Pytanie czy warto dopłacić te 150zł do gaming oc? Dodam, że planuję OC karty i nie chcę mieć więcej niż 2000rpm

Do tego nie zapomnij że wzrost głośności o 3db to to samo co 2x głośniejszy. czyli 2,5db to spora różnica :P

 

To ja w takim razie chyba zdecyduję się na Zotac. Zobaczymy co to będzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...