Skocz do zawartości
Reddzik

Problem z 1660 Ti

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

 

Zauważyłem, że z kartą są problemy, grzeje się, coraz to bardziej z dnia na dzień.

Domyślne ustawienia dla niej, przy otwartym przodzie budy, przy wentylatorach obudowy na max obrotach, a i tak grafa nabiera temperatury.

Jak widać na screenie.

 

 

gLZ67a2.jpg

 

 

 

Wentylatory w budzie:

Przód: 2x 140mm Be Quiet Pure Wings HS 1600rpm

Góra: 2x 120mm Arctic F12 120mm i drugi ten oryginalny od SPC z przodu.

Tył: oryginalny.

 

Próbowałem uv, dawałem 50mhz więcej na krzywej i obniżałem tak żeby było podobnie do stocku, to po wszystkim GPUZ pokazuje, ze OC jest o 29mhz. Dodatkowo daję 85% TDP bo grywam w 60-70fps, a tu to wystarcza, mam monitor z FS 75hz.

Przy uv mam takie tempy w tej samej okolicy:

 

LoOQNTy.jpg

 

 

Akurat ta okolica to mocno ciśnie po GPU, tak samo jak RDR2, gdzie proc się nudzi, a jako, że wentylatory na budzie są zależne od temperatury CPU, to muszę ręcznie podbijać w programie MSI Command Center na 100%, ale to nie zawsze coś daje.

Wydajność GPU mi pasuje, tylko ciekawią mnie temperatury. Karta kupiona jakiś czas temu od użytkownika z forum.

 

Dodam, że jak zostawię grafę na domyślnie, to praktycznie wszędzie nawet w 60fps grafa ma te ponad 70C, dopiero obniżenie TDP coś daje. Wcześniej miałem radka i jeszcze wcześniej gtx 780Ti referenta-turbina, który podobnie łapał temperatury.

W pokoju mam te około 23-25C, nawet nie mam włączonego kaloryfera, komp na biurku, przed oknem, które jest na wschód.

 

Wina budy? za ciepło w pokoju :lol2: czy grafa jest "martwa".

 

Pozdrawiam

Daniel

 

Edit:

Pamięci nie podkręcałem, jedynie co to robiłem uv z lekkim o 50mhz podniesieniem boosta, a po obniżeniu krzywej było to 29mhz według GPUZ, obniżam TDP bo wydajność na to pozwala.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że na prośbę Reddzika (jako, że mamy podobne zestawienie sprzętowe) zrobiłem test swojej karty w identycznych ustawieniach w Division i wyszło mi na moim jedno-wentylatorowym PNY GTX 1660 ti 69 stopni przy ustawieniu karty na default (nawet krzywej wentylatorów nie ustawiałem w MSI Afterburner), natomiast u niego, na dwóch wentylach karty graficznej wyszło na default aż 77 stopni i to przy otwartej budzie (u mnie zamknięta). Coś faktycznie się dzieje z jego kartą.

 

Dowód:

 

7926P1h.jpg

 

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że macie karty różnych producentów, więc porównanie niemiarodajne. Sprawdźcie jakie macie rpm na wentylatorach GPU w tych samych momentach gry. Twoja karta @addept, może obniżać temp zwiększeniem obrotów wentylatora.

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy domyślnej krzywej, kręci się na ok 60%, a temp jest 2-3C wyższa. Przy ustawieniu wentylatorów dochodzi nawet do 67% obrotów ale trochu zbija temp.

Inna miejscówka, samo uv, inny profil, gdzie mam jedynie 11mhz wyższy zegar w gpuz, własna krzywa.

 

xXCuP2N.jpg

 

 

To samo co wyżej, ale z ustawionym TDP 85%

 

 

4WwMdp9.jpg

 

 

Grafa j.w, krzywa domyślnie, buda z boku otwarta, przód zamknięty, wentylatory w budzie na max:

 

 

2Uay5dr.jpg

 

 

Wniosek taki, że jedynie co zbija mocno temp, to obniżenie TDP, nawet poziom 90% daje lepsze temperatury, jak i również obniżenie fps do 60, bo 70fps też mocno daje karcie po łbie.

 

Co do RPM na karcie, to u niego ok 1900rpm jak widać, jestem w tym samym miejscu, ale inna kamera, bo musiałbym zacząć grę od nowa by mieć idealny moment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy domyślnej krzywej, kręci się na ok 60%, a temp jest 2-3C wyższa. Przy ustawieniu wentylatorów dochodzi nawet do 67% obrotów ale trochu zbija temp.

Inna miejscówka, samo uv, inny profil, gdzie mam jedynie 11mhz wyższy zegar w gpuz, własna krzywa.

 

xXCuP2N.jpg

 

 

To samo co wyżej, ale z ustawionym TDP 85%

 

 

4WwMdp9.jpg

 

 

Grafa j.w, krzywa domyślnie, buda z boku otwarta, przód zamknięty, wentylatory w budzie na max:

 

 

2Uay5dr.jpg

 

 

Wniosek taki, że jedynie co zbija mocno temp, to obniżenie TDP, nawet poziom 90% daje lepsze temperatury, jak i również obniżenie fps do 60, bo 70fps też mocno daje karcie po łbie.

 

Co do RPM na karcie, to u niego ok 1900rpm jak widać, jestem w tym samym miejscu, ale inna kamera, bo musiałbym zacząć grę od nowa by mieć idealny moment.

Jak temp nie przekracza 80st to dla mnie jest ok. Ograniczenie wydajności karty zawsze zbija temp to nic dziwnego. Żeby sprawdzić, czy twoja karta ma coś nie tak z oddawaniem ciepła musiałbyś mieć drugą identyczną do porównania i zamontowaną w twojej budzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że macie karty różnych producentów, więc porównanie niemiarodajne. Sprawdźcie jakie macie rpm na wentylatorach GPU w tych samych momentach gry. Twoja karta @addept, może obniżać temp zwiększeniem obrotów wentylatora.

 

Przecież masz tam RPM. To jest ta sama lokacja (trochę inne kąty widzenia) i te same ustawienia (ultra, z wyłączoną synchronizacją).

U Reddzika pierwszy screen - 77 stopni i 2157 RPM wentylatora karty przy ustawieniach default

U mnie 69 stopni - 1875 RPM przy ustawieniach default karty.

 

Ogólnie jego wentylatory pracują mocniej niż mój pojedynczy, a mimo to grafa mocniej się grzeje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że według GPU-Z w opisie biosiu jest info, że domyślny limit temperatury to 83C. Żadnych bsod, problemów z kartą nie mam, poza temperaturą, która powyżej 70C wydaje mi się sporo. Według testów to mieli poniżej, ale wiadomo jakie ich warunki testowe, np pająk itp.

Miewałem czasem wywalenie sterownika, ale raz na ruski rok, i nie wiedziałem czy to wina uv czy czegoś innego, czy samej gry, a może jeszcze wina FreeSynca.

 

Np w takim Football Manager 20, który raczej kartę idluje to miałem restart- raz- było uv, a w podglądzie znalazłem info o sterowniku.

Na początku grałem w AC Origins, Odyssey, czy nawet BF1/5 i tam nie stwierdziłem tego, bo mocno ciśnie po CPU, wentylatory w budzie wtedy się rozkręcają a grafa nie jest tak utylizowana jak w grach np RDR2 czy Division2.

 

RDR2:

Karta chyba uv, z 90% TDP i domyślnie krzywa- nie pamiętam, ale z TDP jestem pewny.

 

VJ55tEl.jpg

 

 

Karta bez przycinania mocy, na 100% TDP i widać jaka temperatura i jak mocno wentylatory pracują. Gra zablokowana na 60fps. 76C 72% obroty, zapewne krzywa i uv. Dawno grałem w RDR2. Screeny z listopada.

 

rKbv2L5.jpg

 

 

Muszę odpalić dla testu BF1, BF5 nie mam, i porównać jak tam się grzeje, bo patrzę na screeny to tam jest dużo lepiej

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj ktoś podobny temat założył:

 

https://forum.pclab.pl/topic/1300955-MSI-GTX-1660-Ti-Gaming-X/

 

Mnie tak hałas nie wnerwia, bo mam uszkodzony nerw słuchowy, jedynie w aparacie słuchowym to słyszę, a jak ściągnę to słyszalność spada do prawie 0.

Jedynie temp mnie martwi. Nawet otwarta obudowa nic nie daje, w tej samej siedział Radek i nie sprawiał takiego problemu.

Samemu ustawiam, 60% obrotów przy 70C. Karta gorzej się grzeje niż mój stary Radek RX570 Gigabyte Gaming z uv i po OC na 1340mhz, który w grach prawie nie widział 70C, były wyjątki, ale do max 72C, poza jedną grą, która dawała się we znaki, Control, zapomniałbym jeszcze Wiesiek w lesie daje w kości. Ale temperatury jak i obroty raczej były w normie i niższe niż tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dobrze ze kupilem Gigabyte 1660s 3x fan a nie drozszego MSI :mad:

znaczy chyba dobrze :D

 

Masz temp jak moj RX 570 GIGA 2xfan bez uv :D

Edytowane przez AdRjiaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gaming X to nie jest jakaś bieda więc jak potrzebujesz 2157RPM do 77*C to coś z chłodzeniem karty. Pewnie nic wielkiego typu pasta ale przez gwarancję nie warto grzebać. Można coś takiego w ogóle zgłaszać na gwarancję?

Edytowane przez Wu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest z chłodzeniem nawet na teście u liptona przy oc temp nie dobijała do 70 stopni przy wentylach na 47%~1600rpm :hmm:

~4.20min

No chyba że masz budę piekarnik ale raczej coś z kartą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buda raczej nie. Mam to co w sygnie, sprawdzałem otwarty bok, przód, maks wentylatory rozkręcone, na przodzie BeQuiet Pure Wings HS 140mm z 1600rpm, więc sporo.

Widać, że z grafą coś nie tak. Przy domyślnych ustawieniach to strach ją odpalać. Temp z kosmosu. Trzeba zbijać TDP i robić uv i ustawić samemu wentylatory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaglądałem do swojego producenta karty graficznej, ponieważ będę musiał do nich napisać w sprawie kompatybilności z płytami B450 i znalazłem coś takiego w FAQ dot. kart:

 

Kiedy tylko Twoja karta graficzna zaczyna być gorąca, oznacza to, że jest ona wadliwa. Skontaktuj się bezpośrednio ze swoim odsprzedawcą lub z naszym działem wsparcia technicznego pod adresem tech-sup@pny.eu

 

Pisz do sprzedawcy lub do MSI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do MSI, ale raczej nic nie zrobię, zobaczymy co powiedzą, wysłałem im screeny jak karta ma 80C na domyślnych ustawieniach. Do sklepu nie ma co pisać, bo "nie istnieje", że tak napiszę.

Jakby jakimś cudem coś się dało ugrać to i tak nie mam innej grafy, więc zostaję bez neta i kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest z chłodzeniem nawet na teście u liptona przy oc temp nie dobijała do 70 stopni przy wentylach na 47%~1600rpm :hmm:

~4.20min

No chyba że masz budę piekarnik ale raczej coś z kartą.

 

 

 

karta testowana poza obudowa BTW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

karta testowana poza obudowa BTW

Faktycznie nie zauważyłem :E ale autor pisał też że bok obudowy miał otwarty i nic to nie dało, więc ewidentnie karta ma problem z emitowaniem i pozbyciem się ciepła(termopady, pasta :hmm:).

W innych testach też uchodziła za cicha i chłodna a tu nie ma ani jednego ani drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, kartę testowałem w obudowie. Jedynie hałas sprawdzany jest na benchtable z wynikami wcześniej zanotowanymi z puszki.

 

Zapewne MSI znów dało ciała z kontrolą jakości. Pasta/nierówny docisk/krzywa podstawa. Wcale by mnie to nie zdziwiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tę kartę we wrześniu 2019 i identyczne problemy. Nagrzewała się do 79 stopni przy otwartej obudowie. Moja fota z września poniżej:

https://i.imgur.com/9IApG2v.jpg

Te temperatury mógłbym jeszcze olać gdyby nie fakt że karta była strasznie głośna jak na to chłodzenie. Miałem wcześniej karty takie jak GTX 670 Windforce x3, GTX 960 MSI Gaming, RX 570 od Palita i na żadnej temperatury nie przekraczały 70 stopni. Żadna też nie generowała takiego dźwięku jak 1660ti. Kartę oczywiście zwróciłem i kupiłem RTX 2060 od gigabyte z trzema wentylatorami. Brak problemu z temperaturami i hałasem. Wracając jeszcze do chłodzenia msi gaming x w turingach i gtx 16xx to nie polecam ich ze względu na jeszcze jedną rzecz. Mają fatalnie chłodzone pamięci. Niektóre termopady zakrywają jedynie 40-50% wybranej kości pamięci bo tylko na tyle pozwala im sama budowa chłodzenia karty. Żenada ale cóż. Wygląda na to że poza ładnym wyglądem i ładnymi świecącymi ledami topowe chłodzenia msi mocno odstają od poprzednich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

4VMvSGI.jpg

 

U mnie to tak wygląda jeśli to komuś pomoże. Zotac Gaming 1660ti z dwoma wentylatorami, warto zwrócić uwagę na fans speed raptem 39% co daje naprawdę ciche chłodzenie nadal. A wentylatorki które Zotac ma wydawały mi się dość małe, ale jednak dają radę...

 

Z tego co rozumiem to zotac jest tańszy od msi. Może coś z pastami na tych msi się stanęło?

Edytowane przez Adasiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledy ledami, to tylko bajer, interesowało mnie samo chłodzenie jak i karta, a ta niby nie była taka zła.

 

Nawet w takim Grim Dawn przy domyślnym ustawieniu karty ma ponad 75C, dopiero zbicie TDP do poziomu 80-85% zbija temp o ok 5C. Głośność karty, dopóki nie mam na biurku obudowy, a miałem, a teraz mam pod biurkiem, to nie jest jakieś upierdliwe, szczególnie, że mam uszkodzony nerw słuchowy i niestety nie słyszę, nie odbieram dźwięków jak normalny zdrowy chłop.

Nawet siedząc z aparatami słuchowi na uszach, pod biurkiem komp, to Pure Wingsy HS z 1600rpm na max 100%, nie są takie upierdliwe, bo do tego dochodzi jeszcze dźwięk z gry, gdzie też musi być dosyć głośno bym coś słyszał.

 

Sama grafa raczej wygląda na "dead". Gwarancja praktycznie niewykonalna, na razie MSI siedzi głucho i się nie odzywa. Dziś jadę do kuzyna po swoją starą grafę gtx 670, jeszcze działa więc na niej posiedzę.

 

Z grafą tak było od jakiegoś czasu, ale większość siedziałem na TDP 80-90% to tak tego nie odczuwałem, plus lekkie uv bez jakiegoś OC, a pamięci nie podkręcałem.

Teraz nawet z tdp potrafi trochu podbić temperatury, coś jest nie tak jak widać.

Czy chłodzenie działa na 50- 60% to nie było by takie problematyczne, ale te temperatury są nie normalne.

 

Aktualnie jestem tysiak w plecy-bo to używka, dobrze, że biorę tabletkę na nad ciśnienie, bo już mnie wścieklizna bierze i nosi. Najwyżej kupię coś pokroju 1660/S bo więcej mi nie trzeba, choć rtx 2060 to jest max, i tak miałem zbierać na konsolę PS5, ja mam bidusią rencinę, więc moje fundusze są mocno ograniczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledy ledami, to tylko bajer, interesowało mnie samo chłodzenie jak i karta, a ta niby nie była taka zła.

 

Nawet w takim Grim Dawn przy domyślnym ustawieniu karty ma ponad 75C, dopiero zbicie TDP do poziomu 80-85% zbija temp o ok 5C. Głośność karty, dopóki nie mam na biurku obudowy, a miałem, a teraz mam pod biurkiem, to nie jest jakieś upierdliwe, szczególnie, że mam uszkodzony nerw słuchowy i niestety nie słyszę, nie odbieram dźwięków jak normalny zdrowy chłop.

Nawet siedząc z aparatami słuchowi na uszach, pod biurkiem komp, to Pure Wingsy HS z 1600rpm na max 100%, nie są takie upierdliwe, bo do tego dochodzi jeszcze dźwięk z gry, gdzie też musi być dosyć głośno bym coś słyszał.

 

Sama grafa raczej wygląda na "dead". Gwarancja praktycznie niewykonalna, na razie MSI siedzi głucho i się nie odzywa. Dziś jadę do kuzyna po swoją starą grafę gtx 670, jeszcze działa więc na niej posiedzę.

 

Z grafą tak było od jakiegoś czasu, ale większość siedziałem na TDP 80-90% to tak tego nie odczuwałem, plus lekkie uv bez jakiegoś OC, a pamięci nie podkręcałem.

Teraz nawet z tdp potrafi trochu podbić temperatury, coś jest nie tak jak widać.

Czy chłodzenie działa na 50- 60% to nie było by takie problematyczne, ale te temperatury są nie normalne.

 

Aktualnie jestem tysiak w plecy-bo to używka, dobrze, że biorę tabletkę na nad ciśnienie, bo już mnie wścieklizna bierze i nosi. Najwyżej kupię coś pokroju 1660/S bo więcej mi nie trzeba, choć rtx 2060 to jest max, i tak miałem zbierać na konsolę PS5, ja mam bidusią rencinę, więc moje fundusze są mocno ograniczone.

Jak nie masz gwarancji a karta ma leżeć to zamów sobie termopady i pastę termoprzewodzaca rozkręć i zmień sam. Na necie jest kupa poradników lepsze to niż odstawianie karty na półkę. Możesz jeszcze ewentualnie na forum msi napisac żeby Ci podesłali do niej bios i go zflashowac może tu jest problem. Koszt niewielki a może kartę uratujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kupiłeś używkę bez gwarancji? To może naprawdę była jakaś lewizna i sprzedający dobrze wiedział co sprzedaje? Z tego co się orientuję każdy model GTX 1660Ti powinien mieć jeszcze co najmniej ze 2 lata gwary.

 

Karta ma plombę gwarancyjną na backplate?

Edytowane przez sc0rpow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reddzik, z jakiego sklepu ta karta była zakupiona? Może idzie coś ugrać z gwarancją ?

Jak totalnie nie ma możliwości skorzystać z gwarancji/rękojmi to najwyżej wymień termopady i pastę na własną rękę.

Zabieg nie jest nadzwyczaj trudny. Latem 19r koledze reanimowałem 2 letnią gigabyte gt740 , po 90* ta pierdziawka miała, wersja z jednym wentylem , sklep zawinął działalność , a sam właściciel za granicą siedzi, więc i tak już gwary nie miał, nałożyłem mx4, które miałem pod ręką i tempy spadły do 60* przy obciążeniu, a karta zrobiła się magicznie cicha. Wiem, że gt740 to nie jest mocna karta wcale, ale jak widać pasta na niej była tragiczna, co skutkowało gotowaniem się karty. Teraz to gpu leży pół roku w pudełku , bo kolega wziął prawie całego pc ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @skunRace Będzie próbować?
    • Tak, bo jest cichszy od noctuy gdy oba chłodzenia chodzą na maks obrotów. I jest to fakt. Ok, czyli to że nie wiesz że UV jest możliwe na b760 mi się przyśniło i to Twoja podświadomość napisała...  Tak, kończymy dyskusje bo do konsensusu nie dojdziemy
    • z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy - wszystkim - Niech ta Wielkanoc będzie pełna pikseli szczęścia, megabajtów radości i gigaherców miłości! Wesołych Świąt! - a także przyjemnego korzystania ze skryptu   Niestety jego rozmiar trochę urósł - ale to ze względu na instalację DirectX oraz Visual-C-Runtimes w wersji offline - całość spakowana RARem Wersja V5: (data wydania 29.03.2024) https://wowo89.de/pliki/forum-pclab/skrypty/TuningWin11(wowo89.de)V5.rar - Usunięto problematyczne skanowanie i przywracanie integralności obrazu systemowego - Skanowanie i naprawianie plików systemowych - Usuwanie przestarzałych komponentów i sterowników - Pamięć wirtualna - ustawiana ręcznie przez użytkownika podczas wykonywania skryptu - Ustawienie progu zajęcia pamięci RAM przed użyciem pamięci wirtualnej (95%) - (Standardowo Windows zaczyna korzystać z pamięci wirtualnej już przy 80% zajęcia pamięci RAM) - Wyłączenie usług: wuauserv, wercplsupport, WerSvc - Zamknięcie aplikacji w tle, które są zintegrowane z oryginalnym systemem: Skype, Teams, OneDrive - Zablokowanie Autostartu dla aplikacji: Skype, Teams, OneDrive - Przeładowanie usług: wudfsvc, wercplwiz - Wyłączenie izolacji rdzenia - wyłączenie - useplatformclock - wyłączenie - disabledynamictick - włączenie - useplatformtick - Zmiana planu zasilania na najwyższą wydajność - usunięto, a w zamian użytkownik sam podczas wykonywania skryptu dokonuje wyboru który Plan zasilania ma być ustawiony - Skrypt usuwa preinstalowane aplikacje systemu Win10/Win11, oraz czyści rejestr z wpisów z nimi związanych: (zgodnie z prośbą użytkowników forum aplikacje związane z XBOX pozostały nienaruszone) - udoskonalono usuwanie aplikacji preinstalowanych, podczas wykonywania skryptu 2-3raz na tym samym komputerze, zdarzały się przypadki występowania błędu podczas deinstalacji już odinstalowanej aplikacji, teraz skrypt sprawdza czy dana aplikacja jest zainstalowana, jeśli jej nie ma, przechodzi do kolejnej, jeśli jest, usuwa ją i powiadamia użytkownika o poprawnym jej usunięciu. - Dodano instalację bibliotek DirectX (najnowsze na dzień wydania skryptu) - skrypt pyta użytkownika czy wykonać instalację - Dodano instalację bibliotek Visual-C-Runtimes (wersja Feb 2024) - skrypt pyta użytkownika czy wykonać instalację - Na zakończeniu skrypt wyświetla stosowną informację o zakończeniu działania i informuje użytkownika że system uruchomi się ponownie za 45sek (można przerwać odliczanie, zamykając okno skryptu - ta informacja również znajduje się w oknie skryptu)
    • Frimaware najnowszy 106. Filmow nie sprawdzalem tylko gry. Zrobie screeny jak wroce z pracy. 
    • Napisałeś przecież wyżej, że Fortis jest cichszy nawet od Noctuy, stąd moje argumenty. Mogę się jedynie zgodzić z tym, że nie zwróciłem uwagi, że użytkownik ma Ferę i kończmy tę dyskusję, bo odbiegamy od tematu.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...