Skocz do zawartości
Cytrynowy7

Lg V30, pobita szyba, co dalej ? Nowy tel ?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dobry wieczór

 

Jestem posiadaczem LG V30 (jak dla mnie swietny telefon) polubilismy sie bardzo.

W sobote mial twarde ladowanie i szyba ekranu jest pobita. Kompletnie nie wiem co robic. Za wymiane ekranu chca ok 900 zł.. To nie wchodzi w gre.. bo nowka kosztuje 1400 zl..

Macie jakies pomysly ? Oddac do komisu ? Dolozyc do nowego ? Ile moze byc wart taki tel z pobita szybą ekranu ? Ehh, nie wiem co robic. Moze znajdzie sie tu ktos madry i cos podpowie ?

Dziekuje z gory za chec pomocy.

Pozdrowka

Edytowane przez Cytrynowy7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ekran około 400,robocizna 100. Więc mamy 500. Liczę na chłopski rozum, w komisie wymienią pewnie ale 500 to nie będzie kosztować. Jak masz zdolności manualne to wymienisz sam. Jak nie to szukaj nowego fona , a za starego może ze 200-300 zł wyrwiesz.

 

Nowe idzie dostać za 1100 zł, można nawet taniej ale z koronawirusem hehe

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szyba ok 60 zł, robocizna ze 100 zł, tylko tu trzeba separować starą pobitą szybkę od wyświetlacza.

 

Druga opcja kompletny wyświetlacz z dotykiem i szybką ok 460 zł, wymiana też 100 zł.

 

Ogólnie temat do ogarnięcia, ceny niektórych serwisów można przemilczeć.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdolnosci manualne mam, ale jak zobaczylem film na yt ile to zachodu, to chyba sam nie podejme sie wymiany kompletnego ekranu. Znajc moje szczescie, peknie jakis podzespol i bede mial dodatkowe koszta. Ciekawi mnie zas wymiana samej szybki.

Poczytam w sieci jak to zrobic, moze uda mi sie taki manewr. Jak nie to bede szukal nowego smartfona. I wtedy odezwe sie do was z prosba o pomoc wyboru nowego telefonu. Ale z tym wstrzymam sie jeszcze.

Moze ktos z was wymienial juz sam szybke ? I moze podzielic sie jakims doswiadczeniem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...