Skocz do zawartości
maras2574

Test Drive Unlimited 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda jak jakiś NFS. Podziękuję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż bez gameplaya? Heh 3 CGI trailer pod rząd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pokazują gameplaya bo chcą jeszcze chwilę utrzymać zainteresowanie tą grą ;)

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.03.2020 o 16:20, maras2574 napisał:

 

"Premiera Test Drive Unlimited 3 może się odbyć jeszcze w tym roku, ale nie ma co wyciągać pochopnych wniosków - musimy czekać na oficjalną zapowiedź, która ma się odbyć w ciągu najbliższych tygodni bądź miesięcy"

 

ij0Hk61.jpg

 

Czekam z niecierpliwością :P Więcej na ten temat tutaj

Nowe Test Drive Unlimited nadjedzie później. Gra ominie PS4 oraz Xbox One. Premiera przełożona na 2023 r https://www.eurogamer.pl/nowe-test-drive-unlimited-nadjedzie-pozniej-gra-ominie-ps4-oraz-xbox-one

Kolejna obsuwa i to by było na tyle jeśli chodzi o premierę :E

W dniu 7.07.2021 o 06:56, Jaycob napisał:

Wciąż bez gameplaya? Heh 3 CGI trailer pod rząd. 

Sądząc po tym ile to już robią i co pokazali do tej pory to chyba wszystko co mają ?

W dniu 7.07.2021 o 09:43, GTM napisał:

Nie pokazują gameplaya bo chcą jeszcze chwilę utrzymać zainteresowanie tą grą ;)

 

Dokładnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że rezygnują z tego muzeum techniki. :E Aczkolwiek nadal jeszcze żadnego gameplaya nie pokazali. 

95d34dff3afd7007fb0452f2038e9b59.png

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero zaskoczenia, biorąc pod uwagę  każda prezentacje (a tfu) do tej pory...

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tej grze nie oczekuje ze będzie nawet dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie... Jak sobie przypomnę jedynkę, to dziś nie rozumiem dlaczego tak mi się podobała. Duża wyspa, otwarty świat i mnóstwo aut? Bo technicznie to było dno :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to było drewno, ale jakoś klimat to przykrywał :D 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na swoje czasy tdu 1 to było dno? A była jakakolwiek gra, która chociaż się do niej zbliżyła? Do dziś nie ma gry z tak dużym światem z dobrym modelem jazdy i klimatem a minęło 16 lat... A co do obsuwy na anglojęzycznych portalach, redditach, discordach wszyscy są happy i mówią, że przecież to po to aby gra była lepsza i wgl. a spróbuj powiedzieć, że nie to cię zjedzą :E Jak dla mnie jak gra powstaje tyle lat (aktualnie jakoś 5-6) i potrzebuje jeszcze roku to nic to dobrego nie wróży bo raczej rewolucji na miarę pierwszego tdu nie zrobią a tak długi czas produkcji dla mnie znaczy złe zarządzanie albo przerwanie w pewnym momencie i robota od nowa bo górze się coś nie zgadzało. Do tego mapka jak z kilkuletniej forzy horizon 4 tyle, że bardziej upakowana... powinni to nazwać co najwyżej Test Drive bez unlimited.

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KamcioGF napisał:

A była jakakolwiek gra, która chociaż się do niej zbliżyła? Do dziś nie ma gry z tak dużym światem z dobrym modelem jazdy i klimatem a minęło 16 lat..

W życiu, TDU to był top topów :thumbup: Nie wiem czy była wtedy gra, która tak dobrze działała z kierownicą (wtedy miałem G25) i z manualnej skrzyni biegów że sprzęgłem ;) Nawet nie trzeba było zmieniać (jak dziś) tego w ustawieniach. Jak był manuał, to manual, jak łopatki, to łopatki :thumbup: A mapa i widoczki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu wspominacie jedynkę a ja jak widzę tytuł tego tematu to mi się kojarzy i przypomina Test Drive III. ?

677994078.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TDU 1 było świetne, przegrane miałem kilkaset godzin choć gra miała kilka wkurzających bugów jak np kwadratowe drogi czy policja-widmo. Dwójka była już tylko ok głownie przez wpychanie na siłę tych simsowych dodatków.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż bym zainstalował i zobaczył jak to dzisiaj wygląda, ale nie mam napędu :(  Można to gdzieś pobrać i wpisać klucz z książeczki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem zewnętrzy napęd na usb, ale wyskakuje mi takie coś:

LWztiXf.jpg

LyJIL4A.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ProudGamer napisał:

Nie rozumiem fascynacji tymi grami.

Nie musisz. Każdy lubi co innego ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady tego zainstalować :(  Instalowałem ten ISScript11 który jest na płycie, robiłem zgodność XP, Vista i nic :( 

14 minut temu, ProudGamer napisał:

Mnie to nudzi po którejś długiej trasie na której nic się nie dzieje tylko "podziwiam widoki" i patrzę ile km do celu. Nic więcej.

Tam są też wyścigi, nie tylko jeżdżenie i zwiedzanie wyspy ;) Choć i samo zwiedzanie jest fajne :) 

Ale TDU2 się instaluje bez problemu ;)  Tylko idzie jak krew z nosa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, maras2574 napisał:

Ogarnąłem zewnętrzy napęd na usb, ale wyskakuje mi takie coś:

 

 

Próbowałeś tego? Pamiętam, że za czasów gdy gra była jeszcze w pełni żywa też miałem ten sam błąd i chyba właśnie ten Vista patch był rozwiązaniem. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Morv napisał:

Próbowałeś tego? Pamiętam, że za czasów gdy gra była jeszcze w pełni żywa też miałem ten sam błąd i chyba właśnie ten Vista patch był rozwiązaniem. 

Nie próbowałem, dzięki :thumbup:

A tym czasem....:E

qu9BylB.jpg

iQ3Tj3S.jpg

ravNXY9.jpg

9QFVSOm.jpg

z0VT0Hs.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uwielbiam/uwielbiałem TDU1 tak druga część tej serii to gra dla mnie o dobre kilka oczek słabsza w skali do 10. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Morv napisał:

Jak uwielbiam/uwielbiałem TDU1 tak druga część tej serii to gra dla mnie o dobre kilka oczek słabsza w skali do 10. 

Też uważam że jedynka lepsza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że pierwsze TDU robiło na mnie kolosalne wrażenie w kwestii oprawy graficznej. Dwójka zniechęciła mnie dosłownie po może 2 godzinach gry? I nie pomogło nawet śmiganie Deltą :E

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część była mega. Druga zdecydowanie nie miała już tego czegoś, aczkolwiek grało się ok.

Patrząc po tym jak to teraz wygląda przy 3 odsłonie, nieszczególnie napawa optymizmem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TDU to tak naprawdę protoplasta Forzy Horizon, kto wie czy FH w ogóle by powstała w takiej formie w jakiej ją znamy gdyby nie dwie części TDU, poza tym TDU zrobili ludzie odpowiedzialni za Need for Speed: Porsche Unleashed a nie jakieś studio z łapanki jak teraz w przypadku Solar Crown, szkoda na to czekać, to w najlepszym razie będzie coś na poziomie The Crew.

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...