Skocz do zawartości
Tygrysss1

Z jakiego urządzenia najlepsze soki

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się w najbliższym czasie zakupić urządzenie do przygotowywania soków. Pytanie, które z nich będzie się do tego lepiej nadawało - sokowirówka czy wyciskarka do soków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, u siebie mam sokowirówkę i nie narzekam. Szybko można przyrządzić soki - naprawdę dobre. Z tego, co czytałem to sok ma najlepsze właściwości, jak jest właśnie robiony w domu. Mitem jest, że stoki kupowane w sklepach są zdrowe. Przecież producenci dodają do nich mnóstwo chemii oraz konserwantów, żeby te soki jako tako funkcjonowały po pewnym czasie od produkcji. Także, jak masz szansę to zdecyduj się na jakąś sokowirówkę, bo to na pewno dobrze wpłynie na zdrowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oba urządzenia się do tego nadają. Sokowirówka jest tańsza niż wyciskarka niemniej jestem zdania,że warto jest zainwestować właśnie w wyciskarkę do soków. Jest znacznie bardziej praktyczna . Urządzenie jest mniejsze, pracuje na mniejszych obrotach. Wyciska rok a nie mieli tak jak to jest w przypadku sokowirówki. Dzięki temu masz pewność,że soki zachowują praktycznie wszystkie swoje właściwości zdrowotne oraz witaminy. Obecnie mam w domu wyciskarkę Sany Jest to niewielka wyciskarka ale posiada bardzo dobrą moc. Jest to jeden z lepszych producentów wyciskarek,aczkolwiek swoje za wyciskarke trzeba dać. . Czasami cieżko jest znaleźć ich wyciskarki w sklepach stacjonarnych ale możesz zamówić w sieci. Kupowałem w Eujuicers

ul.Wersalska 47 / 75

91-203, Łódź

tel: 422529660

Edytowane przez Jastim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo dość wysokiej ceny, zwłaszcza markowych wyciskarek, to warto kupić nawet na raty, bo na zdrowiu nie ma co oszczędzać. Wg. terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki, takie soki z wyciskarki mają witaminy i enzymy których nasz organizm potrzebuje, abyśmy byli zdrowi i młodzi oraz mieli energię. Taka dobra markowa wyciskarka będzie służyć nam lata, poza tym w wyciskarce można zrobić przeciery, smothies, sorbety, lody czy mleko migdałowe. Osobiście korzystam z wyciskarki marki Kuvings 820 Evo i jestem mega zadowolony, bo świetnie wyciska soki i mam 10 lat gwarancji na całe urządzenie. Sokowirówki to przeżytek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno i drugie. Przyznam, że wszystko zależy od tego co chce robić. W wyciskarce wolnoobrotowej nie chce mi się zrobić fajny sok z jabłek, który za to wychodzi świetny w sokowirówce. Znowu jeśli chodzi o twarde warzywa lepiej mi się je wyciska w wyciskarce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...