Skocz do zawartości
marex666

Tanie stereo do mieszkania

Rekomendowane odpowiedzi

Tanie stereo do kawalerki ok 40m^ w kamiennicy.

Muzyka to elektroniczna/techno /rap. Oczekuje mocnego kontrolowanego basu i czystego dźwięku.

Szukać kolumny stojących czy monitorów? W jakie moce rms celować i jakie firmy kolumn i wzmacniaczy?

Miałem zg40c pod radmorem, stx f130 pod pionierem i słyszałem tonsil Bolero 200 pod yamaha i jestem zakochany w tych ostatnich. Niestety cena trochę wysoka.

Uda mi się złożyć coś z używek z olx i allegro do 500zl?

 

Myślałem nad wzmacniaczem yamaha albo Pioneer ok 2x 100 rms

I jakieś jamo, heco kolumny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microlab Solo 7c używki/po zwrocie dorwiesz w tej kwocie, bardzo fajnie grają, zdecydowanie lepiej niż zestaw złożony za 500zł z kilkudziesięcioletnim wzmacniaczem który nie wiadomo ile pożyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jakiś soundbar 2.1 z używek bose albo jbl. Rodzice mają samsunga i bardzo podoba mi się jak to gra. Musiałbym sprawdzić jeszcze przy swojej muzyce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy nie, soundbar to tragedia, o ile przy netflixie jakoś ujdzie, tak przy muzyce katastrofa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy nie, soundbar to tragedia, o ile przy netflixie jakoś ujdzie, tak przy muzyce katastrofa.

 

Jest soundbar i soundbar. Można kupić głośnik za 300 zł, który gra jak głośniki w TV, a można też kupić za 1500 zł, który gra lepiej niż kino domowe. Problem z soundbarami jest taki, że większość osób ma własnie do czynienia z tymi tanimi, które niestety nie reprezentują sobą niczego dobrego i zniechęcają do siebie. Polecam Ci sprawdzić Philipsa PB603 z Dolby Atmos. Sprawdza się zarówno przy Netflixie jak i muzyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, po co wydawałem 3500k zł na kino 5.1 skoro grający patyk 1500zł zrobiłby to lepiej :kwasny:

 

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno będzie za 500zł złożyć coś sensownego z używanych części. Lepiej już kupić te Microlaby 7c. Nie jestem zwolennikiem soundbarów, słyszałem jak gra coś takiego w MM i dźwięk przypominał stare zestawy Creative z subwooferem. Jednak nie ma to jak dobre kolumny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...