Skocz do zawartości
Kszyrztow

Horizon Zero Dawn Complete Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Fizyka konia, a dokładnie interakcja z przeszkodami była lepsza niż jest dziś. A z patchami ją uprościli, aby było łatwiej omijać drzewa  :E Takie TLoU2 i tak jest generację za Rockstarem w kwestii fizyki, konia i jego interakcji z otoczeniem.
A to, że z czasem drobne bugi z fizyką związaną z przeszkodami poprawili to inna sprawa.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam odpalałem z tydzień temu, po RDR2 już nie robi wrażenia jak kiedyś na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

Najładniejszy dalej i tak jes GoW?

Dla mnie GoW wygląda mocno przeciętnie. Gry nad jakimi się spuszczałem graficznie to Forza 4, Shadow of Tomb Raider, A Plague, Gears of War 4 i 5 ale absolutnym mistrzem nadal zostaje RDR2. 

 

Jestem ciekaw Death Stranding i Horizona na PC. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w wersji na PC poprawili fizykę wody i animacje NPC przy dialogach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, azgan napisał:

Ciekawe czy w wersji na PC poprawili fizykę wody i animacje NPC przy dialogach. 

Nie poprawili bo to tylko port, kopiuj/wklej tak jak Death Standing. Przy takich portach nie poprawia sie takich rzeczy jak animacja NPC. Nikt przeciez nie bedzie sie bawil w nagrywanie i tworzenie animacji na nowo.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ODIN85 napisał:

Nic tam oprócz oświetlenia i efektów cząstkowych nie robi wrażenia.

Nie opowiadaj, RDR2 wygląda bardzo, ale to bardzo realnie, dosłownie wszystko jest odwzorowane jak prawdziwy świat. Odyssey, wygląda jak na przekoloryzowanej pocztówce, nie wiem, czy byłeś kiedyś w Grecji i nie chodzi mi tylko o kolory, w porównaniu do RDR2 jest sztucznie. Grecja nawet w połowie nie jest tak kolorowa, chodzi mi o całą przyrodę i tereny pozamiejskie. Zaraz powiesz, że nie byłem w Ameryce w XIX wieku, ale mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi. Oczywiście każdy ma swoje zdanie, ale nie wiem jak możesz tego nie widzieć.

7 godzin temu, lukadd napisał:

Fizyka konia, a dokładnie interakcja z przeszkodami była lepsza niż jest dziś. A z patchami ją uprościli, aby było łatwiej omijać drzewa  :E Takie TLoU2 i tak jest generację za Rockstarem w kwestii fizyki, konia i jego interakcji z otoczeniem.
A to, że z czasem drobne bugi z fizyką związaną z przeszkodami poprawili to inna sprawa.

Tak naprawdę fizyka i cała jazda na koniu to poezja, ale na padzie. Na klawie nie jest tak cudownie, ale jak odpowiednio się to ustawi, bo jest kilka opcji, to nie jest tak źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, skunRace napisał:

Nie opowiadaj, RDR2 wygląda bardzo, ale to bardzo realnie, dosłownie wszystko jest odwzorowane jak prawdziwy świat. Odyssey, wygląda jak na przekoloryzowanej pocztówce, nie wiem, czy byłeś kiedyś w Grecji i nie chodzi mi tylko o kolory, w porównaniu do RDR2 jest sztucznie. Grecja nawet w połowie nie jest tak kolorowa, chodzi mi o całą przyrodę i tereny pozamiejskie. Zaraz powiesz, że nie byłem w Ameryce w XIX wieku, ale mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi. Oczywiście każdy ma swoje zdanie, ale nie wiem jak możesz tego nie widzieć.

Wiesz co jest najpiękniejsze? Że właśnie opisałeś zamierzony efekt tego jak wygląda AC który to właśnie działa na Odina. :D:E

To tak jak aparaty w smartfonach czy telewizory przejaskrawiają barwy żeby się gawiedź cieszyła. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, lukadd napisał:

E tam odpalałem z tydzień temu, po RDR2 już nie robi wrażenia jak kiedyś na premierę.

Ja bym tylko chciał odpalić na PC benchmark żeby przekonać się jak to działa i wygląda na blaszakach, wracać do samej gry jakoś nie mam ochoty. W HZD2 zagram jak poprawią bolączki z jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, crush napisał:

Wiesz co jest najpiękniejsze? Że właśnie opisałeś zamierzony efekt tego jak wygląda AC który to właśnie działa na Odina. :D:E

To tak jak aparaty w smartfonach czy telewizory przejaskrawiają barwy żeby się gawiedź cieszyła. :E

W punkt :E

15 godzin temu, ODIN85 napisał:

Czyli w Odyssey wszelka architektura to wymysł twórców?

 

Chodzi mi o jakość tekstór które w Odysey są lepsze a Rdr wiadomo że grafa bardziej oddaje realia prawdziwego świata.

Samsung magic baby?

Nie, kompletnie nie mam na myśli architektury, akurat to Ubi robi bardzo dobrze, tak samo jak pięknie zrobił Paryż, czy Londyn który zwiedzałem godzinami. Chodzi mi o cały świat i jego konstrukcje. Uczepiłeś się tych tekstur, jakby to miało szczególne znaczenie w odbiorze całego świata. Nie raz pisałeś, że Odyssey, jest dla Ciebie ładniejsze, i ogólnie wolisz tą grę od RDR2, choćby nawet za to, że grając w Odyseje czułeś się nagradzany za wykonywane zadania. Ale nie mów mi, że tekstury wpływają w tych obydwu przypadkach na końcowy odbiór świata i to jakaś przepaść między nimi.

Mam wrażenie, że po prostu się czepiasz, bo nie ukrywałeś, że RDR2 Ci za bardzo nie podszedł i nie jest to gra dla Ciebie, i w sumie nie jesteś sam, bo RDR2 nie jest dla każdego. Ale dla mnie świat i ogólnie cała gra, to w ogóle inna liga. Choćby fabuła, czy jakość zadań pobocznych. Asasyn to kolejny Asasyn, tym razem jeszcze bardziej będący pseudo RPG, czasem nawet MMO, z taką sobie fabułą, durnymi zadaniami i ładnym światem.  Ale nie będę się tu znowu wdawał w tą dyskusje, bo dobrze wiesz o co mi chodzi i pisaliśmy już na ten temat spokojnie kilkadziesiąt postów.

 

Co do Horizon Zero Dawn, raczej nie planuje ponownego przejścia, aż tak dobra ta gra dla mnie nie jest, wystarczyło mi przejście na Prosiaku, i było tylko dobrze.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, ODIN85 napisał:

Chodzi mi o jakość tekstór które w Odysey są lepsze a Rdr wiadomo że grafa bardziej oddaje realia prawdziwego świata.

Tekstór powiadasz. :E Ich jakość jest pewnie lepsza, z jakością tekstur bywa różnie. Odyssey to pod tym względem copy paste assetów, widziałeś kilka obszarów, widziałeś całą grę. Kolejna produkcja, w której połowę zawartości można spuścić w kiblu i nic się na tym nie straci. W RDR2 eksploracja jest nagrodą samą w sobie, w produkcji Ubi robi się to tylko dla cyferek w pasku doświadczenia. Horizon, pod względem zwartości pobocznej, stoi niestety bliżej Odyssey.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HZD nie ma startu jezeli chodzi o konstrukcje i skomplikowanie swiata, nie ten poziom detali. NPC w HZD sa jak NPC w grach rockstara z czasow San Andreas jezeli chodzi o ich zycie w swiecie gry. Poprostu stoja kloce w miejscu przypisanym. 

Sam uwielbiam HZD, przeszedlem 2x, ale to nie ten swiat i mechanika co RDR2, w tej plaszczysnie to nawet bez sensu porownywac. Questy tez nie sa zbyt skomplikowane.

Za to grywalnosc, setting i piekno swiata poprostu wymiata w HZD, jak dla mnie jest to jeden z najlepszych pomyslow na swiat w grze, czego mi brakowalo to bardziej zlozonych i ciekawych zadan.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że już się wszyscy rzucili na VPNy rosyjskie albo tureckie, ale udało mi się puścić jeden kod na Horizona za stówę. Jak drugi się nie sprzeda to może sam zagram. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś będzie chciał sprzedać klucz do chętnie kupię ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej platformie kupujecie przez VPN? Bo tak przeglądając to najniższa to 130 zł a nie jak niektórzy pisali 30 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że render scale będzie od 100 w dół a w górę już nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w tej grze umieszczą jakieś smaczki z DS, jak to zrobił DS. :D 

O wymagania wiem, że nie ma się co martwić ten sam silnik. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100gb to juz jest standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fun fact: od kiedy mozna kupowac HZD w preorderze na steam, gra niezmiennie utrzymuje sie w TOP10 global bestsellers :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EeTZIDzUcAI5Z-z?format=jpg&name=900x900 No to już chyba wiadomo ile będzie do pobrania na Steam 

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne bo u siebie nie mam takiej możliwości. 

8HH4OlY.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Crew 900 napisał:

To dziwne bo u siebie nie mam takiej możliwości. 

8HH4OlY.jpg

Też nie mam, to z zewnętrznych testów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kod od kolegi z procka ryzen 3600 ale pojechał na urlop i przez 12 dni go nie ma, da się to jakość obejść na intelu? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weryfikacji sie nie da obejsc bo trzeba sciagnac apke z ich strony w celu weryfikacji sprzetu. Popros po prostu kogos co ma AMD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią pomogę w razie czego, nie masz się co obawiać o moją uczciwość, a jak mogę pomóc to czemu nie.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...