Skocz do zawartości
Kszyrztow

Horizon Zero Dawn Complete Edition

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ODIN85 napisał:

To nie W3 żeby wolne brać:naughty:

Zgadza sie - to dwie rozne gry :) Mnie Horizon podobal sie bardziej niz W3 (a W3 podobal mi sie bardzo) - wiec w moim przypadku wolne jak nabardziej uzasadnionie ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rakowej stronce jest recka wersji PC, niezwykle interesujący akapit to Optymalizacja zawodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosc gra na Intel Core i5-6500.

"Tymczasem wystarczy ulewa i zgromadzenie NPC, aby sprawić, że całość zaczyna wyglądać, jak animacja poklatkowa." Czyli momenty gdzie cpu zaczyna wchodzic do gry.

Gosci ma dropy fps przez jałowy cpu i narzeka :Crash:

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Death Stranding działa pięknie ale tam w sumie NIC się nie dzieje więc początkowe zachwyty o tym,  jak ten silnik radzi sobie dobrze na PC zaczynają dawać do myślenia przy tego typu opiniach. Oczywiście zgadzam się z kolegami, że i5-6500 to za mało w dzisiejszych czasach nawet do grania na Wysokich ale autor recenzji wspomina też o spadkach fps na średnich detalach.

Cóż, kilka osób tutaj grę ma więc na dniach zostanie szybko sprawdzona i zweryfikowana, niestety ja jej nie kupiłem bo nie trafiłem na żadną ciekawą ofertę więc nie prześwietlę jej moim wybitnym do wyłapywania gówien w grach okiem. :E

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na premiere ma byc latka optymalizacyjna ponoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że GOL gra na YT, w lewym rogu jest FPS i nie mają 60fps a 50+:szczerbaty:

 

Cytat

Testujemy na i5 8500 i GTX 1080

 

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Na premiere ma byc latka optymalizacyjna ponoc.

I ciekawe co w tej łatce naprawią w związku z optymalizacją. Pewnie pousuwają większość elementów które mają wpływ na Procesor.

Pewnie pójdzie zwrot :E

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież DS to pusty świat w większości. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, nie grałem w DS ale zakupiłem, i zamierzam ograć na PS4, ale z tego co widziałem to tak tylko miejscami są walki z jakimiś wynurzonymi? czy jak się zwą.
W Horizon dosyć często są roboty, trawa, npc w mieście itd, to wszystko może powodować zwiększenie zasobów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Crew 900 napisał:

I ciekawe co w tej łatce naprawią w związku z optymalizacją. Pewnie pousuwają większość elementów które mają wpływ na Procesor.

Pewnie pójdzie zwrot :E

Nie bede wrozyl z fusow, zagram w weekend to sie wypowiem bo nie mam poki co najmocniejszej karty i gram w 1440p. Wazne zeby gra dzialala stabilnie i nie wywalalo do pulpitu czy cos, reszta to juz pestka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też będę grał. Do dwóch godzin mogę zagrać by potem jeszcze zwrócić :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2h to ja bede w benchmarku gral najpierw :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Reddzik napisał:

Czy ja wiem, nie grałem w DS ale zakupiłem, i zamierzam ograć na PS4, ale z tego co widziałem to tak tylko miejscami są walki z jakimiś wynurzonymi? czy jak się zwą.
W Horizon dosyć często są roboty, trawa, npc w mieście itd, to wszystko może powodować zwiększenie zasobów.

Świat w DS w 95% jest pustawy, gdzieniegdzie widać innych kurierów i także innych wrogo nastawionych ludzi. Są jeszcze "obcy". Ale te wszystkie istoty na tle całego świata (nie przeszedłem jeszcze całości) to kropla w morzu. ;) Mi tam DS bangla bardzo dobrze, a to przecież ten sam silnik. :hmm:

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jaycob Rozumiem, może coś im nie wyszło, zobaczymy po ewentualnych sterownikach i patchu który ma wyjść na premierę, jestem ciekaw jak wam będzie chodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, sideband napisał:

https://postimg.cc/sQpg64Xh

To nie kiepskie skalowanie z ilością wątków jest największym problemem ?

Jak to tak może rżnąć karty graficzne,  patrzę  na testy i nie dowierzam w 1080p 1080TI/OC nie wyciąga nawet 50fps ! Paanie idź . pan w ......  Lepsza masakra kart niż w Asasynach 

(patrząc na test wykonany przez PCGH)

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo po prostu japończycy bardziej się postarali w przypadku Death Stranding, zobaczymy po premierze pierwsze opinie.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż do czasu kupienia czegoś mocniejszego za kilka miechów chyba trzeba będzie pograć na ustawieniach konsolowych (oryginal preset) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PPE, przed premierą  HZD na PC 9.5/10, teraz na 7.5/10, bo optymalizacja (i nie ex Sony) :E  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, frog67 napisał:

Jak to tak może rżnąć karty graficzne,  patrzę  na testy i nie dowierzam w 1080p 1080TI/OC nie wyciąga nawet 50fps ! Paanie idź . pan w ......  Lepsza masakra kart niż w Asasynach 

(patrząc na test wykonany przez PCGH)

https://whatnext.pl/horizon-zero-dawn-test-wydajnosci-kart-graficznych/?fbclid=IwAR0mdiSo4AMbx9ktwh6I_1967zcxX1nTKuQi2u0D4HzQ3kmSnCLysTGFO9o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna juz pobierac gre ze steam. Rozmiar 70.23GB.

Edytowane przez amsztel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...