Skocz do zawartości
Kszyrztow

Horizon Zero Dawn Complete Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe, że jutro Nvidia wypuści nowe stery i będzie wszystko połatane ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lamparcicho napisał:

Możliwe, że jutro Nvidia wypuści nowe stery i będzie wszystko połatane ;)

 

Aż w takie cuda czy raczej CUDA to ja nie wierzę aby nagle karty dzięki sterownikom dostały takiego kopa, Śmieszne że niektórzy to wręcz zachwalają optymalizacje, bo na maxa to tytuł wygląda  zdecydowanie lepiej niż na PS4. Śmiem wątpić aby grafika była tak lepsza by można było uzasadnić taakie wymagania

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha gra śmiga w QHD na RTX 2070 Super oraz i5 4670k min 60 fps - czyli gitara, proca podkręcę, RTXa i będzie jeszcze lepiej, gra siedzi na GPU, kolejna gra którą ogram komfortowo na dziadku 4/4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to był sarkazm.

Musiałby być ewidentny bambol w sterach by na nowych sterach dostać sporego kopa. Patrząc jak karty Nv wypadają na tle AMD to najwyżej będzie marginalna zmiana.

To nie DX11 gdzie da się poprawić to i owo wysokopoziomowo przez sterownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie jest preload można już pobierać ja już rozpoczęłem 70 gb a nie 67 ale chyba jednak dam radę. 

Edytowane przez benq19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, frog67 napisał:

A skąd pewność że to oni robili port na PC, obecnie już rzadkość aby sami robili porty na PC najczęściej zlecają to innemu studiu, bardzo wiele takich portów tworzy się u nas w Poisce.

DS w ogóle był portowany? Tak sobie właśnie przypomniałem, że wersja na PC była zapowiedziana już "day one". Miał być to czasowy ex Sony i wielokrotnie usuwano i dodawano napis "only on Playstation". ;)

 Czytam recenzja na niektórych portalach i wręcz zachwalają że super port, dobrze chodzi i pięknie wygląda, ale niektóre słupki na benchmarkach już tak nie cieszą.  :E Digital Foundry jest także zdania, że jest to okropny port. Na gtx 1060 ta gra chodzi jak na podstawowe PS4, a wiele opcji w ogóle nie działa.
 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ściągam już.

Jak będzie źle to zwróce na Steamie, ale na którymś serwisie piszą, że gra ma wewnętrzny instalator i może 120 minut nie starczyć, żeby rozpocząć rozgrywkę.

To chyba mój pierwszy preorder cyfrowy w życiu.

Uległem hype'owi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, krzyhox napisał:

Zawsze mogłeś zagrać na konsoli.:)

Mogłem, ale inwestowałem bezsensownie w kompa... żeby za gruby hajs móc sobie pograć w słabo zoptymalizowane produkcje.

Na szczęście pod koniec roku będę mógł pójść wreszcie po rozum do głowy i kupić konsolę.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Sad 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy gra już jest na PC, to na PPE 95% graczy i ich komentarze uważają już ten tytuł za średniaka.

To tylko dowód, że w sumie mają rację i te wszystkie Exy Sony to gry na 5-8, a dostają zazwyczaj same 9 lub 10 tylko dlatego, że są Exami i wszyscy pompują te gry przed premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Dozorca napisał:

Gdy gra już jest na PC, to na PPE 95% graczy i ich komentarze uważają już ten tytuł za średniaka.

To akurat jest nieciekawe, bo przecież gra nie wyszła nawet.

Pogram to się okaże. Na pewno na wyższym poziomie trudności, bo ten niby wymaga używania wszystkich zabawek.

Dla mnie największym minusem zawsze jest "otwarty świat". Wolałbym coś bardziej liniowego i skondensowanego. Ale na bezrybiu i rak ryba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ta gra jest średniakiem na tle innych exów z PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, hennepin napisał:

Akurat ta gra jest średniakiem na tle innych exów z PS4.

Ile ludzi tyle opinii, dla jednych średniak dla innych jeden z lepszych tytułów.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Szambo napisał:

Mogłem, ale inwestowałem bezsensownie w kompa... żeby za gruby hajs móc sobie pograć w słabo zoptymalizowane produkcje.

Na szczęście pod koniec roku będę mógł pójść wreszcie po rozum do głowy i kupić konsolę.

Znam osoby które już dawno to zrobiły i bardzo sobie chwalą przesiadkę prawda hennepin? Ja też mam taki zamiar. Dla tych kilku gier w ciągu roku kupi się PS5 lub XSX albo oba i kończę ładowanie PLN w PC'ta bo to studnia bez dna. Takie gry jak HZD2 ogra się i płytka do sprzedania a kasa wraca do portfela ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawa prawda azgan :) Byłbym jednak hipokrytą gdybym nie przyznał się do zakupu laptopa gejmingowego 2 tygodnie temu ;).

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, azgan napisał:

Znam osoby które już dawno to zrobiły i bardzo sobie chwalą przesiadkę prawda hennepin? Ja też mam taki zamiar. Dla tych kilku gier w ciągu roku kupi się PS5 lub XSX albo oba i kończę ładowanie PLN w PC'ta bo to studnia bez dna. Takie gry jak HZD2 ogra się i płytka do sprzedania a kasa wraca do portfela ?

Sądzisz, że nowe karty graficzne pokroju rtx 3070 będą w cenie 3000-4000zł :D procesory i płyty główne podrożały dwukrotnie w  przeciągu niecałej dekady a konsole dalej 499 euro z ceną wyjściową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, wompierz napisał:

Sądzisz, że nowe karty graficzne pokroju rtx 3070 będą w cenie 3000-4000zł :D procesory i płyty główne podrożały dwukrotnie w  przeciągu niecałej dekady a konsole dalej 499 euro z ceną wyjściową.

RTX 3080 to 8000 zł, a 3090 to 12000 zł, wg mojej radzieckiej szklanej kuli. :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średniak, który zgarnia 83 -89% Metascore/Open. heh. :D  

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Stjepan napisał:

RTX 3080 to 8000 zł, a 3090 to 12000 zł, wg mojej radzieckiej szklanej kuli. :E

Jensen lubi to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Jaycob napisał:

Średniak, który zgarnia 83 -89% Metascore/Open. heh. :D  

No ja grałem w ten tytuł nie wiem jak Ty? Gra 6 max 7. Beznadziejna protagonistka, postaci to plastikowe kukły, zadania poboczne to poziom Assasina (sic:!) a świat to wydmuszka - tutaj wyjątkowo to słowo pasuje.

 

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na spokojnie na 7/10 ta gra jest, akurat Horizon był moim pierwszym exem, który zagrałem po kupnie konsoli, a mam ją niecałe 2 lata. Fajnie się grało, przyjemna nawalanka z robotami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra dobra i tyle. Dobry setting czy jak tam się to zwie, dobra grafa i solidna, dobrze przedstawiona fabuła, nawet niezła walka z robotami.  Ale trzeba się do tej gry przekonać.

Sam ją kupiłem na premierę tylko dlatego, że udzielił mi się hurraoptymizm recenzentów i blogerów, którzy niemal spuszczali się nad ta grą przed premierą. A patrząc z perspektywy czasu to jak się człowiek wczytał w to co pisali to głównie ochy i achy były nad grafiką i HDR`em. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, hennepin napisał:

[...] a świat to wydmuszka - tutaj wyjątkowo to słowo pasuje.

 

Acha, czyli nie grales :D Bo to wlasnie nie fabula, nie zadania poboczne tylko LORE stanowi najwieksza sile horizona.

Tylko, zeby je odkrywac i zrozumiec trzeba sie po prostu w ten swiat zatopic, podziwiac go, powloczyc po nim... nie nakieruja na to nas zadne znaczniki czy zadania poboczne. To musimy odkrywac sami, a na to potrzeba czasu... godzin, wielu godzin. Dlatego bawia mnie mnie porownania Horizona do Wieska czy Asasynow. Wiesiek stoi doskonala fabula, Horizon stoi doskonalym lore a Asasyny... no coz :E 

Edytowane przez amsztel
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie pogram bo już przeszedłem raz podstawkę, a potem podstawkę i dodatek. Gra jest w pytę słuchawki na baniak i jazda. Dodatek bardzo fajny ale pamiętam jak dziś wbijam na śniegi wykoksowany jak matka teresa z kalkuty, a tu moby równie wykoksowane xD Grę uwielbiam a main theme to jedna z najlepszych nutek ever.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko w pierwszego Assasyna i on stał stogami siana :P

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...