Skocz do zawartości
Kszyrztow

Horizon Zero Dawn Complete Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pierwsze wrażenia.

Ta gra miała premierę na ps4 2017 r a na PC 2020 ?!? Tu i tu drewno jak i poruszanie. Słabizna. Chodzi to dobrze ale babole to szkoda gadać. Początek gry i nie mogłem wyjść z jaskini bo jakieś stalagmity i stalaktyty mi się generowały :) Po ponownym wczytaniu znikło. Zobaczymy jak fabularnie wypadnie. Polski dubbing taki se jak zwykle.

 

Edytowane przez skypan
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę zobaczyć minę dżentelmenów, którzy odkupili ode mnie klucze do tej gry za 100 PLN/sztuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te glitche takie same jak u jednego chłopa na streamie. Nie jesteś sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie zwrócę, bo przegrałem prawie 4 godziny.

Gra bardzo fajna... chyba mi się poszczęściło, bo mam cały czas ponad 60 klatek w FullHD na wszytskim co fabryka dała.

Tylko nie miałem wymuszonego AF w sterach... to i tekstury jakieś kieprawe.

A stary stare... 445.87

Grafa fajna, ale mam wrażenie, że taki Plague był dużo ładniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa. Może wgram "normalne" stery bo obecnie siedzę na wersji Studio. Ma ktoś takie kwiatki na Game Ready ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam streama, na RTX 2070 + najnowsze sterowniki 451.85 nie ma glitchy. Wersja normalna game ready.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po godzinie grania bardzo mieszane uczucia. Poczekam na patche do dwóch tygodni, jeśli nie naprawią to zwracam. Do pulpitu mi nie wywala, ale są spadki do 45 fps, zmiana ustawień nie pomaga, dam na średnie to i tak występują spadki i stuttering. Nie mogę ustawić w panelu AF bo powoduje problemy z teksturami. Ogrywam na rtx 2060 i r7 3700x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

65 minut grania i dwa crashe gra jest fajna ale mam nadzieje że nie będzie zaliczała crash w tym samym miejscu.Jeszcze pogram ale tez czekam na patcha na moim 1050ti mam na średnich 38 fps mi to wystarcza ale czasami na szczęście rzadko spadek do 25 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma jakieś lipne oświetlenie. Nagle przejscie z deszczu na słoneczny dzień. Dlaczego oni tak grafike zachwalali na ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak na razie bez żadnych problemow. Wracam do gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, luk21pl napisał:

Gra ma jakieś lipne oświetlenie. Nagle przejscie z deszczu na słoneczny dzień. Dlaczego oni tak grafike zachwalali na ps4?

Takie nagle przejscia pogodowe wynikaja z lore gry i sa normalne dla tamtego swiata. Ale lepiej ponarzekac. Rece opadaja. 

A Dlaczego grafike zachwalali? Myslalem, ze kazdy szanujacy sie pecetowiec zna Digital Foundry, zatem powinien wiedziec dlaczego Horizon zostal przez nich wybrany najlepsza gra roku 2017.

Edytowane przez amsztel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Paw79 napisał:

2015: PS4 = GTX750Ti

2020: PS4 = GTX1060

:szczerbaty:

Dobre :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem coś od siebie, włączam synchronizacje w grze odpalam bencha

o2tyBwn.jpg

masło zero dropów ścinek nic ! ... dobra odpalam grę, aby dalej pograć.. zero dropów wszystko płynne, zero problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobne do teorii z kartami graficznymi, że jak wychodzi nowy model to w starszych celowo obniżają wydajność w sterach :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra może być "czuła" na niestabilne OC. Stad tyle crashy i błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś powie że portu nie wykonywało Guerrilla Games... Uważałem ich za poważne studio, a taką padlinę rzucili na PCty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymuszenie anizotropingu bardzo poprawia wizualnie tytuł, bez tego to wygląda jakby się ktoś zrzygał na wszystkie tekstury na które patrzymy niedaleko nas, a z wymuszeniem wszystko zdecydowanie ładniejsze, ostrzejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę po postach że sporo osób ma problemy z płynnością. No to trzeba będzie poczekać z zakupem aż już naprawią grę patchami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, amsztel napisał:

Myslalem, ze kazdy szanujacy sie pecetowiec zna Digital Foundry, zatem powinien wiedziec dlaczego Horizon zostal przez nich wybrany najlepsza gra roku 2017.

Znać to jedno. Szanować to drugie. :E

Zapomniałeś dodać, że gra ma na Steamie miażdżącą średnią ocen na poziomie 43% :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arkham Knight tez był zajebisty ale co z tego jak port skopali na ponad pół roku . :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kadajo napisał:

Arkham Knight tez był zajebisty ale co z tego jak port skopali na ponad pół roku . :E

Dziwisz się, jak odpaliłem tą grę na ówczesnym GTX 770, to musiałem ją bardzo szybko wyłączyć, bo grywalność była na ujemnym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, RyszardGTS napisał:

Widzę po postach że sporo osób ma problemy z płynnością. No to trzeba będzie poczekać z zakupem aż już naprawią grę patchami.

Gra jest naprawdę fajna ale jak chcesz możesz poczekać na patche ja wole już teraz grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest w lepszym stanie niż Wiesiek 2 na premierę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, RyszardGTS napisał:

Widzę po postach że sporo osób ma problemy z płynnością. No to trzeba będzie poczekać z zakupem aż już naprawią grę patchami.

Poczytaj sobie opinie na Steamie, płynność to nie jedyny problem tej gry.  Ja odpadam z tym, także poczekam na łatki. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, benq19 napisał:

Gra jest naprawdę fajna ale jak chcesz możesz poczekać na patche ja wole już teraz grać.

Poczekam. Mam stare gry do pogrania (wracam do klasyków) a niedługo będą dzielić za darmo Remnant From the Ashes w którego nie grałem, a podobno dobra gra (i na sporo godzin).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...