Skocz do zawartości
Kszyrztow

Horizon Zero Dawn Complete Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Mam do pojutrze czas co zrobić z kodem do gry i nie wiem czy zostawić kod czy zamienić na RDR2.

Lubię assassiny. Tutaj podobno walka jest lepsza niż w assassinie, historia ciekawsza a to dla mnie bardzo duże plusy. Minusem są bugi, kiepski port,  słabsza grafika i nie wiem czy gra mi utrzyma 60kl na ryzenie 3600 i gtx 1080 w fullHD.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, ODIN85 napisał:

Obie nudne,ciężki wybór:hmm:

Zapomniałeś dodać "jak dla mnie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, wompierz napisał:

Mam do pojutrze czas co zrobić z kodem do gry i nie wiem czy zostawić kod czy zamienić na RDR2.

Lubię assassiny. Tutaj podobno walka jest lepsza niż w assassinie, historia ciekawsza a to dla mnie bardzo duże plusy. Minusem są bugi, kiepski port,  słabsza grafika i nie wiem czy gra mi utrzyma 60kl na ryzenie 3600 i gtx 1080 w fullHD.

 

No to możesz co najwyżej wyrzucić kod do kosza bo aktywacja była tylko do 30 lipca, pora umierać panie kolego bo oficjalnie zostałeś z ręką w nocniku. :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, joloxx9 napisał:

Zapomniałeś dodać "jak dla mnie".

Niestety kolega Odin85 nie uznaje takich zwrotow. Jego wypowiedzi sa autorytatywne i ostateczne a ich tresc jawi sie jako prawda objawiona. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do obeznanych. Ile czasu w średnio wolnym tempie zajmuje przejście gry ? Mam póki co 10h na liczniku, a nie wiem na ile mam mniej więcej liczyć :D

Edytowane przez Khold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, wompierz napisał:

Mam do pojutrze czas co zrobić z kodem do gry i nie wiem czy zostawić kod czy zamienić na RDR2.

Lubię assassiny. Tutaj podobno walka jest lepsza niż w assassinie, historia ciekawsza a to dla mnie bardzo duże plusy. Minusem są bugi, kiepski port,  słabsza grafika i nie wiem czy gra mi utrzyma 60kl na ryzenie 3600 i gtx 1080 w fullHD.

 

RDR2 ? jedna z najlepszych gier komputerowych a gram w gry o 1999 roku ?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić jeśli podłoże miga, trwa miga, skały migją w niektórych miejscach.Trzy dni było super, dzisiaj jest katastrofa bo tekstury mi migaja

 

Edit: nie da sie grać, wszystko miga, trawa, skały.Masakra, pograne

Edytowane przez wilq_24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjść przed dom, rozpalić ognisko i odtańczyć stary indiański taniec wywołujący developerów by naprawili swoje partactwo wywołane jak zwykle przez lenistwo i pośpiech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

43d8d8bcb5f43ede7a3fb21fcee6db0c.jpg

radzi: No preorders, no problems :E

Mateusz mówi, że u Andrzeja podobno na pisForce TNT2 +500 fps w benchmarku więc ja mu wierzę...

HOWGH!!!

Edytowane przez lamparcicho
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem ogarnięty, z folderu LocalCacheDX12 trza wy***ć plik PSOCache.bin.Zero migania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w niebo wzięty ;-) Gra ogarnia 32:9 prócz wstawek filmowych. Narażę się wielu ale dla mnie to jedna z lepszych  premier w tym roku na PC.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ODIN85 napisał:

Do premiery Mafi może tak być dla niektórych.

Za oknem 32-33 stopnie a Ci grają w paździerzowy port dobrego średniaka z zachwytem na twarzy (podziwiam za wytrwałość)?

Nie lepiej poczekać aż to połatają?

Ja tam od DOOM Eternal i Resident Evil 3 Remake w nic nie grałem a teraz jak są jeszcze te upały to nawet nie myślę żeby odpalić PC i nagrzewać sobie dodatkowo w chałupie 

HZD na PC nawet za darmo nie chcę. Pierwsza gra po przerwie w jaką zagram to będzie właśnie "nowa" Mafia.

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

Za oknem 32-33 stopnie a Ci grają w paździerzowy port dobrego średniaka z zachwytem na twarzy (podziwiam za wytrwałość)?

Nie lepiej poczekać aż to połatają?

Ja tam od DOOM Eternal i Resident Evil 3 Remake w nic nie grałem a teraz jak są jeszcze te upały to nawet nie myślę żeby odpalić PC i nagrzewać sobie dodatkowo w chałupie 

HZD na PC nawet za darmo nie chcę. Pierwsza gra po przerwie w jaką zagram to będzie właśnie "nowa" Mafia.

Coz, nie każdy miesza w mieszkaniu w którym temp zewnętrzna=temp w domu. U mnie nie przekracza 23 stopni nawet przy upałach, więc moge sobie trochę dogrzać :D

Grałem w gorsze gry niż hzd z bugami, fallout przykładowo, a hzd u mnie pięknie działa oprócz migających tekstur ubrań. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest jakaś super, ale nie jest kaszanką, na pewno jest lepszą grą od tych shitów od Ubi. Jako ex na PS4 może nie jest taki super jak inne, ale "fabularnie lepszy od TLOU2":szczerbaty:
Przyjemnie się grało w Horizona.

Dziś pojawiły się chmurki i nie ma już takiego słońca, jest wiaterek, okno mam otwarte. Temp w pokoju spadła z 30 na 28, więc czuć, że jest chłodniej✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra średniak, nie wiem co konsolowcy się spuszczali z tą grą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Crew 900 napisał:

Gra średniak, nie wiem co konsolowcy się spuszczali z tą grą :E

Bo to ex XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

H

D

R

Efekt:

Jak widać na końcówce, jasność przekraczała 10 000 nitów :E

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

Za oknem 32-33 stopnie a Ci grają w paździerzowy port dobrego średniaka z zachwytem na twarzy (podziwiam za wytrwałość)?

Nie lepiej poczekać aż to połatają?

Ja tam od DOOM Eternal i Resident Evil 3 Remake w nic nie grałem a teraz jak są jeszcze te upały to nawet nie myślę żeby odpalić PC i nagrzewać sobie dodatkowo w chałupie 

HZD na PC nawet za darmo nie chcę. Pierwsza gra po przerwie w jaką zagram to będzie właśnie "nowa" Mafia.

Ale nie każdy mieszka w mieszkanku, gdzie jak tylko wyjdzie słońce to robi się sauna ;) Dla mnie 32* na zewnątrz to powód aby zostać w chłodnym domu. Po drugie dla niektórych Doom Eternal może być meh, a RE3 to odgrzewany słaby kotlet, zwłaszcza po dwójce. Nie bardzo wiem po co takie posty, niech każdy się cieszy grą jaką lubi, dla mnie HZD to bardzo dobra pozycja, lepsza niż 90% tego co wychodzi w ostatnich latach, z drugiej strony zupełnie nie grzeją mnie super-hity nad którymi rozpływa się cała branża, ale nie wchodzę w tematy pisać, że ludzie marnują czas na granie w te tytuły.

Edytowane przez bleidd
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doom Eternal jest tak łatwy że szkoda strzempic. W dalszym ciągu nie rozumiem zachwytów nad Doomem kiedy mam o wiele lepsze FPSy z mieszanka RPG i fabuły, a w doomie nie ma niczego oprócz strzelania, a to strzelanie nie jest nawet w połowie tak przyjemne jak w innych grach. 

RE3 słabo udany kotlecik po udanym RE2. 

 

HZD za to jest całkiem przyjemny, w końcu można coś trafić z łuku jak się nie gra na auto aimowym padzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

azgan lubi sobie ponarzekac jak emeryt, jeszcze 10x tu podkresli jaka ta gra jest slaba bo przeciez jemu sie nie podoba to jak moze komus innemu, standard u niego :rotfl:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się giera podoba i na pewno zagram drugi raz, tym razem na PC z lepszymi detalami. Każdy lubi co innego, to nie jest takie wielkie G. by nie było warto zagrać, jest sporo gorszych gier niż owy tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby każdy tytuł był taki "kiepski" jak to @ODIN85  pisze, naprawdę, chyba większość była by zadowolona.

Oczywiście o gustach się nie dyskutuje, ale dla mnie to tytuł jakiego mi w zasadzie brakowało i podchodzi mi lepiej niż choćby Odyssey, chociaż tak naprawdę to rozumiem zarzuty niektórych o HZD, widocznie te główne walory tytułu im nie podeszły.

Mnie tylko trochę dziwi miejscami nierówne wykonanie w pewnych aspektach widać ze przysiedli i bardzo się starali, ale inne rzeczy to już zrobione aby były, bez tej staranności.

Wymienić można chociażby:

-słabe animacje pobocznych NPC

-lip sync naszej  wersji kompletnie położony (dlaczego nie postarano się aby część dialogów delikatnie wydłużyć aby chociaż dialog mówiony kończył się z animacją, a nie że dialog poszedł, a postacie dalej swoje)

-słaby cykl dobowy i pogodowy (nagłe zmiany pory dnia i aury) zmiana tak gwałtowna jakby ktoś na pstryk zmieniał.

-w zasadzie brak w tytule decyzji i konsekwencji (żeby chociaż raz się coś takiego pojawiło)

Jednak pomimo tych wszystkich wad tytuł ma swój magnes i potrafi przekonać do siebie, po tym poznaje się dobre tytuły, albo po prostu trafił w gusta.

Edytowane przez frog67
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...