Skocz do zawartości
Kszyrztow

Horizon Zero Dawn Complete Edition

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie walka, jej duże możliwości jakie daje, oraz same maszyny w walce to wielki atut. Dzięki temu nie ma znużenia walką nie nudzi, ba wręcz przykuwa, gdzie w Asasynach po jakimś czasie to już można ziewać walką, bo wielkiego pola manewru tam nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaycob napisał:

Kup HZD, a w symulator zagrasz w XGP. 

Nie no brazylijski premium deluxe mam ; )

ale chyba poczekam, na razie oleję, tym bardziej, że widzę, że tu jakieś denerwujące momenty są ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

3 minuty temu, frog67 napisał:

No właśnie walka, jej duże możliwości jakie daje, oraz same maszyny w walce to wielki atut. Dzięki temu nie ma znużenia walką nie nudzi, ba wręcz przykuwa, gdzie w Asasynach po jakimś czasie to już można ziewać walką, bo wielkiego pola manewru tam nie ma.

 

 

Dokładnie tu za każdym razem musisz obrać inną taktykę a i bardzo często się zdarza że zaczynasz walczyć z dwiema maszynami na ziemi a za chwilę do walki dołączają trzy z powierza i całość zmienia się o 180 stopni. Jak już myślisz że to koniec i liżesz rany to za kilka kroków wpadasz na inne... Mistrzostwo.

Edytowane przez RsNeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, RsNeo napisał:

A gram tak:

Ale centrum dowodzenia! :D 

 

Ja do tej pory to unikam walki. Zdobyłem wierzchowca to się na nim teraz poruszam, a eliminuję tylko z krzaków "po cichu". 

Edytowane przez Jaycob
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaycob napisał:

Ale centrum dowodzenia! :D 

Albo grubo albo wcale ;)

Tu screen z rozdziałki 5k - jak duuuże jest pole widzenia.

98d91c3d1b33.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry setup do grania w Horizona! :D

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, amsztel napisał:

Bardzo dobry setup do grania w Horizona! :D

Setup budowany pod Cyberpunka ale .... Horizon wyszło wcześniej ;)

Lecz czasami wąskim gardłem jest procesor nawet przy rozdzielczości w której gram ;(

Edytowane przez RsNeo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wybory gracza podczas rozmów to nie mają znaczenia prawda?  Trochę to słabe.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

2 minuty temu, Jaycob napisał:

Te wybory gracza podczas rozmów to nie mają znaczenia prawda?  Trochę to słabe.  

 

Nie ma żadnych wyborów - jedynie możesz zrezygnować z questa.

Fabuła jest jednoliniowa. Fakt mogło by być wiele zakończeń ale pamiętaj że to gra robiona na konsole a nie na PC-ety nie oczekuj za wiele ;)

Edytowane przez RsNeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, RsNeo napisał:

Albo grubo albo wcale ;)

Tu screen z rozdziałki 5k - jak duuuże jest pole widzenia.

98d91c3d1b33.jpg

Fajnie to wygląda ciekawe jak by wyglądało na 5040x2160 lub 10240 × 4320 znalazłem, jest to 10K czyli 8K 21:9. :E

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, RsNeo napisał:

Nie ma żadnych wyborów - jedynie możesz zrezygnować z questa.

 

Miałem wybór czy rzucić kamieniem w chłopaka czy go upuścić. Wybrałem rzucenie, ale zastanawiam się czy potoczyło by się to inaczej jak bym wybrał inna opcję, ale chyba nie.

;) 

 

18 minut temu, RsNeo napisał:

Fabuła jest jednoliniowa. Fakt mogło by być wiele zakończeń ale pamiętaj że to gra robiona na konsole a nie na PC-ety nie oczekuj za wiele

To raczej nie ma nic do tego. 

Wykonałem jedno zadanie poboczne do tej pory i to jest poziom Ubi, czyt. słabe? Zostałem o coś poproszony, a i tak finalnie okazało się być to daremne?  

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Stjepan napisał:

Fajnie to wygląda ciekawe jak by wyglądało na 5040x2160 lub 10240 × 4320 znalazłem, jest to 10K czyli 8K 21:9. :E

Mogę przeskalować grę i tak to uruchomić ale to tylko dla screena bo ja różnicy po za poborem prądu ;) Nie zuważę.

12 minut temu, Jaycob napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

Miałem wybór czy rzucić kamieniem w chłopaka czy go upuścić. Wybrałem rzucenie, ale zastanawiam się czy potoczyło by się to inaczej jak bym wybrał inna opcję, ale chyba nie.

;) 

 

To raczej nie ma nic do tego. 

Wykonałem jedno zadanie poboczne do tej pory i to jest poziom Ubi, czyt. słabe? Zostałem o coś poproszony, a i tak finalnie okazało się być to daremne?  

Część misji pobocznych jest związanych z głównym wątkiem np: Kocioły, część też pomaga później w głównym wątku - NPC Ci pomogą w jakiejś trudnej walce. A reszta jest po to by gra była sandboxem i żebyś mógł wylewelować postać - czytaj zdobyć wszystkie umiejętności przed główną walką. To jest dość stara gra z początku 2017 roku trzeba o tym pamiętać.

Po za tym zagraj kiedyś w jakąś koreańską gierkę tam to jest dopiero grind.

Edytowane przez RsNeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie malym minusem Horizona jest to, ze wszystko sie dosyc wolno rozkreca. Tej grze trzeba dac czas... ja sie wkrecilem dopiero po okolo 15 godzinach. Po jakis 30h stwierdzilem, ze nastepnego dnia w pracy biore L4 :E 

Im wiecej czasu spedzamy eksplorujac, tym wiecej zaczynamy rozumiec i... wkrecac sie jeszcze bardziej :D

  • Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, RsNeo napisał:

Mogę przeskalować grę i tak to uruchomić ale to tylko dla screena bo ja różnicy po za poborem prądu ;) Nie zuważę.

 

Monitor 8K ma Dell i kosztuje ~21200 zł, 16:9 tu nie chodzi o skalowanie ale o natywną rozdzielczość, monitorów 10K natywnych 21:9 jeszcze nie ma. ;):E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 Pro tego nie da ..

Tv9gpnh.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa :E

Mocno zniekształcony i nienaturalny FOV.

Edytowane przez kadajo
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6D399501B2C55FACCFC6612F38225DC26E99F1F7

:rotfl:

Jedno mnie zastanawia w Horizon czy to jakiś bug ? czy twórcy odwalili taką fuszerkę, mianowicie... ZAWSZE ! ... jak szlem czyścić obóz bandytów to za każdym razem tuż obok obozu zaczynał padać deszcz, a w trakcie czystki to już oberwanie chmury i ulewa na całego, czy to w dzień, czy to w nocy - ulewa zawsze jak na zamówienie :E 

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście tragiczny monitor u pana moderatora, wygląda to tak jakby ktoś w paincie zdjęcie sztucznie rozciągnął na boki, no cóż o gustach się nie dyskutuje, widać wypaczone już ma oczy tak, że nie widzi różnicy i jeszcze chwali. :E

Co do gry to wyszedł już ten większy patch czy nadal tylko opcja 1.5MB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórym to po prostu nie przeszkadza. Szanuje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

Może niech ktoś założy temat Pokaż swoje stanowisko gamingowe.

Jest wątek "prezentujemy swoje maszynki" w dziale "chłodzenia, obudowy, zasilacze".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jeden w dziale Playstation z tego co pamiętam.  O tutaj:
 

 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W patchu naprawili spowolnienie. Działa to teraz lepiej. Ale łowy gdzie w 1:05 mam przejrzeć 4 skrytki Krabołazów... To jest nie do zrobienia! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skradanie w tej grze jest skopane na maksa. Zero podnoszenia ciał czy chowania bo po co?  Wspinaczka też jest mało wygodna

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się wspinaczka jest słaba. W zasadzie to działa tylko w wyznaczonych miejscach.  Do AC nie co porównywać, nie ta liga.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...