Skocz do zawartości
Kszyrztow

Horizon Zero Dawn Complete Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo możliwe, że to zadanie jest powiązane  z innym, tylko trzeba wziąć pod uwagę to, że mam obecnie 52 level a zadanie ledwo 25 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, leven napisał:

Bardzo możliwe, że to zadanie jest powiązane  z innym, tylko trzeba wziąć pod uwagę to, że mam obecnie 52 level a zadanie ledwo 25 :E

To nie ma żadnego znaczenia :E 

Zadanie starożytna zbrojownia jest na 25 poziom niby, a żeby je wykonać trzeba się doturlać niemal do końca głównego wątku, a tam ma się znacznie wyższy poziom niż 25 i to zdecydowanie.

Tak samo Frozen Wilds sugerowany poziom 30 :E  pójście tam na takim poziomie to nietęgie lanie gwarantowane.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kieys sugerowany poziom na wejscie do Frozen Wilds to 40. Widac w ktoryms patchu to zmienili :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The PC version of Horizon Zero Dawn sold 716,000 copies digitally during its release month, representing a strong start for PlayStation’s platform debut.

https://www.videogameschronicle.com/news/horizon-zero-dawns-pc-launch-sales-were-nearly-as-large-as-the-witcher-3s/


No ładnie ładnie. Chyba teraz Sony wie ile zyskali pozbywając się ekskluzywności tego tytułu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ładnie, widać Sony dostanie sygnał że na PC można też zarobić, ciekawe czy jest szansa na HZD2 na PC (wiadomo nie równolegle z konsolami, ale tak po pół roku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że tak ale później niż po pół roku ;)

Liczę na kolejne gry, np. Bloodborne na PC ? God of Wara czy Days Gone też bym przytulił :)

A jak to jest z tym Demon's Souls Remake w końcu? Czasowy ex na ps5? Bo namotali ponoć i puścili nie ten trailer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że takim GoW  czy BB to te liczby by się podwoiły.  Tak na prawdę to jest "darmowa" kasa, nic tylko ją podnieść. ;)  Nawet po 2-3 latach za 40 - 50$ to niezła sumka. 

12 minut temu, lamparcicho napisał:

A jak to jest z tym Demon's Souls Remake w końcu? Czasowy ex na ps5? Bo namotali ponoć i puścili nie ten trailer.

Sami nie wiedzą. :E Obstawiam jednak, że czasowy ex. Takie błędy to nie przypadek. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Jaycob napisał:

Myślę, że takim GoW  czy BB to te liczby by się podwoiły.  Tak na prawdę to jest "darmowa" kasa, nic tylko ją podnieść. ;)  Nawet po 2-3 latach za 40 - 50$ to niezła sumka. 

Sami nie wiedzą. :E Obstawiam jednak, że czasowy ex. Takie błędy to nie przypadek. 

Sony samo wypuściło grafikę że Demon Souls remake będzie też na PC, tak jak z FFXVI mały napis na dole also avaliable on PC, szybko się z tego wycofali i zmienili grafikę, ale ludzie zapamiętają :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem o tym, napisałem, że to nie może być przypadek. Na pewno przygotowując się do prezentacji dla milionów ABSOLUTNIE NIKT nie sprawdził przynajmniej kilka razy przed wypuszczeniem (nie oszukujmy się, nie było to na żywo tylko materiał już był gotowy) tego. Taaa... :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaycob napisał:

The PC version of Horizon Zero Dawn sold 716,000 copies digitally during its release month, representing a strong start for PlayStation’s platform debut.

https://www.videogameschronicle.com/news/horizon-zero-dawns-pc-launch-sales-were-nearly-as-large-as-the-witcher-3s/


No ładnie ładnie. Chyba teraz Sony wie ile zyskali pozbywając się ekskluzywności tego tytułu. 

Ciekawe ile sprzedali do tej pory, ale chyba można założyć, że drugie tyle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pięknie - tak spierd#@$ port sprzedał się tak dobrze. To wiele mówi o dzisiejszym pokoleniu klient...ekhm...graczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, MisterMaster napisał:

No pięknie - tak spierd#@$ port sprzedał się tak dobrze. To wiele mówi o dzisiejszym pokoleniu klient...ekhm...graczy. 

Nie wszyscy musieli mieć problemy z grą, u części chodzi elegancko, choćby i tu na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z grą nie miałem problemów od dnia premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam NG+ :E

Co to za level "Duch"  w NG+ ?

 

ng.jpg

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, frog67 napisał:

Nie wszyscy musieli mieć problemy z grą, u części chodzi elegancko, choćby i tu na forum.

Bez przesady z tym elegancko, optymalizacja jest słaba trzeba szczerze przyznać. Topowe GPU mają problemy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, leven napisał:

Zaczynam NG+ :E

Co to za level "Duch"  w NG+ ?

Ten poziom Duch w zasadzie to nic nie daje, żadnych korzyści dla ciebie poza cyferką - więc możesz to olać całkowicie.

Oczywiście najważniejsza zmiana w NG+ to nowe wersje znanych broni/pancerzy które mają dodatkowe gniazdo, co przydaje się grając na super trudnym, który aż taki trudny wtedy nie jest.

Ceny sprzętów na super trudnym są super wysokie, tak tylko ostrzegam, więc jak już się coś kupuje to lepiej być pewnym tego co się kupuje, bo bronie po 6-8k odłamków i pancerze po 12.5k to nie przelewki.

I jeszcze kilka rzeczy mi się przypomniało odnośnie super trudny:

-Kiedy jesteśmy w krzakach i zwrócimy swoją uwagę gwizdnięciem to powtórne gwizdnięcie kiedy wróg szuka natychmiast nas demaskuje i mamy alarm.

-wrogowie są znacznie bardziej agresywni

-osłona na starożytnym pancerzu ma zmniejszoną pojemność w porównaniu do "normal" to tylko 100  zamiast 500, więc na super trudnym to szmelc nie armor.

 

Edytowane przez frog67
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takim poziomie to ja nie gram.

Wystarczy normal i jest jazda :P

Ma być fun, a nie masakra po jednym ataku czujki :E

O gromoszczękach czy ognistym pazurze nawet nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, frog67 napisał:

Nie wszyscy musieli mieć problemy z grą, u części chodzi elegancko, choćby i tu na forum.

Potwierdzam. 8h i Zero problemow (pun intended).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optymalizacja była słaba ale gra chodziła stabilnie a po paru patchach można grać normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, frog67 napisał:

[...]

-osłona na starożytnym pancerzu ma zmniejszoną pojemność w porównaniu do "normal" to tylko 100  zamiast 500, więc na super trudnym to szmelc nie armor.

 

Banuk Werak (very rare) to jest to co misie lubia najbardziej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, amsztel napisał:

Banuk Werak (very rare) to jest to co misie lubia najbardziej :D

Chyba kojarzę co to za zbrojka z  fajną unikatową cechą jednak ja zazwyczaj chodziłem w czymś takim na SH 

jzE497Z.jpg

Ze zmianą okazjonalnie pod stealth +42 i resy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, frog67 napisał:

Chyba kojarzę co to za zbrojka z  fajną unikatową cechą jednak ja zazwyczaj chodziłem w czymś takim na SH 

jzE497Z.jpg

Ze zmianą okazjonalnie pod stealth +42 i resy

A mialem pisac, ze wg mnie to druga najlepsza ? Carja Blazon Master. W sumie polskie tlumaczenie calkiem fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w sumie sprawdzała się bardzo dobrze, bo dwa najbardziej powszechne żywioły do których będziemy obrywać najczęściej to ogień i lód.

Zimno się robi jak tak Aloy gania po krainie Banuków w takim śniegu z pępkiem na wierzchu :E 

Edytowane przez frog67
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...