Skocz do zawartości
Kszyrztow

Horizon Zero Dawn Complete Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam widzę takiego Days Gone w wersji na PC z możliwością modowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God of War(ten najnowszy bo poprzednie są niemal grywalne dzięki emulatorowi) na PC to jest takie piękne marzenie że wydaje się być nierealne, bo pewnie takie jest :E

Pewnie też wydadzą, bo Cory Barlog też o to stękał. Zresztą gra cieniutka, więc niech wydają nawet na kalkulatory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie też wydadzą, bo Cory Barlog też o to stękał. Zresztą gra cieniutka, więc niech wydają nawet na kalkulatory.

Nie wiem czy cieniutka ale exy na PS4 zawsze kojarzyły mi się z super jakością, nigdy nie grałem to może teraz się przekonam jak jest naprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo daleki od zakładania, że pecetowiec po ograniu tej gry wpadnie na pomysł, by kupić konsolę.

Po ograniu (wedlug mojej skromnej opini) najnudniejszego ekskluziwa (choc Death Stranding nie dalem szans wiec moze sie myle ;d) z playstation z pustym swiatem, slaba narracja i npcami bez zadnego charakteru to raczej nigdy wiecej konsolom nie da juz szans :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy duży ex się tak sprzedaje a nawet lepiej.

To wymień te wszystkie duże exy, które się tak sprzedają, albo przebiły granicę 10 milionów. Dużo tego nie będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gracz niszczy sprzęt przez utratę ekskluzywności Horizon Zero Dawn. Producent z Guerrilla Games ostro reaguje"

 

 

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ograniu (wedlug mojej skromnej opini) najnudniejszego ekskluziwa (choc Death Stranding nie dalem szans wiec moze sie myle ;d) z playstation z pustym swiatem, slaba narracja i npcami bez zadnego charakteru to raczej nigdy wiecej konsolom nie da juz szans :E

 

ha ha trzeba było zagrać w jakąś fajną ekskluzywną grę np Bloodborn albo Gow a ty wybrałeś sobie sanboxa czyli gorzej sie juz nie dało :D (jedyny sanbox jaki jest w miare do pogrania to Zelda, reszta to crapy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

dobrze napisali dzieciakowi:

 

 

 

„Ludzie, co do diabła jest z wami nie tak?

 

Stworzyliśmy grę, podobała ci się. Teraz więcej osób może się nią cieszyć. I to jakoś umniejsza TWOJEJ radości?!

 

Proszę, bądźcie dla siebie życzliwi. Twoje zadowolenie z gry nie zmniejszy się, ponieważ w produkcję zagra więcej osób.”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha ha trzeba było zagrać w jakąś fajną ekskluzywną grę np Bloodborn albo Gow a ty wybrałeś sobie sanboxa czyli gorzej sie juz nie dało :D (jedyny sanbox jaki jest w miare do pogrania to Zelda, reszta to crapy)

ogralem wiekszosc ekskluzywow ps4 bo mam tylko te konsole ;) i wyjatkogo wlasnie horizon mi nie podszedl

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gracz niszczy sprzęt przez utratę ekskluzywności Horizon Zero Dawn. Producent z Guerrilla Games ostro reaguje"

 

 

:lol2:

 

Te pociągnie nosem to po tym jak się popłakał z powodu że SONY EX'a oddaje na PC :E ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładają że komuś na tyle się spodoba by kupić Ps5 i ograć 2.

 

No nie wiem. Rozeszło się tego na PS4 ponad 10 milionów jakoś, co od razu czyni ten tytuł jednym z najlepiej sprzedających się na tej konsoli. Można dywagować nad jakością tej produkcji, ale pod względem sprzedaży to jest hit.I to nie jest zagrywka pod kupno PS4 przecież. To działanie długofalowe i raczej z myślą o PS5. Jak komuś się gra strasznie spodoba na PC to istnieje jakieś prawdopodobieństwo, że taka osoba kupi potem PS5 dla części drugiej.

 

Ale ja to rozumiem. I uważam, że to śmieszne założenie. Pecetowiec przez tyle lat nie kupił PS4, wiedząc co jest na tej konsoli (m.in. Uncharted, czy GOW), a kupi PS5, bo sobie pogra w kolejnego sandboxa? XD To co mówi Sony to zwykle pierdololo - wydanie tej gry to jest tylko i wyłącznie szukanie nowego rynku zbytu. Na PS4 już tego więcej nie sprzedadzą, bo tam się rynek nasycił, a na PC mogą puścić po pełnej cenie tak długi czas po premierze. Ja mając PS4 nigdy nie zagrałem w Horizona :E

 

Każdy duży ex się tak sprzedaje a nawet lepiej.

 

Piramidalna bzdura.

 

 

A co do gościa niszczącego PS4, jak tak sobie czytam bóle dupy części konsolowców, to jestem pewny, że nie tylko on miał taki atak. Ale to jest to, o czym pisałem od dawna - to śmieszne przeświadczenie o bycie w elicie, posiadając plastikową skrzynkę za 1,5k zł. A teraz już nie będzie tak elitarny, bo zagra też ktoś, kto nie ma tej plastikowej skrzynki. Przypomina mi to trochę sprawę, gdy zbierali podpisy, by nie wydawać GTA V na PC. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogralem wiekszosc ekskluzywow ps4 bo mam tylko te konsole ;)

 

to po co pleciesz take rzeczy jak wyzej :lol2: (na innych platformach jest jeszcze gorzej pod względem ex-ów)

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pociągnie nosem to po tym jak się popłakał z powodu że SONY EX'a oddaje na PC :E ?

 

To od kataru, uczulenie na głupotę się odezwało :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To od kataru, uczulenie na głupotę się odezwało :E

 

Żeby jeszcze było o co płakać :lol2:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to po co pleciesz take rzeczy jak wyzej :lol2: (na innych platformach jest jeszcze gorzej pod względem ex-ów)

Jakie rzeczy ? Wypowiedzialem sie na temat Horizon bo tego tyczy temat, czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawia mnie takie wojenki dzieci, ktorzy mysla ze majac skrzynki z elektronika za 1.5k lub za 15k staja sie z jakiegos powodu "elita" :lol2: . W Polsce to niestety jest w miare normalne - ot taki narod pelen nienawisci po prostu.

Prawdziwych graczy interesuja wlasnie GRY - one sa dla nich najwazniejsze. A na czym te gry ogrywaja to juz jest sprawa malo istotna.

Tyle, ze w dzisiejszych czasach spora czesc tak zwanych "graczy" to po prostu zwylki hejterzy - ich nawet samo granie nie interesuje :E

 

Parafrazujac Kapuscinskiego: Nie wazne co - wazne zeby hejtowac. Wrog musi byc zawsze obecny, musi byc zawsze z nami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietna wiadomosc, ale mysle ze ja sie nie skusze bo 3ci raz grac w to nie bede (wczesniej PS4 a potem Pro).

Mnie najbardziej wciagnal przedstawiony swiat i jego geneza, odkrywanie co jak i dlaczego. Do tego naprawde przyjemny i wciagajacy system walki. Budowa qestow juz niestety nie byla w calosci taka dobra, glowny watek bardzo dobry ale czesc misji pobocznych juz lekko nudna, brakowalo mi glebi.

Co do tego czy Days Gone jest lepszy od HZD to ciezko powiedziec bo to rozne gry, laczy je tylko otwarty swiat, osobiscie bawilem sie wysmienicie przy obydwu produkcjach. Ale jak bym mial wybierac i polecic tylko 1 z tych gier to chyba bym poszedl w strone DG. No ale na PC nie mamy tego problemu jak narazie :( wiec goraco polecam ogranie HZD jak wyjdzie.

Chlopaczek z Twitta to niestety powinien poddac sie leczeniu jezeli to jego prawdziwa reakcja, mi sie wydaje ze to bardziej skok na 5min slawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gracz niszczy sprzęt przez utratę ekskluzywności Horizon Zero Dawn. Producent z Guerrilla Games ostro reaguje"

 

 

:lol2:

 

Szkoda że temat nie tyczy się Uncharted, Hashi też by rzucał :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietna wiadomosc, ale mysle ze ja sie nie skusze bo 3ci raz grac w to nie bede (wczesniej PS4 a potem Pro).

Mnie najbardziej wciagnal przedstawiony swiat i jego geneza, odkrywanie co jak i dlaczego. Do tego naprawde przyjemny i wciagajacy system walki. Budowa qestow juz niestety nie byla w calosci taka dobra, glowny watek bardzo dobry ale czesc misji pobocznych juz lekko nudna, brakowalo mi glebi.

 

 

 

Ja tez bede grał 3 raz, bo 2x ograna na Pro.

Ale co tam to chyba nieliczna gra gdzie chciało mi sie zagladac wszedzie i robic wszystko.A praktycznie nigdy tego nie robie w innych grach.

Graficznie to bedzie petarda +hdr ,odjazd.Ale juz na Pro ta gra powalała,zasieg widoku,jakosc tekstur ,trawa ...

Zeby tylko optymalizacja dała rade ,bo ten silnik na PC jeszcze mało znany.

 

 

Tyle, ze w dzisiejszych czasach spora czesc tak zwanych "graczy" to po prostu zwylki hejterzy - ich nawet samo granie nie interesuje :E

Parafrazujac Kapuscinskiego: Nie wazne co - wazne zeby hejtowac. Wrog musi byc zawsze obecny, musi byc zawsze z nami.

 

Za duzo w tej branzy dzieci z dużą iloscia czasu przed komputerem,bo nikt normalny nie kłóci sie czy lepsze jest to czy to skoro i tak słuzy to do tego samego,tu nikogo nie trzeba parafryzować.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...