Skocz do zawartości
litwicki22

Xbox one X sam się wyłączył.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dziś po raz pierwszy konsola mi się sama wyłączyła podczas włączania Division 2 na pasku ładowania 14%. Tak jakby z prądu bym wyłączył.

Nie było żadnej wiadomości o przegrzewaniu. Po prostu sama. Czy to reklamowac? Pierwszy raz tak mi sie zdarzylo a gralem w Metro Exodus,Division 2, Jedi F Order,Gears of war 5.

 

 

Konsola XBOX ONE X

Edytowane przez litwicki22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Może miałeś problemy z prądem w domu? Albo może pojawił się jakiś błąd spowodowany przez grę lub system powodując wyłączenie konsoli. Jeśli zdarzyło się to pierwszy raz to moze tak być jak piszę. Zobacz czy nie jest konsola gorąca na obudowie.. No ale myślę, że to wina po prostu software`u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszych rewizjach takie zachowanie mogło oznaczać usterkę zasilacza. Jak się powtórzy to spróbuj bezpośrednio do ściany wpiąć. W innym wypadku można próbować reklamacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja go kupilem miesiac temu a poza tym nie bylo komunikatu ze wylaczyl sie z powodu przegrzewania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja go kupilem miesiac temu a poza tym nie bylo komunikatu ze wylaczyl sie z powodu przegrzewania

Pisałem coś o przegrzewaniu? Podepnij konsolę bezpośrednio do gniazdka, jeżeli problem się powtórzy to ew. można jeszcze kabel podmienić a tak to gwarancja. Najpewniej pada zasilacz.

Jeżeli się nie powtórzy to temat znany - Microsoft sugeruje nie podpinać XoXa przez niektóre listwy antyprzepięciowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Dziwi mnie troszkę postępowanie autora. Jak rozumiem miałeś tylko jeden przypadek wyłączenia konsoli. Więc skąd te nerwy? Martw sie jak się to powtórzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum division 2 ludziom tez sie konsole wylaczaja w tej grze jak sie zostawi w IDLE ( lobby ) na screnie postaci długi czas. To co wszyscy maja padniete zasilacze?

 

W innych grach mi tak nie robi.

Edytowane przez litwicki22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...