Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem telefon jw. ale jakoś nie mogę się przyzwyczaić do jego podłużnego kształtu. Wydaje mi się że w trybie landscspe ( w poziomie ) na yt obcina brzegi. Mam go tydzień,da się przyzwyczaić?

Chyba lepiej było kupić Redmi note 8 pro 6/128

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj przez aplikacje YouTube. W niej nie obcina ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi9T Pro jest dużo lepszy od redmi note 8, a do ekranu się przyzwyczaisz, ja nie wyobrażam sobie już powrotu do 16:9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej było kupić Redmi note 8 pro 6/128

Przecież oba mają ekran o proporcjach 19,5 : 9 :hmm:

 

Siedzę na 21 : 9 od listopada i szczerze mówiąc - aktualnie innej proporcji nie chcę. Ale fakt, z oglądaniem YT/filmów na smartfonie skończyłem ;) Materiały 16:9 ogląda się po prostu źle, a na YT mało kanałów nagrywa w panoramie, jak np. MKBHD kręci chyba 18 : 9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj telefonu z proporcjami 18:9. Do 19.5:9 da się przyzwyczaić ale telefon jest mało praktyczny, a w trybie landscape praktycznie bezużyteczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90%-95% czasu telefon jest uzywany pionowo, wiecej tresci sie miesci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przyzwyczaisz się, przynajmniej ja od 4 miesięcy nie mogę. To jest idiotyzm, ale moda postępuje i wchodzi już 20:9.

 

@up ale co się mieści? Przecież stron www nie czytasz od góry do dołu, tylko scrollujesz. Zdjęcia 4:3 na ekranie 19.5:9 czy 20:9 wyglądają wręcz komicznie. Jedyny plus to praca z dwoma aplikacjami jednocześnie, pytanie jak często to typowy użytkownik telefonu robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z obecnymi zawirowaniami daję sobie spokój z oddawaniem tego tel., najwyżej oddam go dziecku a sobie kupie redmi note 9 pro/max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przyzwyczaisz się, przynajmniej ja od 4 miesięcy nie mogę. To jest idiotyzm, ale moda postępuje i wchodzi już 20:9.

 

@up ale co się mieści? Przecież stron www nie czytasz od góry do dołu, tylko scrollujesz. Zdjęcia 4:3 na ekranie 19.5:9 czy 20:9 wyglądają wręcz komicznie. Jedyny plus to praca z dwoma aplikacjami jednocześnie, pytanie jak często to typowy użytkownik telefonu robi.

nie przedstawiasz 90% uzytkownikow telefonow chcialbym zaznaczyc, wiecej FB, twitera i innych, strony jak sa dostosowane do telefonow i maja dynamiczne dostosowanie tresci tez wygladaja dobrze, czepianie sie dla czepiania, ja akurat mam starszego oneplus 5t ktory jeszcze nie ma takiej proporcji ale mi9t zony bardzo mi sie podoba i nie widze powodow do narzekan ze swojej strony, mi pasuja takie proporcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwyżej oddam go dziecku a sobie kupie redmi note 9 pro/max

Ale co to zmieni. Redmi note 9 ma ekran 20:9, czyli będzie ci jeszcze bardziej przeszkadzał :boink: Chyba, że przywykniesz - bo tego trendu raczej szybko nie odwrócą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przedstawiasz 90% uzytkownikow telefonow chcialbym zaznaczyc, wiecej FB, twitera i innych, strony jak sa dostosowane do telefonow i maja dynamiczne dostosowanie tresci tez wygladaja dobrze, czepianie sie dla czepiania, ja akurat mam starszego oneplus 5t ktory jeszcze nie ma takiej proporcji ale mi9t zony bardzo mi sie podoba i nie widze powodow do narzekan ze swojej strony, mi pasuja takie proporcje

O komforcie używania stron decyduje szerokość a nie wysokość telefonu. Im więcej miejsca w poziomie tym lepiej i wygodniej operować (bo strony dopasowują wielkość interfejsu (jak i np. odległości między przyciskami) do szerokości urządzenia a nie wysokości (no czasem też, ale to wyjątkowe sytuacje)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co nie zmienia faktu ze nowe telefony maja taka a nie inna proporcje, wieksza patelnia go tylko ratuje w takim razie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...