Skocz do zawartości
BenQ811

Klawiatura Strasznie Irytujący Problem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z moją klawiaturą od długiego czasu 2-3 miesiące nie pamiętam w losowych momentach się rozłącza i podłącza (Podczas grania i zwykłego używania Internetu).

Problem występuję od długiego czasu ale nie mogłem znaleźć na to rozwiązania i nikt nie pomógł mi na różnych forach z tym problemem. Postanowiłem spróbować jeszcze raz zapytać.

Zaznaczam ,że LEDy mam wyłączone po to by zminimalizować występowanie problemu chociaż nie wiem czy to pomaga, również masę najróżniejszych prób z zarządzaniem energią, zmianami portów,zmianą systemu (Na Windowsie problem trwa 10 sek a na 10tce 2-3 sekundy), testowaniem na innych komputer nic nie pomagało lecz ostatnio zauważyłem ,że gdy problem występuje to wyskakuje w Windowsie tak jakby drukarkę podłączał czy coś to jest strasznie dziwne.

Chyba ,że to rzeczywiście jakaś wada mechaniczna nie mam pojęcia. Proszę o pomysły może ktoś miał podobny problem i wie jak to naprawić.Trwa to już parę miesięcy i strasznie irytuję chociaż próbowałem się do tego przyzwyczaić i nie da się....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka to klawiatura? Czy ma jakiś sterownik? Jeśli tak to zainstaluj go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka to klawiatura? Czy ma jakiś sterownik? Jeśli tak to zainstaluj go ponownie.

Klawiatura to Natec Genesis Rhod 400. Nie ma typowo sterownika jest taki domyślny co windows go instaluje. Próbowałem już kilka razy dawno odinstalowywać sterownik nadal to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzales na innych portach USB ? Czy inne urzadzenia podlaczane do USB rowniez maja tendencje do odlaczania i podlaczania ?

 

Jesli sprawdzisz na roznych portach i problem pozostanie oraz inne urzadzenia nie maja takiej przypadlosci - winna zapewne klawiatura

 

Sprawdz tez czy poruszanie kablem w roznych jego dlugosciach jak i przy samej klawie - rowniez powoduje problem

 

Na koncu sprawdzilbym na innym komputerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzales na innych portach USB ? Czy inne urzadzenia podlaczane do USB rowniez maja tendencje do odlaczania i podlaczania ?

 

Jesli sprawdzisz na roznych portach i problem pozostanie oraz inne urzadzenia nie maja takiej przypadlosci - winna zapewne klawiatura

 

Sprawdz tez czy poruszanie kablem w roznych jego dlugosciach jak i przy samej klawie - rowniez powoduje problem

 

Na koncu sprawdzilbym na innym komputerze

Sprawdzałem inne porty jak pisałem tylko z klawiaturą na każdym porcie ten problem, kabel dotykałem w różnych miejscach i nie widziałem problemów ani przetarć czy coś i na innym komputerze testowałem 20 min i nie było tego problemu a jak pisałem to się dzieje strasznie w losowych momentach więc czasem może nawet pół godziny godzinę problem nie występować niestety nie miałem możliwości dłuższego testowania. Ale najbardziej podejrzewam ,że to wina klawiatury ale pewności nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem inne porty jak pisałem tylko z klawiaturą na każdym porcie ten problem, kabel dotykałem w różnych miejscach i nie widziałem problemów ani przetarć czy coś i na innym komputerze testowałem 20 min i nie było tego problemu a jak pisałem to się dzieje strasznie w losowych momentach więc czasem może nawet pół godziny godzinę problem nie występować niestety nie miałem możliwości dłuższego testowania. Ale najbardziej podejrzewam ,że to wina klawiatury ale pewności nie mam.

 

mam dokładnie to samo z klawiaturą genesis rx85 nie rozumiem tego bo problem występuję tylko przy graniu w gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej będzie to wina kabla. Miałem dwa razy takie same objawy przy myszach i był to kabel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...