Skocz do zawartości
IKEAAA

czas na nowy TV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

poszukuje telewizora pod konsole oraz do ogladania filmow/tv

budzet - 2500/2600 PLN

 

oczekiwania:

ekran - od 55 do 65 cali

4k oraz HDR

SMART

producenci preferuje SONY lub LG

 

 

czekam na ciekawe propozycje

THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestań polecać ludziom ten badziew, już nie będę pisać po raz wtóry dlaczego. Ja w tym budżecie polecam lepszego od prawie każdym względem Philipsa 7334. Ok, ma gorszy Smart, ale na co mi Smart, jak obraz w tym Samsungu jest tragiczny, zimny, w HDR sprany i do tego ciemny. No i Philips ma Dolby vision, co przy niskiej jasności HDR, typowej w tej półce cenowej mocno poprawie jakość obrazu. Z tym Samsungiem trolujesz jak Petru z HTC w dziale z telefonami, z tą różnicą, że HTC które on poleca złe nie jest, a ten Samsung to tragedia. Miałem i oddałem, skalibrować się go nie dało, żeby obraz był chociaż akceptowalny. Obraz ciemny, a z kontrastem dynamicznym owszem jasny, ale tak cukierkowy, że szkoda gadać. O wadach tego tv mógłbym napisać wypracowanie.

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet mały, oczekiwania spore, jakbyś rozszerzył trochę producentów to coś TCL bym Ci mógł polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na inne propozycje jestem otwarty, ostanio w sklepie ogladalem LG i podoba mi się jakość obrazu, ostrość kolory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie masz zazwyczaj kontrast i jasność ustawione na maks, poproś o pilota i pobaw się ustawieniami. Oprócz tego zwróć też uwagę na to, że w sklepie jest mocne światło, a w domu często będziesz używać tv przy zgaszonym świetle, poczytaj jak dany tv wypada pod względem jasności ekranu. Weź film na pendrive, zobacz jak wygląda w domu i porównaj z tym co zobaczysz na tv w sklepie, czy nie ma spadku detali względem tego co widzisz u siebie na monitorze, np w zaciemnionych obszarach obrazu. Jaki to w ogóle model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...