Skocz do zawartości
PrimoGhost

# Dziękuję_że_Jesteście

Rekomendowane odpowiedzi

Naszła mnie dzisiaj pewna myśl, by w czasie medialnego szumu dotyczącego Covid_19 zrobić coś drobnego ale i pozytywnego dla osób, które muszą normalnie pracować by zapewnić nam wszystko, czego na co dzień potrzebujemy:

.

.

> Dla pracowników stacji, którzy sprzedają nam paliwo,

> Dla Państwa z małych piekarni, którzy sprzedają nam chleb,

> Dla personelu "niewidzialnego" na co dzień, który układa towary na półkach sklepowych, które następnie możemy włożyć do koszyka,

> Dla kierowców, którzy dostarczają m.in żywność do sklepów,

.

Dla wszystkich osób których pracy zdarza nam się czasami nie dostrzegać...

.

Wiele z tych ludzi się zwyczajnie boi. Nie może zostać z rodziną w ramach akcji "#zostań_w_domu" czy "#Ogarnij_wirusa". Mimo wszystko wykonują swoją pracę, są zmęczeni, pracują w uszczuplonych zespołach. Od początku epidemii widziałem takich, którzy byli smutni. Byli smutni, pomimo że w chwili obecnej wykonują heroiczną pracę tak samo jak cały nasz personel medyczny. A brak każdej z tych osób nagle jest wyjątkowo widoczny. Podobnie jak praca, tych obecnych.

Postanowiłem od dzisiaj, każdej napotkanej osobie, która obsłuży mnie przy kasie, sprzeda paliwo, udzieli informacji czy wyłoży na półkę sklepową towar, który kupię - zamiast zwykłego "dziękuję" mówić:

.

.

Dziękuję, że jesteście.

.

.

Tyle i tylko tyle. To naprawdę działa. Jeśli już musisz wyjść z domu i spotkasz którąś z osób, o których mówię - proszę, powiedz jej to. Spróbujmy zrobić coś pozytywnego w walce z Covid_19...

.

Coś tak drobnego, co obecnie ma wielką moc i pozwala tym ludziom się chociaż na chwilę uśmiechnąć.

.

Jeśli się ze mną zgadzasz - podaj dalej.

Edytowane przez PrimoGhost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbup:

 

Trzymajcie się wszyscy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat specjalnie założyłem w śmietniku żeby nie korkować głównych działów. Nikt go tutaj nie przeniósł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...