Forum PCLab.pl: Niezrównoważnony psychicznie moderator -BlindObserver - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty
  • (2 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Niezrównoważnony psychicznie moderator -BlindObserver Oceń temat: -----

#21 Użytkownik jest niedostępny   Art385 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 23 Marzec 2020 - 12:55

Swoją drogą uważam, że nick BlindObserver dla moderatora jest zaje*isty xD

#22 Użytkownik jest niedostępny   PrimoGhost 

• Jednak wracam :D
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Marzec 2020 - 13:13

A w sumie, jak mogę coś bezużytecznego, ale naprawdę szczerego powiedzieć...

Nie lubiłem Adriana. Miałem go za ignoranta. Uważałem, że jest zarozumiały. Po czasie zmieniłem jednak zdanie. Uważam, że się myliłem.

Kilkoma rzeczami mi zaimponował. M.in sposobem w jaki zastąpił jednego z głównych News-manów, taktyką siły spokoju w kilkumiesięcznych sporach o, nie oszukujmy się - delikatnym charakterze. Jak ktoś dobrze popatrzy - to dostrzeże, że Blind to mocny zawodnik, a jego metody nie są dziełem przypadku. Mnie by szlag trafił Dodaj obrazek

#23 Użytkownik jest dostępny   Splendor_97 

• AMD/Nvidia Fan
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Marzec 2020 - 13:23

A mnie Blind zaimponował tym,że jak kiedyś miałem za wysoką sygnaturę,to nawet do mnie priv napisał o tym fakcie,po czym poprawiałem to co mi zarzucił jak najszybciej jak to jest możliwe.
Osobiście na Adriana(aka BlindObserver) nie mogę powiedzieć złego słowa.

#24 Użytkownik jest niedostępny   PrimoGhost 

• PipPipPipPipPip

Napisany 23 Marzec 2020 - 13:27

To są czynności techniczne. Ja bym Ci wywalił sygnaturę, bo zajęłoby mi to mniej czasu. Na tej podstawie nie można powiedzieć, jakie zachowanie byłoby lepsze. To jak podchodzi do długoterminowych, toksycznych sporów i takiej forumowej "walki na wyniszczenie" - już owszem. Normalnie sztuka Wojny Sun Tzu Dodaj obrazek

Ten post był edytowany przez PrimoGhost dnia: 23 Marzec 2020 - 13:28

#25 Użytkownik jest niedostępny   LasagnaBolognese 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 23 Marzec 2020 - 16:26

Tylko ja ze starszych czasów pamiętam też Vegę z bardzo złej strony jako moderatora. To był bardzo aktywny działacz młodzieżówek lewicowych, potrafił nakręcić temat polityczny, walnąć prowokacyjnymi tekstami, wypuścić sforę "swoich szczekających psiaków", po czym sypnąć banami drugiej stronie. Było cos jeszcze kiedyś, co mi się średnio podobalo. Było kilku moderatorów, którym czasem trafiało się wejsć w jakąś pyskówke polityczną, zaostrzyć temat, po czym wpadał iny mod i dzielił banami. Dzisiaj temat polityczny prowadzi Rysiek, nie zauważyłem podobnej akcji u niego, by sam cos pod bany nakręcił.

No to polecam sprawdzić moją historię.

Pierwszy ban za
Wulgarne Ataki personalne i pomówienia w moją stronę bezkarne mimo wielu zgłoszeń. Gdy po xx razach odpowiedziałem hejterowi wrzucając filmik z YT, gdzie jakiś hejter hejtował live diennikarza podobnym językiem co hejter forumowy mnie, zaptałem czy to on.... dostałem bana za powody które sam zgłaszałem... Hejt, Flejm, pomówienia, ad persona...

Drugi ban
Za użycie słowa leming co jak wiemy jest synonimem ignoranta bez świadomości społeczno politycznej, skupiającego się na swoim życiu, karierze, konsumpcji, posiadającego wiedze jedynie powierzchowną, wręcz z nagłówków tabloidów.
Nie musze wspominać, że ciagłe ataki personalne w moją stronę są bezkarne, także te wulgarne, mógł bym sypać dziesiątkami screenów. Za to u mnie po 2 krotnym użyciu tego słowa i to nie PER TY do kogoś tylko pisząc o jakimś zjawisku po prostu, cyk bAN

Trzeci ban juz wrzucanie infografik.

Tak to wygląda. W sumie się nie żalę tylko opisuje stan faktyczny.

#26 Użytkownik jest dostępny   Splendor_97 

• AMD/Nvidia Fan
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Marzec 2020 - 16:31

Wiesz że możesz dodać userów do swojej listy ignorowanych.
Radzę z tego skorzystać,oszczędzisz sobie nerwów

#27 Użytkownik jest niedostępny   krzyyss 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Marzec 2020 - 18:42

Lasagna, nie obraź się, ale tym co niekiedy (lub zazwyczaj) wypisujesz, Ty nieco prosisz się o "kłopoty" ;) Przyznam, po Tobie jadą inwektywami sporo solidniej, niż Ty po adwersarzach, a "nagrody" Tobie tylko dawane. Ale w tych Twoich wpisach jest coś takiego, że ... na kurde, "przyciąga".
Ja za pierdołę od Ryśka dostałem, dawałem się forfunowi (co to lubi na rózne uczelnie zapraszać) zaczepiać i oberwałem, nie płaczę. Mało tego, raczej pozytywnie odbieram moderatorów. I za Splendorem powtórzę, lista ignorowanych i można żyć.

#28 Użytkownik jest niedostępny   Makavcio2 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Marzec 2020 - 20:15

Przemyślenia odnośnie forum i całego laba dla, tak jak ja, znudzonych w czasie kwarantanny:
Spoiler

ad meritum:
Drogi autorze wątku, jeśli piszesz na forum lub w dowolnym innym miejscu na temat jakichś serwisów, wymieniasz ich nazwy, stosujesz ich frazy kluczowe i omawiasz ich działanie, promujesz je w ten sposób. I to w sposób aktywny. Przy okazji szkodzisz też miejscu, gdzie taką promocję prowadzisz, jeśli promowane są serwisy szemrane. Tak działa internet i nie mają znaczenia twoje intencje.

Mogłeś tego nie wiedzieć, bo ogólnie rzecz biorąc znakomita większość ludzi tego nie wie i nie rozumie (naprawdę!), chociaż dla osób choć trochę obytych z tematem wydaje się to zupełnie oczywiste. Trafiłbyś na kogoś innego, to by ci to po prostu skasował i w PM wyjaśnił, co jest nie tak. Nie miałeś tyle szczęścia. Na przyszłość wiedz, że takie opisywanie w internetach to aktywna promocja i jest ona uniwersalnie zakazana.

@lasagna
Co cię obchodzą jakieś ataki personalne? To jest internet - zamknij okno przeglądarki i nagle takie rzeczy przestają istnieć. Nie ma czegoś takiego, jak cyber-bullying. Młodzież na to mawia "mieć wyje....".
A "leming" to trochę jak "lewak" - definiowane ad hoc, jeśli w ogóle, obłe określenie dla każdego, kto nie należy do twojego stada/plemienia. Kufar, marksista, socjalista, faszysta - ot, litania słów, które w dzisiejszych czasach zazwyczaj nic nie znaczą. Kiedy usłyszysz jedno z tych słów, możesz mieć niemal pewność, że dyskutujesz z jednostką posiadającą poważne deficyty intelektualne. Jeśli to już nie było oczywiste, bo zazwyczaj te słowa poprzedzone są zinternalizowanymi cytatami z ulubionego youtubera ;) Jakiś czas temu najgłupsza część polskiego społeczeństwa zaczęła innych wyzywać od boomerów, bo akurat to było wtedy modne słowo. To ci sami, co na co dzień walą lemingami :lol2:

Nawiasem mówiąc, jakakolwiek interakcja z forum, nawet sprawdzenie powodu bana i czasu zawieszenia konta, jest niemożliwa bez założenia drugiego konta. Widać tylko tyle, że jest ban i nie ma uprawnień do robienia czegokolwiek. Dla chcącego admina doskonały powód do bana za multikonto :]

Ten post był edytowany przez Makavcio2 dnia: 23 Marzec 2020 - 20:16

#29 Użytkownik jest niedostępny   Mar_S 

• 以前はKarolとして知&#
  • PipPipPipPipPip

Napisany 24 Marzec 2020 - 09:10

Odwalcie się od Ślepusia! :E

#30 Użytkownik jest niedostępny   Agnes 

• Moderatorka w stanie spoczynku
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy

Napisany 25 Marzec 2020 - 22:39

:lol2: Fajny temat.

Pozdrawiam! Zostańcie w domu, piszcie dalej na forum ;)

#31 Użytkownik jest dostępny   Splendor_97 

• AMD/Nvidia Fan
  • PipPipPipPipPip

Napisany 25 Marzec 2020 - 22:46

Zobacz postAgnes, o 25 Marzec 2020 - 22:39, napisał(a):

#zostanwdomu

#32 Użytkownik jest niedostępny   PrimoGhost 

• PipPipPipPipPip

Napisany 26 Marzec 2020 - 18:10

Zobacz postAgnes, o 25 Marzec 2020 - 22:39, napisał(a):

:lol2: Fajny temat.

Jak widać, same pozytywy przez tą Epidemię Dodaj obrazek Nawet, jak moderator kogoś wkurzy Dodaj obrazek Nawet hejt (nieobecny w tym wątku) ma teraz swoje pozytywy. Bo zza biurka w domu Dodaj obrazek

Boże, co za czasy. Nie mogę z tego Dodaj obrazek

• (2 Stron)
  • +
  • 1
  • 2