Skocz do zawartości
22lipca

Niezrównoważnony psychicznie moderator -BlindObserver

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz że możesz dodać userów do swojej listy ignorowanych.

Radzę z tego skorzystać,oszczędzisz sobie nerwów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lasagna, nie obraź się, ale tym co niekiedy (lub zazwyczaj) wypisujesz, Ty nieco prosisz się o "kłopoty" ;) Przyznam, po Tobie jadą inwektywami sporo solidniej, niż Ty po adwersarzach, a "nagrody" Tobie tylko dawane. Ale w tych Twoich wpisach jest coś takiego, że ... na kurde, "przyciąga".

Ja za pierdołę od Ryśka dostałem, dawałem się forfunowi (co to lubi na rózne uczelnie zapraszać) zaczepiać i oberwałem, nie płaczę. Mało tego, raczej pozytywnie odbieram moderatorów. I za Splendorem powtórzę, lista ignorowanych i można żyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Przemyślenia odnośnie forum i całego laba dla, tak jak ja, znudzonych w czasie kwarantanny:

Też tu jestem jakieś 10 lat. Z okresami bardzo różnej aktywności.

Przez pierwsze 8 lat nie wiedziałem za bardzo, że tu istnieje moderacja, bo około 2010 roku to forum miało trochę inny charakter, a do tego w moderacji byli inni ludzie. Zresztą niemal cały czas spędzam w tematach technicznych.

Fajną jazdę miałem 2 lata temu. *klik na moje ostrzeżenia*

Moją "chamską i niepotrzebną zaczepką" było stwierdzenie, że mężczyźni nie praktykują zbyt często długich włosów głównie dlatego, że jest to mało praktyczne, a większość mężczyzn lubi być praktycznymi - płaskie buty, krótki paznokcie itp. itd. Strasznie się jakiś chłopczyk z tego powodu rozsierdził i powiedział, że się pójdzie poskarżyć. No i poskarżył się. Najpierw przyleciał jeden, potem przyleciał drugi.

Po kliknięciu w profil pierwszego, odpuściłem sobie dyskusję. Po kliknięciu w profil drugiego zacisnąłem zęby i spróbowałem się porozumieć, ale jak mi wyjechał z tekstem, że kontem Makavcio2 staram się ukrywać przed kontem Makavcio, skapitulowałem. Utrata dostępu do konta ze względu na fizyczne zniszczenie sprzętu jakoś ich nie przekonywały - ban za zapas i po 8 latach spadaj na drzewo. Na szczęście na forum była jeszcze wtedy jedna dorosła osoba, Matekmz, i załatwienie sprawy z nim zajęło jakieś 5 minut.

Jak się później dowiedziałem, że Blind Observer i Adrian Kotowski, który próbował z newsów zrobić gównoburzowy rynsztok w stylu "prawicowej" "prasy", to ta sama osoba, zdziwiony nie byłem. Szczęście w nieszczęściu, że chociaż zdążył wypędzić niemal wszystkie osoby, które czasami coś ciekawego potrafiły dopowiedzieć w komentarzu do artykułu, to przynajmniej styl rynsztokowy awansował do stylu pudelkowego. Z newsów nastawionych na to, kogo teraz należy nienawidzić i na kogo być wściekłym przez najbliższe 5 minut, mamy plotki o plotkach z trzeciej ręki i regularne paliwo dla wojny intel vs amd :]

Żeby nie było tylko negatywnie, szacunek dla pracujących w kamieniołomie spod szyldu "Dział <<Sprzedam>>". Trzymanie tego w ryzach to tytaniczna praca, robiona na 5+, w dodatku z umiarem i z wyczuciem ;)

ad meritum:

Drogi autorze wątku, jeśli piszesz na forum lub w dowolnym innym miejscu na temat jakichś serwisów, wymieniasz ich nazwy, stosujesz ich frazy kluczowe i omawiasz ich działanie, promujesz je w ten sposób. I to w sposób aktywny. Przy okazji szkodzisz też miejscu, gdzie taką promocję prowadzisz, jeśli promowane są serwisy szemrane. Tak działa internet i nie mają znaczenia twoje intencje.

Mogłeś tego nie wiedzieć, bo ogólnie rzecz biorąc znakomita większość ludzi tego nie wie i nie rozumie (naprawdę!), chociaż dla osób choć trochę obytych z tematem wydaje się to zupełnie oczywiste. Trafiłbyś na kogoś innego, to by ci to po prostu skasował i w PM wyjaśnił, co jest nie tak. Nie miałeś tyle szczęścia. Na przyszłość wiedz, że takie opisywanie w internetach to aktywna promocja i jest ona uniwersalnie zakazana.

@lasagna

Co cię obchodzą jakieś ataki personalne? To jest internet - zamknij okno przeglądarki i nagle takie rzeczy przestają istnieć. Nie ma czegoś takiego, jak cyber-bullying. Młodzież na to mawia "mieć wyje....".

A "leming" to trochę jak "lewak" - definiowane ad hoc, jeśli w ogóle, obłe określenie dla każdego, kto nie należy do twojego stada/plemienia. Kufar, marksista, socjalista, faszysta - ot, litania słów, które w dzisiejszych czasach zazwyczaj nic nie znaczą. Kiedy usłyszysz jedno z tych słów, możesz mieć niemal pewność, że dyskutujesz z jednostką posiadającą poważne deficyty intelektualne. Jeśli to już nie było oczywiste, bo zazwyczaj te słowa poprzedzone są zinternalizowanymi cytatami z ulubionego youtubera ;) Jakiś czas temu najgłupsza część polskiego społeczeństwa zaczęła innych wyzywać od boomerów, bo akurat to było wtedy modne słowo. To ci sami, co na co dzień walą lemingami :lol2:

Nawiasem mówiąc, jakakolwiek interakcja z forum, nawet sprawdzenie powodu bana i czasu zawieszenia konta, jest niemożliwa bez założenia drugiego konta. Widać tylko tyle, że jest ban i nie ma uprawnień do robienia czegokolwiek. Dla chcącego admina doskonały powód do bana za multikonto :]

Edytowane przez Makavcio2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odwalcie się od Ślepusia! :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:lol2: Fajny temat.

Pozdrawiam! Zostańcie w domu, piszcie dalej na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#zostanwdomu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:lol2: Fajny temat.

Jak widać, same pozytywy przez tą Epidemię lol2.gif Nawet, jak moderator kogoś wkurzy 33_8.png Nawet hejt (nieobecny w tym wątku) ma teraz swoje pozytywy. Bo zza biurka w domu frajer.gif

Boże, co za czasy. Nie mogę z tego rotfl.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Moją "chamską i niepotrzebną zaczepką" było stwierdzenie, że mężczyźni nie praktykują zbyt często długich włosów głównie dlatego, że jest to mało praktyczne, a większość mężczyzn lubi być praktycznymi - płaskie buty, krótki paznokcie itp. itd. Strasznie się jakiś chłopczyk z tego powodu rozsierdził i powiedział, że się pójdzie poskarżyć. No i poskarżył się. Najpierw przyleciał jeden, potem przyleciał drugi.

:Up_to_s:

Wypraszam sobie

Sam zacząłeś to się tak skończyło...było tak nie pisać lub napisać w innym tonie to nie byłoby problemu

Myślę ze wyszło Ci to na dobre jednak i już potem nie było między nami zwady a nawet się zgadzaliśmy w wielu tematach ;)

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie zawsze w tej robocie zastanawiało jak "nagrodzeni" widzą wybiórczo co napisali.

Link z ostrzeżenia działa, posty nie zostały wyczyszczone ale dla ułatwienia:

Poważna sprawa. Aż dwóch tematów do niej trzeba.

A te nowe dowody to jakaś porażka. Trzeba się patrzeć na wprost i robić minę kryminalisty. Ludzie wyglądają na nich jak właśni źli bliźniacy. Długowłose homo-niewiadomo mogą mieć te zdjęcia nawet ciekawe.

Potem jeszcze:

Jest niepraktyczny, a ludzie niepraktyczni są niepełnosprytni.

Tak na marginesie, każdy człowiek jest inny.

Nie wygląda, to na niewinną uwagę o niepraktyczności.

Pierwsza wypowiedź jak najbardziej mogła zostać odebrana jako chamska, druga tylko dolała do ognia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@up Pominąłeś perełkę szczerbaty.gif:

Poważna sprawa. Aż dwóch tematów do niej trzeba.

A te nowe dowody to jakaś porażka. Trzeba się patrzeć na wprost i robić minę kryminalisty. Ludzie wyglądają na nich jak właśni źli bliźniacy. Długowłose homo-niewiadomo mogą mieć te zdjęcia nawet ciekawe.

To jest zwykły popis prostactwa. Miałem już "przyjemność" nie raz czytać jego wypociny czy to na głównej czy na forum. Ale skoro

To jest internet - zamknij okno przeglądarki i nagle takie rzeczy przestają istnieć. Nie ma czegoś takiego, jak cyber-bullying. Młodzież na to mawia "mieć wyje....".

To nie zgłosisz mnie że nazywam to prostactwem i nie dostanę za to bana, prawda? wink.gif Masz tupet, dziwiąc się jeszcze za co dostałeś warny. lol2.gif Już samo zrównywanie długich włosów z cechami żeńskimi bądź homoseksualnymi, to doskonały przykład prostego, zero-jedynkowego sposobu myślenia. Bo wiecie - długie włosy = baba albo gej. :E Prawdziwi mężczyźni nigdy nie chodzi i nie chodzą w długich włosach.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie pominąłem?

To jest ten sam cytat, co dałem, tylko nie bawiłem się w wyróżnianie i rozkład na czynniki pierwsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up Pominąłeś perełkę szczerbaty.gif:

To jest zwykły popis prostactwa. Miałem już "przyjemność" nie raz czytać jego wypociny czy to na głównej czy na forum. Ale skoro

To nie zgłosisz mnie że nazywam to prostactwem i nie dostanę za to bana, prawda? wink.gif Masz tupet, dziwiąc się jeszcze za co dostałeś warny. lol2.gif Już samo zrównywanie długich włosów z cechami żeńskimi bądź homoseksualnymi, to doskonały przykład prostego, zero-jedynkowego sposobu myślenia. Bo wiecie - długie włosy = baba albo gej. :E Prawdziwi mężczyźni nigdy nie chodzi i nie chodzą w długich włosach.

Rząd nie ostrzegł, że zbyt długie przebywanie w domu może szkodzić. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie to zabawne nazwać usera,który jest od ~340 dni na forum dzieckiem :E

Przecież nie mogę cię cały czas przegrywem nazywać, to byłoby niegrzeczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Mnie się od niego na głównej oberwało.

Co jak co, ale nick adekwatny do poziomu moderowania :E (ślepy obserwator :E - bany na ślepaka :E).

Edytowane przez Filip454

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiedzisz z 10 lat to coś załapiesz ;)

I widzisz,złapałem dzisiaj za kryptowulg :E

Sorry,za odkop.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dlaczego?

Wiele osób ma tych lat naście i rok to nawet nie wyjście z pieluch na labie :E

Jestem tutaj od 2005 roku i od zawsze moderacja jest zła i gestapo , a realnie w porównaniu ze starym tweakiem i kilkoma innymi forami, to tutaj jest dziki zachów w kazdym dziale może poza sprzedam/kupię (tutaj chyba nawet sam wyłapałem kiedyś ZPP za jakąś pierdołę + chyba za cytowanie fotek) :lol2:

Swoją drogą większość starej gwardii moderacji dała sobie już spokój - dopiero byście piszczeli jak dyktatura i łamanie demokracji :cool:

Edytowane przez Tomcat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego?

Wiele osób ma tych lat naście i rok to nawet nie wyjście z pieluch na labie :E

Ja mam 23 lata(notabene dzisiaj stuknęło 23),ale fakt rok na labie to dosyć mały staż

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I widzisz,złapałem dzisiaj za kryptowulg :E

Sorry,za odkop.

Powiem tak - nie jestem osoba ktora ma cos do administracji bo wychodze z zalozenia, ze robia robote jak robia i to ich sprawa. Ale ... w przypadku tego Twojego wpisu to przyznam, ze naprawde - mooooocno naciagniety warn :E

kryptowulgaryzm ? :E

Za chwile beda warny, ze "ktos podswiadomie mial zamiar zlamac regulamin choc tego oczywiscie nie zrobil. Ale chcial !!" :E

To akurat mnie rozbawilo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ... w przypadku tego Twojego wpisu to przyznam, ze naprawde - mooooocno naciagniety warn :E

Nie zamierzam protestować.

Jak to pisałem(świadomie),to wiedziałem na co się piszę - albo mod machnie ręką albo wlepi warna.

Wyszło to drugie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kryptowulgaryzm ? :E

Widać, że też za krótko jeszcze na Labie jesteś ;)

Biorą cna tapetę przykładową kupę:

-koopa

-kup@

-qpa

Cenzura, która nic nie cenzuruje.

Jakbyś był dłużej, to też byś kojarzył ile było dyskusji czy pojedyncza kropka, to już wystarczająca cenzura, czy nie.

No nie czarujmy się, w większości przypadków nie jest:

-k.pa

-ku.a

-.upa

a ile było żali na PW, że jakie wulgi, przecież dali kropkę, a tak w ogóle to mieli co innego na myusli :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie te % nauczyły tylko jednego - nie będę się bawił w gwiazdki jak już będę chciał przekląć.

Bo jak ja jakże popularny wyraz, powiedzmy "kutwa" zapisuję jako "k***a" i dostaję procenty za "kryptowulgaryzm" to gdzie tu sens?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten temat jeszcze się kręci? :lol2:

Narzekajcie, ile chcecie, ale prawdziwe głosowanie to zawsze głosowanie nogami i gdyby tu naprawdę źle było, to byśmy tu nie siedzieli :lol2:

PS

Dajcie Bono jakieś procenty, bo 20k postów i brak choćby jednego ostrzeżenia to konfidentem zalatuje :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten temat jeszcze się kręci? :lol2:

Narzekajcie, ile chcecie, ale prawdziwe głosowanie to zawsze głosowanie nogami i gdyby tu naprawdę źle było, to byśmy tu nie siedzieli :lol2:

PS

Dajcie Bono jakieś procenty, bo 20k postów i brak choćby jednego ostrzeżenia to konfidentem zalatuje :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy nie narzekałem bo doskonale zdaję sobie sprawę kiedy przekraczam zasady tu panujące.

Ale już taki bulszit jak "kryptowulgaryzm" to mnie zdołał zdziwić. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...