Skocz do zawartości
cichymaks

RTX 2070 SUPER lub RTX 2060 SUPER - I5 9600K

Rekomendowane odpowiedzi

Czy rtx 2070 super i i5 9600k nie będą miały bottlenecku ?

Czy lepiej do i5 9600k wybrać rtx 2060 super

Chce grać głównie w Full HD i żeby było 144 fps w grach na ultra (przyklad GTA V)

Proszę o pomoc.

 

Jeżeli chodzi o reszte podzespołow to:

Płyta główna: MSI MAG Z390 TOMAHAWK

Pamięć RAM CORSAIR VENGEANCE PRO DDR4 3600MHZ

Zasilacz SilentiumPC Supremo FM2 750W

Obudowa SilentiumPC Regnum RG6V EVO TG ARGB

Chłodzenie Silentium Fortis 3 lub Scythe Mugen 5 REV B (nie wiem który cooler będzie lepszy)

i dysk SSD 512 GB lub 1TB jeszcze sie zastanawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

botelnecku nie bedzie. do gta to najlepszy cpu i tak nie wspiera wiekszej ilosci rdzeni niz 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stałe 144fps bym nie liczył na pewno jak wiedziesz w trawiaste tereny :E trawa zabija gpu dobrze w tej grze i nic już z tym nie zrobisz, pasuje zjechać w tym ustawieniu niżej.

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cichymax, jak masz kasę dopłacić do 2070S to bierz śmiało, masz szybkie ramy, tego 9600k też możesz podkręcić to i przyda się mocniejsza karta - a jak będziesz chciał sobie pograć w 1440p (nawet jak nie masz monitora, przez DSR-a) to podziękujesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta jak najmocniejsza. Chlodziwko scythe mugena - chyba, mam nie narzekam -lepszy ale też ciut drozszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie działać elegancko, słabszą można rozważyć jak chcesz taniej bo do 1080p nie trzeba aż tak szarżować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też,uwazam że lepiej brać 2070Super, ale szczerze ja bym się już nie ładował w stary socket. Za 2 miesiące wychodzą nowe procesory intela i taki i5 będzie miał 6/12 a nie jak teraz 6/6. Także albo czekaj lub wybierz tanszą opcje, a tak samo wydajną ryzena 3600 plus płyta na MSI B450 TOMAHAWK MAX lub Asus ROG STRIX B450-F. Sam mam ryzena 3600 z płytą b450 żadnych problemów. Zrobisz jak zechcesz, ale za oszczędzoną kasę dodasz na zakup 2070 Super

 

Poza tym nowe konsole będą miały 8 rdzeniowe procesory wiec jak dla mnie 6/12 to takie min na przyszłość. Gry będą korzystać z wielordzeniowości i taki golas 6 rdzeniowy może podzielić los starych i5 4/4 Kręcenie procka nic już Ci nie da

Edytowane przez szymcio30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też,uwazam że lepiej brać 2070Super, ale szczerze ja bym się już nie ładował w stary socket. Za 2 miesiące wychodzą nowe procesory intela i taki i5 będzie miał 6/12 a nie jak teraz 6/6. Także albo czekaj lub wybierz tanszą opcje, a tak samo wydajną ryzena 3600 plus płyta na MSI B450 TOMAHAWK MAX lub Asus ROG STRIX B450-F. Sam mam ryzena 3600 z płytą b450 żadnych problemów. Zrobisz jak zechcesz, ale za oszczędzoną kasę dodasz na zakup 2070 Super

 

Poza tym nowe konsole będą miały 8 rdzeniowe procesory wiec jak dla mnie 6/12 to takie min na przyszłość. Gry będą korzystać z wielordzeniowości i taki golas 6 rdzeniowy może podzielić los starych i5 4/4 Kręcenie procka nic już Ci nie da

 

Komputer dopiero planuje kupić na wakacje lub może po wakacjach zależy do kiedy uzbieram więc mam jeszcze czas. Zwłaszcza teraz nawet jakbym miał nie wiem czy chciałbym kupować teraz komputer ze względu na wzrost cen przez koronawirusa. Może do wakacji się ogarnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...