Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma możliwości żeby istniały dwie firmy o tej samej nazwie.

 

owszem jest taka możliwość i jest przynajmniej kilkaset takich firm w PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale już na CEIDG nie.

Trudno, aby spółka zoo była wpisana do tego rejestru, który dotyczy indywidualnych działalności gospodarczych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, teraz przycebuliłem, aż się cieszyłem, że znalazłem okazję. Powiedzcie mi proszę, czy ten sklep dostarcza towar ? Zakupiłem u nich rzecz za 1800 złotych przelew przez bluemedia w dniu dzisiejszym. Dodam, że gość odpisywał na miale po 15-30 min i dostałem potwierdzenie przyjęcia zlecenia. Czy mogę odwołać jeszcze ten przelew ?

 

Prosiłbym o komentarze osób, które miały styczność ze sklepem, albo które wiedzą jak odwołać przelew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, teraz przycebuliłem, aż się cieszyłem, że znalazłem okazję. Powiedzcie mi proszę, czy ten sklep dostarcza towar ? Zakupiłem u nich rzecz za 1800 złotych przelew przez bluemedia w dniu dzisiejszym. Dodam, że gość odpisywał na miale po 15-30 min i dostałem potwierdzenie przyjęcia zlecenia. Czy mogę odwołać jeszcze ten przelew ?

 

Prosiłbym o komentarze osób, które miały styczność ze sklepem, albo które wiedzą jak odwołać przelew.

 

Co? Karta graficzna? Mają ceny jak lep na muchę. I następny. Ręce opadają. 1800zł bez zastanowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep wyglądający jak gówno, zero opinii albo negatywny i bardzo atrakcyjne ceny a debile nadal się łapią xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie oszuści. Ciekawe czy maja plan co dalej i czy będą potrafili żyć po tym w spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie oszuści. Ciekawe czy maja plan co dalej i czy będą potrafili żyć po tym w spokoju.

 

Nie, na pewno będzie ich gryzło sumienie i za tydzień, max dwa przyniosą ci pieniądze w zębach i będą przepraszać za to co zrobili xD Ludzie są zdolni do dużo okropniejszych rzeczy niż wyjebka na hajs kilku łatwowiernych, zaślepianych niską ceną osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko masz zajęcie. Siedzisz na forum i nabijasz się z ludzi którzy stracili pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nie dostałeś towaru ?

 

Niektórzy uwielbiają jak komuś coś nie wyjdzie, tak już jest. 1800 zł to bardzo dużo, ale głupota kosztuje. Jest jakaś szansa na odzyskanie pieniędzy np. reklamacja w banku ? Takie strony jak bluemedia nie powinny weryfikować takich "graczy" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko masz zajęcie. Siedzisz na forum i nabijasz się z ludzi którzy stracili pieniądze.

 

Nabijam się z ich głupoty, z resztą co mam robić jak wyjść mi nie wolno xD

 

Jest jakaś szansa na odzyskanie pieniędzy np. reklamacja w banku ? Takie strony jak bluemedia nie powinny weryfikować takich "graczy" ?

 

Jak płaciłeś kartą to chargeback, jak zwykły przelew to twoja kolejna głupota. Bluemedia to zwykły pośrednik który zarabia na pośrednictwie więc po co ma coś weryfikować poza podstawowe wymogi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre banki umożliwiają anulowanie przelewu jeśli zrobi się to przed najbliższą sesją wychodzącą (np w mBanku tak można), a niektóre banki nie odwołują ani online, ani nawet jak poprosisz o rozmowę z prezesem telefonicznie (np. Alior) - warto mieć to na względzie.

 

Śmieszkom przypominam, że temat jest o opiniach o sklepie a nie o opiniach o ludziach którzy tam kupują - trochę kultury.

Osobiście uważam, że takie zakupy jak kolegów, może i są naiwne (dlatego założyłem ten wątek przed zakupami), ale gdyby ograniczyć swoje zaufanie do zera - to żaden internetowy sklep by nigdy nie wystartował. Niestety w PL tak jest, że zdecydowanie ponad połowa biznesów opiera się na jak największym dymaniu ofiar (bo nawet nie są to klienci przecież), co dla kontrastu przez ponad 12 lat handlu z chińczykami nie zdarzyło mi się NIGDY (zawsze albo pełen zwrot kasy, albo ponowna wysyłka towaru, czasem trwało to i do 4-5 miesięcy - to fakt, ale finalnie NIGDY nie zostałem na lodzie). Podczas zakupów w PL średnio co roku pierwsze problemy miewam już w połowie stycznia (mój rekord to oszustwo 2 stycznia!) - bo ludzie tutaj są zepsuci do szpiku kości.... niestety.

 

Może i dobrze, że ten wątek powstał - przynajmniej inni potencjalni kupcy będą mieli jakiś punkt zaczepienia w internecie i może podejmą lepszą decyzję.

Ciekaw jestem czy chociaż 1 osoba stąd otrzyma swój towar....

 

A jeśli zostaniecie faktycznie oszukani - apeluję, zgłaszajcie sprawę na policję. Jednostkowo pewnie nic to nie da, ale po kilku zgłoszeniach z różnych stron PL już kilka prokuratur będzie miało chętkę na dobre statystyki (bo nie wiem czy wiecie, ale całą pulę zasług zdobywa ta, która ostatecznie przejmie sprawę, zabierając niejako "za darmo" dotychczasową pomoc kolegów po fachu). Kiedyś policjant opowiadał mi, że zaciekle ścigali jakiegoś sprzedawcę z Allegro malowanek dla dzieci, gdzie żadna nie kosztowała >5zł - ale mieli tyle zgłoszeń od wściekłych mamusiek, że sprawa zrobiła się duża i ścigali już "seryjnego oszusta". Więc jak coś to "zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa" kosztuje tyle co znaczek na list, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nie dostałeś towaru ?

 

Niektórzy uwielbiają jak komuś coś nie wyjdzie, tak już jest. 1800 zł to bardzo dużo, ale głupota kosztuje. Jest jakaś szansa na odzyskanie pieniędzy np. reklamacja w banku ? Takie strony jak bluemedia nie powinny weryfikować takich "graczy" ?

Z drugiej strony tak samo ty kupując na tym "sklepie" pewnie przez chwilę myślałeś jaki jesteś sprytny i mądry znajdując taka perełkę w przeciwieństwie do innych.JA w ogóle się nie cieszę. Ja jestem wkurzony. Na oszusta ale bardziej na ludzi którzy dają zarabiać takiemu oszustowi. Bo tu nie było żadnego sprytnego zagrania tylko kompletnie klapki na oczach tych którzy chcą kupić coś jak najtaniej i wyłączają mózg. I też podejrzewam, że większość to są osoby niepełnoletnie. Nie ma w tym kraju żadnej edukacji na temat internetu a 10 latek ma już smartfona z własnym kontem bankowym czy Paypalem.

 

Pozew zbiorowy bo pojedyncze zgłoszenia na osiedlowych komisariatach będą zlewane albo będzie się ciągnęło 3 razy dłużej.

Edytowane przez rafal1001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko masz zajęcie. Siedzisz na forum i nabijasz się z ludzi którzy stracili pieniądze.

Wątpliwe ale może to nauczy innych naiwnych żeby się dwa razy zastanowić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpliwe ale może to nauczy innych naiwnych żeby się dwa razy zastanowić.

Tu nawet dwa razy nie pomogą, ponieważ po znacznie mniejszej cenie, co pokazuje kolejny temat ludzie mają klapki na oczach i tylko widok Kup Teraz... Niby XXI wiek, a niektórzy jakby co dopiero z księżyca spadli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na pytania czy otrzymałem towar: Nie. Dostałem maila z informacja o wysłaniu towaru. Potem otrzymałem nr przesyłki. Po sprawdzeniu okazało ze przysyłka została zarejestrowana ale nie nadana.

Edytowane przez Lisowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam, szkoda czasu. Poniżej moja dzisiejsza korespondencja z firmą mpacco:

 

do mpacco.biuro: Dzień dobry, czy odkurzacze są na stanie?

 

mPacco do mnie: Tak mamy 30 sztuk

 

do mPacco: Dziękuję za odpowiedź - czy mogę prosić o zdjęcie spodu turboszczotki? Rozważam zakup i zastanawiam się czy ta w zestawie podoła.

 

Mpacco do mnie: Nie może Pan. Nikt nie będzie rozpakowywał towaru który jest fabrycznie zaplombowany.

 

do Mpacco: Zawsze mogę towar zamówić, rozpakować i następnie go zwrócić. To też jest sposób.

 

Mpacco do mnie: Ja ma Pan takie podejście to proszę nie zamawiać wcale narazi nas Pan na niepotrzbne koszty którymi Pana obciążymy.

 

do Mpacco: Jedyny koszt, jaki poniosę to wysyłka paczki. Nie, nie zamówię na pewno; w międzyczasie sprawdziłem opinie o Państwa firmie, i cóż.. szkoda czasu. Życzę sukcesów i podniesienia standardów obsługi klienta.

 

Mpacco do mnie: Dziękujemy. Oby mniej takich capów za 300 zł.

 

do Mpacco: Tylko potwierdził(a) Pan(i) swój i tak już niski poziom. Zastanowię się, czy i gdzie zgłoszę fakt obrażenia mnie.

 

Mpacco do mnie: Witamy Szerokiej drogi i Powodzenia.

Edytowane przez walut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie ten typek co odbiera telefony. Nic dodać nic ująć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w odzyskaniu kasy i pomyślnych zakupów na przyszłość.

Jak możecie to aktualizujcie temat.

 

Powodzenia w odzyskaniu kasy i pomyślnych zakupów na przyszłość.

Jak możecie to aktualizujcie temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie a raczej dzieci co wy za przeproszeniem pier... za bzdury !! Osobiście kupiłem z żoną od tej firmy piekarnik, ekspres do kawy płytę indukcyjną marki Bosch i wszystko przyszło jak należy. Owszem na 4 dzień roboczy ale wiadomo jaki mamy okres informacja też jest u nich. Sam zastanawiałem się przed zakupem czy nie oszuści jacyś ale zamówiłem za pobraniem. No przecież zawszę mogę nie odebrać paczki. Połowa was tu piszących te debilizmy nawet nic od nich nie kupiła a zdanie to mają jak by ich już okradli i oszukali no i co jeszcze. Zastanówcie się durne bachory nad sobą ! Jak ta firma sprzedawała na morele. net to nie było innej opcji zamówienia od nich jak za pobraniem wiem bo chciałem kupić odkurzacz Dyson v10 dzwoniłem do morele i mi na infolinni powiedzieli że tylko taka opcja. A jakiś cymbał pisze tu, że on kupił na morele i zapłacił. No ciekawe jak i komu bo na pewno nie temu Mpacco gdyż tam u nich tylko za pobraniem można było. Następny gawędziarz od odkurzaczy nie wiem chłopie chwalisz się czy żalisz napisali Ci nie kupuj to idz se te 300 zł gdzie indziej wydaj co masz za problem. Ja jestem bardzo zadowolony z zakupu AGD i Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie a raczej dzieci co wy za przeproszeniem pier... za bzdury !! Osobiście kupiłem z żoną od tej firmy piekarnik, ekspres do kawy płytę indukcyjną marki Bosch i wszystko przyszło jak należy. Owszem na 4 dzień roboczy ale wiadomo jaki mamy okres informacja też jest u nich. Sam zastanawiałem się przed zakupem czy nie oszuści jacyś ale zamówiłem za pobraniem. No przecież zawszę mogę nie odebrać paczki. Połowa was tu piszących te debilizmy nawet nic od nich nie kupiła a zdanie to mają jak by ich już okradli i oszukali no i co jeszcze. Zastanówcie się durne bachory nad sobą ! Jak ta firma sprzedawała na morele. net to nie było innej opcji zamówienia od nich jak za pobraniem wiem bo chciałem kupić odkurzacz Dyson v10 dzwoniłem do morele i mi na infolinni powiedzieli że tylko taka opcja. A jakiś cymbał pisze tu, że on kupił na morele i zapłacił. No ciekawe jak i komu bo na pewno nie temu Mpacco gdyż tam u nich tylko za pobraniem można było. Następny gawędziarz od odkurzaczy nie wiem chłopie chwalisz się czy żalisz napisali Ci nie kupuj to idz se te 300 zł gdzie indziej wydaj co masz za problem. Ja jestem bardzo zadowolony z zakupu AGD i Polecam.

Każdy może tak napisać więc wiesz...bronisz sklepu pomimo chamskich odzywek...Twój 1 post na forum...przypadek :Up_to_s:

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w życiu nic nie kupię, chociażby ze względu na odzywki... jak można do klienta powiedzieć "capie"? Ciekawe jak się toczą rozmowy w razie reklamacji itp... Nie sądziłem, że rozbuja się taki wątek, ale widać była potrzeba - i dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy może tak napisać więc wiesz...bronisz sklepu pomimo chamskich odzywek...Twój 1 post na forum...przypadek :Up_to_s:

Drogi Panie Ja tu nikogo nie bronie zwyczajnie sam u nich kupiłem i wyrażam swoje zdanie. Nie mam gdzie dodać opinii na temat sklepu więc poszukałem i znalazłem to miejsce a przy okazji przeczytałem co nieco. Kilka osób się tu wypowiada takich jak ja bez doświadczenia na forum więc są tak samo wiarygodne te opinie jak śnieg w tym roku i następnym. I sądzę, że nawet tam nic nie kupiły w tym Mpacco ale zdanie to mają już wyrobione ! Skoro sklep już jakiś czas jest to ludzie muszą tam kupować. Ilu tu się wypowiedziało osób co kupili coś ? 3/4 to rzeczywiście wytrawni łowcy okazji.

Jak w biedronce jednym się podoba a inny powie że brudno i idzie do lidla ile ludzi tyle opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kultura i sposób wypowiedzi podobny do typka co odbiera tam telefony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Panie Ja tu nikogo nie bronie zwyczajnie sam u nich kupiłem i wyrażam swoje zdanie. Nie mam gdzie dodać opinii na temat sklepu więc poszukałem i znalazłem to miejsce a przy okazji przeczytałem co nieco. Kilka osób się tu wypowiada takich jak ja bez doświadczenia na forum więc są tak samo wiarygodne te opinie jak śnieg w tym roku i następnym. I sądzę, że nawet tam nic nie kupiły w tym Mpacco ale zdanie to mają już wyrobione ! Skoro sklep już jakiś czas jest to ludzie muszą tam kupować. Ilu tu się wypowiedziało osób co kupili coś ? 3/4 to rzeczywiście wytrawni łowcy okazji.

Jak w biedronce jednym się podoba a inny powie że brudno i idzie do lidla ile ludzi tyle opinii.

Sprawdzam...pokaż co tam kupiłeś Szanowny Panie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam...pokaż co tam kupiłeś Szanowny Panie :E

A proszę na dowód faktura od nich. Ja kupiłem wiec coś na ten temat mogę powiedzieć a nie co niektórzy fantazjują w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...