Skocz do zawartości
sitek483

Problem z myszka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z myszką Genesis Xenon 220. Od dzisiaj podczas grania w strzelanki zauważyłem, ze myszka przerywa podczas strzelania tj. pod wsiśnięciu lewego przycisku następuje jeden strzał z broni, którą mogę strzelać seriami. Albo nastę puje jeden starzał, a po puszczeniu następuje drugi, po chwili myszka działa normalnie, a potem znowu się zacina. Szczególnie odczułem to grając w BF4. Ktoś wie o co może chodzić lub spotkał się z czymś podobnym?

 

Link do tematu na forum, który w moim przypadku nie działa:

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/forum/threadview/2955065231297642319/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z myszką Genesis Xenon 220. Od dzisiaj podczas grania w strzelanki zauważyłem, ze myszka przerywa podczas strzelania tj. pod wsiśnięciu lewego przycisku następuje jeden strzał z broni, którą mogę strzelać seriami. Albo nastę puje jeden starzał, a po puszczeniu następuje drugi, po chwili myszka działa normalnie, a potem znowu się zacina. Szczególnie odczułem to grając w BF4. Ktoś wie o co może chodzić lub spotkał się z czymś podobnym?

 

Link do tematu na forum, który w moim przypadku nie działa:

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/forum/threadview/2955065231297642319/

miałem tą myszkę i miałem to samo jakoś to naprawiałem ale po czasie i tak to wracało więc kupiłem Razer DeathAdder Elite na gorącym strzale na X-komie za jakoś 120zł i w nowej myszce problemu już nie ma

Edytowane przez Rangeerss_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...