Skocz do zawartości
durfey

Pad od ps4 przestał działać na pc

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Nastąpiła dziwna sytuacja, a mianowicie pad od PS4 przestał działać na moim PC. Opiszę mniej więcej jak to wygląda. Dwa dni wcześniej działało wszystko normalnie, grałem w Forze, a dziś próbuję podłączyć pada do przedniego wejścia USB to tak jakby w ogóle go nie czytało, (podłączałem do dwóch slotów przednich). Natomiast, kiedy podłączam do tylnego wejścia USB to normalnie działa, ale niestety nie może być podłączony z tyłu, ponieważ mam za krótki kabel USB.

 

Czy wiecie o co może chodzić i jak to naprawić? Z góry dzięki za pomoc.

 

Aha ogólnie chodzi o to, że używam programu DS4 WINDOWS, żebym mógł pograć na padzie od PS4 w Forze i właśnie ten program nie widzi dzisiaj tego pada jak podłączam przednim wejściem.

Edytowane przez durfey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pad działa na tylnim wejściu usb a nie działa na przednim to obstawiam że port jest uwalony. Jeśli nic nie grzebałeś to chyba można wykluczyć uszkodzenie mechaniczne, jeśli obudowa jest na gwarancji to zgłoś do serwisu, może wyślą ci sam hub do wymiany. Jeśli nie chce ci się bawić w reklamacje to możesz kupić przedłużke usb i tyle ;)

Edytowane przez Babymoore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze czy inne urządzenia działają z przedniego USB. Na przykład przesyłanie plików na telefon. Jeśli nie to będzie uszkodzenie USB.

Możesz też kupić adapter Bluetooth i używać pada bezprzewodowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...