Skocz do zawartości
soterowy

GTX 750 TI vs 1050 TI

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

budżet no powiedzmy do 1000 zł, bo z wypłatą 2100 na miesiąc szaleć nie chce xD

 

1660 super za tą kwotę.

Edytowane przez Mgk123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1660 super za tą kwotę.

super byla za 1049zl z kodem ale juz wyprzedana

Oc gaming jest za 949zl

albo OC za 919zł

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX 1650 Super, nie będzie dużęgo bottlenecku z i5, którą posiadam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX 1050Ti to cenowo jedna z najmniej opłacalnych kart graficznych, które są aktualnie na rynku. Jeszcze biorąc pod uwagę ceny RX570, to ten GTX 1050Ti nie ma najmniejszego sensu.

 

GTX 1650 Super, nie będzie dużęgo bottlenecku z i5, którą posiadam?

 

Jeśli będzie to niewielki. Bierz tę kartę, wzrost wydajności przy twoim CPU będzie ogromny (2-3x więcej fps w grach, niż masz obecnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez bym szedl w RX 480/570/580. Akurat drivery AMD pod architekture Polaris sa bardzo dobre, nie ma z nimi zadnych problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz pytanie Rx 570 czy GTX 1650 S xd

Wydają się zbliżone do siebie wydajnością.

 

RX jest tańszy z tego co widzę

Edytowane przez soterowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz pytanie Rx 570 czy GTX 1650 S xd

Wydają się zbliżone do siebie wydajnością.

 

RX jest tańszy z tego co widzę

 

GTX 1650 Super jest zauważalnie lepszy niż RX 570. GTX 1650 Super będzie lepszy do twojego procesora pod względem sterowników. RX 570 będzie gorętszy, głośniejszy i mocniej obciążający twój procesor, ale to najlepsza opcja pod względem cena-wydajność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebym nie dał plamy, rozmawiamy o tej karcie prawda? Czy jest jeszcze inna wersja, bo parę odpowiedzi wyżej ktoś pisał chyba, że ten gtx ponad tysiąc złotych kosztował, a tu widzę cene niższą.

 

https://imgur.com/a/NSXXatY

Edytowane przez soterowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz 1650S!

 

99% biorę tylko jeszcze małe pytanie, czy nie ma żadnych przeciwwskazań żebym 1650S włożył do mojej płyty głownej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99% biorę tylko jeszcze małe pytanie, czy nie ma żadnych przeciwwskazań żebym 1650S włożył do mojej płyty głownej?

Nie ma. Bardzo rzadko są problemy jeśli chodzi o kompatybilność grafiki i płyty głównej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi po głowie zakup tej karty, a ponieważ chcę ultra-ciszę, to założyłbym Arctic Accelero S3 - tylko, czy to będzie pasować, to nie wiem.

 

 

ta karta POWINNA byc chlodna wiec tym, bardziej o duzym grzaniu sie nie powinno byc mowy co powinno skutkowac w miare cicha praca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta karta POWINNA byc chlodna wiec tym, bardziej o duzym grzaniu sie nie powinno byc mowy co powinno skutkowac w miare cicha praca

Ona ma chyba taki wiekszy wiatraczek, mozliwe z 12 cm? Glosna raczej nie bedzie, mozliwe ze ma tryb polpasywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinna, chyba, same domysły. Link klik

Chłodne jest, ciche - w żadnym wypadku. Palit miał wydać poprawiony BIOS, ale nikt do tematu już nie wracał, by to sprawdzić. O trybie półpasywnym w budżetówce nie ma mowy.

 

palit=gainward ten sam szajs.

Edytowane przez smilehunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie wiem ale tu jest test na whatnext.pl

 

https://whatnext.pl/test-gainward-gtx-1650-super-pegasus-oc/6/

 

wybaczcie Panowie 'wyzej' ale nie zrobisliscie testow tego modelu gpu wiec powinniscie przymknac oko na to ze ktos czasem wrzuci z innego portalu . nieprawdzaz?

 

niestety najcichsza nie jest :mad: i nawet wyzej model PEGASUS 1660s jest od niej cichsza :o ale no ma inne chlodzenie z rurkami jednak

 

byc moze ten MSI 1650s za 789zl bedzie cichszy

https://www.x-kom.pl/p/529901-karta-graficzna-nvidia-msi-geforce-gtx-1650-super-aero-itx-oc-4gb-gddr6.html

l

Edytowane przez AdRjiaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy cichy, to MSI Gaming X, drugi to Asus Strix. Reszta to mniejsze, lub większe suszary. Tak, Gigabyte na 2 wentylach również kręci 2000rpm pod obciążeniem.

 

Zotac 2 wentyle - wyjec.

 

 

tylko ta cisza kosztuje dodatkowe 100zl i wiecej , ale no blisko 900zl+ koszt to juz nie malo za 1650s

 

przy czym BYC MOZE ten Gainward po ustawieniu swojej krzywej spadnie do akceptowalnego poziomu glosnosci kosztem nawet tego np 75 (akceptowalalnego) stopni vs 64 na stock sets ;)

 

za 959zl bdb wypadas KFA 1660 ;) moze warto dolozyc :D

https://www.x-kom.pl/p/492963-karta-graficzna-nvidia-kfa2-geforce-gtx-1660-1-click-oc-6gb-gddr5.html

Edytowane przez AdRjiaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego procesora nie dawał bym radeona. Kup sobie używkę 1060 na gwarancji wersje gaming x asus strix albo palit jeatsteam i pochodne są niesłyszalne. Do 900 są 1070 ale to już delikatny przerost formy nad treścią do tego CPU jak i gtx 1660.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem GTX 1650 Super od MSI i jestem zadowolony. Wszystko śmiga jak należy. Wiedźmin 3 na ultra z modami w 60 fps. Star Wars Upadły Zakon również na wysokich w 60 fps. Dzięki za pomoc i poradę i za to, że dzięki Wam nie przepłaciłem za 1050 Ti xd.

 

W przyszłości zainwestuje jeszcze w dodatkową kośc 8 gb i może procesor inny, budżetowy raczej, taki i7 4790.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...