Skocz do zawartości
Da782wid

Urządzenie wielofunkcyjne do domu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chciałbym w najbliższym czasie kupić jakieś urządzenie wielofunkcyjne do domu i wybrałem sobie dwa modele, i prosiłbym o opinię:

Epson Expression Home XP-5100

Brother DCP-1512E

 

Urzędzenia będę używał raczej sporadycznie, bo nie mam potrzeby, żeby drukować często dużych ilości. Jeśli chodzi o Epsona, to przemawia za nim cena, ale czy zamienniki tuszy będą z nim dobrze współpracować?

Brother ma większą cene i wymiarowo mógłby być ciut niższy, bo troche mi to przeszkadza. Kusi mnie jednak to że przy sporadycznym drukowaniu chyba lepiej by było postawić na drukarę laserową.

 

Jakieś opinie? A może macie jakiś inny model? Cena to 500zł maks.

Edytowane przez Da782wid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli drukujesz sporadycznie i nie potrzebujesz koloru to zdecydowanie drukarka laserowa jest dobrym wyborem.

 

Do sprzętu Brother mam zaufanie, miałem wpierw atramentową ale pozbyłem się jej gdy upaprałem się tuszem ;)

Obecnie mam laserową Brother DCP-L2520DW, jestem maga zadowolony. Niczym się nie przejmuje, może raz, dwa razy na rok uzypełniem papier i drukuje kiedy potrzebuje. Toner wymieniłem jakieś rok temu i bez problemu jadę nam zamienniku firmy Actis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bym powiedział Brother DCP-L2532DW, ale chyba "korona party" sprawiło, że teraz trzeba dać 600 zł i więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...