Skocz do zawartości
Wisnia_3d

webdav problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

mam problem z mapowaniem webdav, otóż z racji tego iż często potrzebuję dostępu do plików z mojego domowego pc gdy jestem poza domem, przy użyciu IIS "udostępniłem" sobie folder do którego chciałbym mieć dostęp z zewnątrz. Oczywiście webdav włączony itp itd. Łącze się za pomocą DDNS i portu jaki przekierowałem na routerze.

I tak, przez przeglądarkę (http://xxxx.ddns.net:port) po wpisaniu hasła otrzymuję listę plików, ale gdy chce zmapować czy to przez eksplorera czy przez cmd otrzymuje błąd o niepoprawnym folderze. Zainstalowałem sobie program RaiDrive i z kolei ten program mapuje i tworzy mi dysk sieciowy ale ma problem przy kopiowaniu większych plików, >60-70 mega i kopiowanie nie udane, a z racji, że pracuje często na sporych plikach takie rozwiązanie nie za bardzo mi pasuje.

 

I tak wiem, że najlepszym rozwiązaniem tak czy siak jest NAS ale to dopiero w niedalekiej przyszłości.

 

Ktoś ma pomysł dlaczego windows nie ma ochoty zmapować tego dysku?

 

Pozdrawiam.

 

edit:

mój błąd, kopiowanie dużych plików nie było problemem RaiDrive a limitów na IIS, ale dalej nie rozwiązałem problemu mapowania przez windows'a

Edytowane przez Wisnia_3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...