Skocz do zawartości
SkuBBi

Myszka dla graczy [100-400zł]

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam myszki dla graczy w cenie powyżej 100 zł poniżej 400 zł ;

Czego oczekuje od myszki :

- podświetlenie, najlepiej z możliwością zmiany kolorów ;

- dodatkowe przyciski ;

- dobra jakość wykonania .itd

- przewodowa (z kablem) ;

- lekka i nie duża ;

- bez dziur w obudowie ;

...

I fajnie by było jakby była z sklepu Komputronik, ale mogę być też z innych...

Patrzyłem na :

1, Razer Viper, waży tylko 69 gramów:

https://www.komputro...azer-viper.html

I 2, Razer Deathadder Elite :

https://www.komputro...dder-elite.html

I 3, Steelseries Sensei Ten :

https://www.komputro...sensei-ten.html

I 4, Corsair M55 RGB Black :

https://www.komputro...-rgb-black.html

I 5, Logitech G403 Hero:

https://www.komputro...-g403-hero.html

 

I czekam na wasze propozycje i ocenę tych myszek w szczególności te od Razer...

 

Poprzednio temat założyłem w zlej kategorii można go chyba skasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkleje to co napisalem pod Twoim poprzednim tematem w zlym dziale:

 

Napisany Dzisiaj, 20:19

 

Razer Viper oraz Logitech G Pro to aktualnie najlepsze pod wzgledem technologicznym myszki i do tego niezwykle lekkie.

Generalnie to wszystkie myszki, ktore podlinkowales (oprocz Corsaira - tych myszek nie ogarniam) posiadaja wypasione OP sensory. Przy wyborze kierowalbym sie glownie ksztaltem, ksztaltem i jeszcze raz ksztaltem.

 

Swoja droga nie wiem dlaczego napisales, ze sprzet musi byc przewodowy? :hmm:

Nie wiem czy jestes na biezaco ale w 2020 roku myszki przewodowe to przeszlosc. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkleje to co napisalem pod Twoim poprzednim tematem w zlym dziale:

 

Napisany Dzisiaj, 20:19

 

Razer Viper oraz Logitech G Pro to aktualnie najlepsze pod wzgledem technologicznym myszki i do tego niezwykle lekkie.

Generalnie to wszystkie myszki, ktore podlinkowales (oprocz Corsaira - tych myszek nie ogarniam) posiadaja wypasione OP sensory. Przy wyborze kierowalbym sie glownie ksztaltem, ksztaltem i jeszcze raz ksztaltem.

 

Swoja droga nie wiem dlaczego napisales, ze sprzet musi byc przewodowy? :hmm:

Nie wiem czy jestes na biezaco ale w 2020 roku myszki przewodowe to przeszlosc. ;)

 

Nie do końca, bo sam wymieniłeś 2 modele najlepsze bezprzewodowe, a przewodowych na wysokim poziomie jest bardzo dużo, więc przeszłością bym przewodowych nie nazwał. Wystarczy zostawić lekki zapas kabla i do podkładki przypiąć np. klipsem do słuchawek i nie ma żadnego problemu. Myślę, że to rozwiązanie jest obecnie bardziej opłacalne niż kupowanie tego samego, tyle że bez kabla i 2x drożej. Z zestawienia autora wybrałbym Razer Viper lub Sensei Ten przez wymiary i wagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, bo sam wymieniłeś 2 modele najlepsze bezprzewodowe, a przewodowych na wysokim poziomie jest bardzo dużo, więc przeszłością bym przewodowych nie nazwał[...]

 

Autor zalozyl dwa takie same watki w roznych dzialach i w lustrzanym watku pytal konkretnie o te dwa modele - stad moja odpowiedz. Poza tym absolutnie nie skreslam myszek przewodowych :)

Dalem jedynie do zrozumienia, ze w cenie do 400pln mozna rownie spokojnie rozgladac sie za sprzetem bezprzewodowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor zalozyl dwa takie same watki w roznych dzialach i w lustrzanym watku pytal konkretnie o te dwa modele - stad moja odpowiedz. Poza tym absolutnie nie skreslam myszek przewodowych :)

Dalem jedynie do zrozumienia, ze w cenie do 400pln mozna rownie spokojnie rozgladac sie za sprzetem bezprzewodowym.

A to spoko:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wkleje to co napisalem pod Twoim poprzednim tematem w zlym dziale:

 

Napisany Dzisiaj, 20:19

 

Razer Viper oraz Logitech G Pro to aktualnie najlepsze pod wzgledem technologicznym myszki i do tego niezwykle lekkie.

Generalnie to wszystkie myszki, ktore podlinkowales (oprocz Corsaira - tych myszek nie ogarniam) posiadaja wypasione OP sensory. Przy wyborze kierowalbym sie glownie ksztaltem, ksztaltem i jeszcze raz ksztaltem.

 

Swoja droga nie wiem dlaczego napisales, ze sprzet musi byc przewodowy? :hmm:

Nie wiem czy jestes na biezaco ale w 2020 roku myszki przewodowe to przeszlosc. ;)

 

Po pierwsze, od wielu lat Razer ma opinię firmy która korzysta z marki wyrobionej za czasów kiedy ich sprzęt faktycznie coś sobą prezentował a teraz tylko odcina kupony. Więc do stwierdzenia że razer robi najlepszy technologicznie sprzęt podchodzę z dużym dystansem

Nie wiem czy jestes na biezaco ale w 2020 roku myszki przewodowe to przeszlosc.

To zależy od budżetu. Za cenę dobrej myszy /klawiatury bezprzewodowej można kupić równie dobry sprzęt przewodowy za ułamek ceny. Są przeszłością w takim samym stopniu co dyski HDD a mimo to każdy z nich nadal korzysta.

 

Osobiście mogę polecić logitechy z serii G. Nawet najtańszy g102 jest bardzo dobry, aczkolwiek dla autora może być nieco za mały, wtedy należałoby spojrzeć na pozostałe modele z tej serii które pasują lepiej.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...