Skocz do zawartości
thekerloth

I5 7300 HQ powoduje klatki na myszce

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Piszę w totalnym akcie desperacji jako iż od kilku dni mam spory problem z procesorem (a przynajmniej wszystko na to wskazuje) i nigdzie w googlach nie moge znaleść pomocy

Od kilku zauwazylem duży spadek wydajonosci procesora i zwykle przy 100% użytku. Objawia się to w następujący sposób - Głównie przy grach (ale także poza grami) odczuwam srogie "lagi" ale tylko i wyłącznie na myszce i czasem na klawiaturze. Przykładowo, gra chodzi ewidentnie w 60 klatkach minimum (nie ma spadków!) ale jakimś cudem myszka się klatkuje i nie mogę płynnie wykonać obrotu a klawisze ruchu na klawiaturze działają z opóźnieniem... Tak się dzieje gdy na procku pojawia się 100 % użytku. Zmieniłem i klawiaturę jak i myszkę i problem nie został rozwiązany. Zmieniałem porty usb - dalej lipa więc to nie wina tych akcesorii. Cenną uwagą jest to, że gdy używam w grze touchpada to wtedy nie ma żadnych "lagów" ale wiadomo, nie pogram w nowego CoD'a na touchpadzie :D a może jednak tryhard??

 

Temperatury CPU nie sięgają powyżej 65 stopni

GPU max 70 stopni

 

Parametry lapka:

Intel i5 7300 HQ

GTX 1050 TI

16GB Ram

SSD Samsung 850 Evo

 

Ktoś pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli masz duall chanell ram to ten cpu powinien starczyc na grx1050 ti. moze aktualizacja win jest problemem...

Edytowane przez michu20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ponieważ nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu ;/ Sprawdze to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...