Skocz do zawartości
NeXiI

Czy opłaca mi się kupić te podzespoły ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam z mojego starego zestawu komputerowego karte graficzną gigabyte geforce 1060 3gb zasilacz antec vp500 obudowa silentium pc regnum rg 1 i pamięć goodram play 8gb ddr4 i dysk jakiś 1 tb i czy warto mi dokupić do tego zestawu takie podzespoły : AMD Ryzen 1600 AF i płytę główna ASUS PRIME B450M-A oraz w dalszej przyszłości 16 gb ramu i dysk SSD ? czy jakiś inną płytę główna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co na ten moment posiadasz,użytkujesz.Podaj specyfikację.

Jeśli masz starszy sprzęt na pokładzie to warto,dysk ssd da ci dużo,system mocno odżyje na tym,budżet też bardzo istotny.Komputer używasz do gier,praca czy poważniejsze sprawy?

Jaka ta kość dokładnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam z mojego starego zestawu komputerowego karte graficzną gigabyte geforce 1060 3gb zasilacz antec vp500 obudowa silentium pc regnum rg 1 i pamięć goodram play 8gb ddr4 i dysk jakiś 1 tb i czy warto mi dokupić do tego zestawu takie podzespoły : AMD Ryzen 1600 AF i płytę główna ASUS PRIME B450M-A oraz w dalszej przyszłości 16 gb ramu i dysk SSD ? czy jakiś inną płytę główna ?

Spokojnie możesz kupować. Dysk SSD, Ryzen 1600AF ale płytę bym wziął póki jeszcze w rozsądnej cenie jest MSi b450m bazooka v2 w x-kom za 339zł.

Ryzen 1600 bardzo ładnie działa z gtx1060 3GB. Mam 2 takie zestawy.

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam Asusa prime. Mam co prawda b 350, jednak nie różnią się one za bardzo od siebie. Sekcja gorąca, napięcie możesz jako tako kontrolować samym offsetem. W tej cenie powinny być lesze opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...