Skocz do zawartości
Barti_Srarti

Zamienię Palit RTX 2060 GamingPro na RX 5700

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamienię swojego RTXa 2060 na RX 5700. Ewentualne dopłaty i szczegóły w wiadomościach prywatnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • A mam takie pytanie... Jak ogarniacie desktop? Bo ja bojac sie wypalen (mam samsungi tel od lat i niektore maja wypalone belki) to mam czarny kolor zamiast tapety i program ktory ukrywa ikony po 3 sekundach (myszka klikam w desktop zeby sie pojawily i znow ukryly po 3 sek) no i pasek windows tez sie chowa sam... Generalnie czarna dziura jedynie jest i kursor.... Panikuje za bardzo?  Bo tapety wygladaja bosko z gier ktore mam ale sa rozne, mniej lub bardziej jasne... moze gdyby sie wsyweitlaly co 30 minut inna to byloby ok?  Jak Wy macie desktopy ustawione????
    • O Asusie (pomiarowo a w rzeczywistości HDR Peak 1000 w tym monitorze za bardzo to nie świeci 😅) czy ogólnie 32" qd-oledach. Skoro mają taką samą matrycę to również Auorus FO32U2P (nie posiadam żadnych konkretnych dokładnych pomiarów, nie ma też jeszcze żadnej recenzji oprócz wersji bez DP2.1 ale okazało się że FO32U2 jest np. 10% jaśniejszy od MSI czy Alienware)  
    • W koncu ogarnalem te 144hz i 10 bit... A tak sie zastanawiam czemu z palca sie nie da wrzucic bez custom... Czy aby na pewno mamy te 10 bit czy tylko pokazuje ze mamy a lecimy 8 plus dithering... No bo nie rozumiem czemu trzeba ustawiac custom a producent dal 60 i 100hz.... Cos tu nie gra.... Sa takie spejalne programy do wysiwetlania szarosci w hdr... pokombinuje moze dzis. Mam jeden taki do sparwdzania flickeringu.. stroboskop mam przy gsysnc na nim a bez pieknie nie migocze... 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...