Forum PCLab.pl: Obsługa informatyczna w zakresie zarządzania profilem Google Moja Firma - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty
Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Obsługa informatyczna w zakresie zarządzania profilem Google Moja Firma Czy ktoś chce mnie naciągnąć na kasę? Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   TDK99 

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 25 Marzec 2020 - 21:55

Mam małą firmę i stronę internetową oraz wizytówkę firmy w Google.
Zgłosiła się do mnie firma TOP-SEO z Poznania, która twierdzi, że jest partnerem Google i proponuje mi odpłatną obsługę informatyczną w zakresie zarządzania profilem Google Moja Firma.
Zakres usług to (cytuję):
*Obsługa informatyczna w zakresie zarządzania profilem Google Moja Firma.
*Zarządzanie aktywnością profilu firmy klienta w Google Moja Firma.
*Wyświetlanie wizytówki Google Moja Firma pod kątem słów kluczowych
*Nadzór wyświetleń i popularności firmy w wynikach wyszukiwań przeglądarki Google.
*Nieodpłatne założenie lub dodanie firmy jako Managera do istniejącego profilu Google Moja
Firma.
*Zapis firmy z indeksacją w Google : katalogifirm.net, infofirmy.net, navigatorfirm.pl
*Pomoc informatyczna w zakresie edycji danych zapisanych na stronach indeksujących.

Przedstawicielka firmy twierdzi, że gwarantuje mi, że wizytówka mojej firmy w Google będzie się wyświetlać na jednej z trzech pierwszych pozycji. Przesłany mi projekt umowy nic nie gwarantuje w tym zakresie.

Mam słabą orientację w kwestiach reklamy internetowej i pozycjonowania, więc pytam tutaj - czy warto płacić za takie usługi i czy faktycznie ktoś może mi zagwarantować, że wizytówka mojej firmy będzie w pierwszej wyświetlanej trójce?

#2 Użytkownik jest niedostępny   vhp 

• PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 26 Marzec 2020 - 08:51

Zapytaj ich, gdzie jest ich firma w wynikach w Google po wpisaniu "pozycjonowanie" i dlaczego tak nisko. :lol2:

Strona 1 z 1