Skocz do zawartości
TDK99

Obsługa informatyczna w zakresie zarządzania profilem Google Moja Firma

Rekomendowane odpowiedzi

Mam małą firmę i stronę internetową oraz wizytówkę firmy w Google.

Zgłosiła się do mnie firma TOP-SEO z Poznania, która twierdzi, że jest partnerem Google i proponuje mi odpłatną obsługę informatyczną w zakresie zarządzania profilem Google Moja Firma.

Zakres usług to (cytuję):

*Obsługa informatyczna w zakresie zarządzania profilem Google Moja Firma.

*Zarządzanie aktywnością profilu firmy klienta w Google Moja Firma.

*Wyświetlanie wizytówki Google Moja Firma pod kątem słów kluczowych

*Nadzór wyświetleń i popularności firmy w wynikach wyszukiwań przeglądarki Google.

*Nieodpłatne założenie lub dodanie firmy jako Managera do istniejącego profilu Google Moja

Firma.

*Zapis firmy z indeksacją w Google : katalogifirm.net, infofirmy.net, navigatorfirm.pl

*Pomoc informatyczna w zakresie edycji danych zapisanych na stronach indeksujących.

 

Przedstawicielka firmy twierdzi, że gwarantuje mi, że wizytówka mojej firmy w Google będzie się wyświetlać na jednej z trzech pierwszych pozycji. Przesłany mi projekt umowy nic nie gwarantuje w tym zakresie.

 

Mam słabą orientację w kwestiach reklamy internetowej i pozycjonowania, więc pytam tutaj - czy warto płacić za takie usługi i czy faktycznie ktoś może mi zagwarantować, że wizytówka mojej firmy będzie w pierwszej wyświetlanej trójce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj ich, gdzie jest ich firma w wynikach w Google po wpisaniu "pozycjonowanie" i dlaczego tak nisko. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...