Skocz do zawartości
qwoot

Grupowy zakup obudów geeek

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę się przesiąść na obudowę mini ITX, bardzo spodobała mi się A50 Plus ale koszt wysyłki to przy obecnej cenie dolara wynosi 120zł. Trochę sporo.

Geeek obudowy ma naprawdę ładne i tanie, ale nie są dostępne na polskim rynku.

Jakby kilka osób kupiło i w jednej paczce to wysłać to można było by ostro pociąć koszty na 2, 4 jak nie więcej i np rozesłać poprzez nasz InPost za grosze.

 

Jak ktoś ma pomysł jak to bezpiecznie dla sprzedającego i kupującego zorganizować to było by fajnie. (by ani sprzedający nie oszukał, ani kupujący go na lodzie nie zostawił)

Ja jestem chętny zarówno zakup zorganizować lub jeszcze chętniej uczestniczyć jakby ktoś inny się tego podjął ;)

 

Uważam to za sensowną opcje by trochę kasy za wysyłkę zaoszczędzić - nie ma co czekać aż produkt będzie dostępny w Polsce (i o ile się pojawi) - nasze ceny są zawsze droższe od amerykańskich (bo jesteśmy bogatym społeczeństwem i nas stać). Obecnie przykładowo jak patrzę to za NODE 202 Fractala nasi Janusze śpiewają sobie minimum stówę marży za jedną obudowę, więc nie zdziwiłbym się jakby jak ten produkt dotarł do Polski to wyszło by drożej niż kombinowanie go teraz z zagranicy. Nie ma więc co czekać.

 

Tutaj zdjęcie kilku modeli obecnie sprzedawanych jak ktoś nie zna ich produktów. Na pewno wielu osobom się spodoba taki koncept.

3435png_qasrhsa.png

 

Jak są chętni to niech piszą w temacie, mi się z zakupem niespecjalnie śpieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce namówić

i fajnie, nawet jak tylko 1 osoba chętna to zamiast 120zł koszt transportu do PL już spada do 60zł:)

Najlepiej jak jeszcze kilka osób się znajdzie to jeszcze można to obniżyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...