Forum PCLab.pl: Problem z mikrofonem Lenovo y520 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty
Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Problem z mikrofonem Lenovo y520

#1 Użytkownik jest niedostępny   PanDawcio 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 26 Marzec 2020 - 12:49

Witam, z związku z siedzeniem w domu korzystając z większej ilości wolnego czasu naszła mnie ochota na pogranie w gry. Połączyłem się ze znajomymi na komunikatorze głosowym, konkretniej discordzie i okazało się, że mój mikrofon nie działa. Używam słuchawek dousznych JBL. Laptop ma 1 wejście na słuchawki i mikrofon, głoś działa bez zarzutów natomiast mikrofon tylko przez 1 sekundę, po włączeniu discorda, czy też robieniu testów przy wykrywaniu dzwieku, po 1 sek cichnie i nic nie słychać. Słuchawki działają poprawnie na innym laptopie i telefonach. Chciałem obejść ten problem, ale po podłączeniu słuchawek bezprzewodowych, dzwiek na laptopie jest odtwarzany tylko z 1 aplikacji, czyli np. z discorda, natomiast w grze nie słyszę nic, ale mikrofon działa poprawnie. Próbowałem również włączyć mikrofon z laptopa, przy jednoczesnym pozostawienu dzwieku ze słuchawek, jednak bezskutecznie. Odrazu wspomnie, że posiadam wszystkie najnowsze sterowniki i aktualizację. Czy spotkaliście się z podobnym problemem, lub jesteście w stanie mi pomóc ?
Pozdrawiam.

Strona 1 z 1