Skocz do zawartości
michalsoki

Laptop dla dzieci do nauki i multimediów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w związku z tym , że dzieciaki mają nauczanie przez internet muszę kupić nowy laptop dla nich.

 

Mam już voucher od HP :)

 

Chcę aby laptop wystarczył na dłużej, a nie po dwóch latach zacznie zwalniać i nie da się na nim pracować. System operacyjny mam.

 

Wstępnie wybrałem taki:

 

https://www.x-kom.pl/p/538593-notebook-laptop-15-6-hp-pavilion-gaming-r5-3550h-16gb-512-gtx1650.html#Opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz voucher, to na dłużej proponuje wersję z GTX'em 1660TI:

HP Pavilion Gaming R7-3750H/8GB/512 GTX1660Ti 144Hz za 3499zł

Podzespoły b.podobne, ale karta graficzna już zdecydowanie wydajniejsza, a po odliczeniu vouchera laptop wyjdzie 3099zł.Prócz mocniejszej karty jest tu też 144Hz matryca. W tym wypadku dostajesz też nieco lepszy procesor Ryzen R7 3750H. 8GB na początek wystarczy (w dualu), a z czasem wymienisz sobie pamięć na 16GB.W tym budżecie to propozycja która posłuży jednak najdłużej.

Edytowane przez przemekan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za propozycję.

 

Z żona przemyśleliśmy i zrobimy tak, że dzieciaki dostana starego laptopa zony do nauki ( nie będzie szkoda jak go zniszczą ), a dla zony kupimy nowy laptop do pracy biurowej. Jej stary laptop ma 5 lat i zaczął dużo wolniej chodzić, dlatego chcę kupić laptop na dłuższy czas i taki znalazłem czy będzie dobry:

 

https://www.x-kom.pl/p/538326-notebook-laptop-15-6-hp-pavilion-15-i5-1035g1-16gb-256-win10-silver.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, często polecany model, częściowo aluminiowa obudowa + podświetlana klawiatura i ekran IPS + konfiguracja w zasadzie nic dodać nic ująć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...