Skocz do zawartości
.Winter

S9+ na cos nowego

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam aktualnie Galaxy S9+ z ktorego jestem wzglednie zadowolony oprocz kilku mankamentow. Najwyzszy czas, zeby poszedl w odstawke.

 

Cos do 2700 zlotych? Biore pod uwage Samsunga, Apple i ewentualnie OnePlus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z appl to nie wiem czy xr kupisz za ta cene, samsung moze pelna s10 uda sie wyrwac, nie sprawdzalem cen osatnio, a onepolus to 7t jak najbardziej, bo watpie zeby udalo sie 7t pro w tej cenie wyrwac

 

osobiscie jestem fanem oneplusa i w niego bym poszedl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakies uzasadnienie dlaczego tak bardzo OnePlus Ci przypadl do gustu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam 1+ od ponad 2,5 roku dokladniej 5T

obecnie dziala tak dobrze ze na prawde jakis telefon musialby mi urwac dupe zebym go zmienil, jest na prawde responsywny, bateria ladnie trzyma, aparat wiadomo ze dobry ale sredniaki moga obecnie lepiej ogarniac, sam system mi sie tez bardzo podoba, 7T ma chociazby 90hz ekran ktory podobniez robi porzadna robote, nie wspomne o innych ulepszeniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie masz P30 Pro 8/256.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Posiadam aktualnie Galaxy S9+ z ktorego jestem wzglednie zadowolony oprocz kilku mankamentow. Najwyzszy czas, zeby poszedl w odstawke.

 

Cos do 2700 zlotych? Biore pod uwage Samsunga, Apple i ewentualnie OnePlus.

 

 

może byś wspomniał co to za mankamenty, żeby jego następca ich nie miał?

 

Jako "złoty" strzał w tej cenie proponuje Oppo Reno 3 Pro i Huawei P30 Pro

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zdecydowanie najlepszym telefonem na rynku jest Google Pixel 4. Jeśli nie potrzebujesz 5g i akceptujesz brak ultra szerokiego kąta to wybierz Pixela 4 ponieważ jest to pod każdym innym względem w dalszym ciągu najlepszy smartfon na rynku.

Edytowane przez unknown_solider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może byś wspomniał co to za mankamenty, żeby jego następca ich nie miał?

 

Jako "złoty" strzał w tej cenie proponuje Oppo Reno 3 Pro i Huawei P30 Pro

Lubi złapać zwiechę, po czasie czuć duże spowolnienie działania, stosunkowo średnia bateria.

 

Myślę nad iPhone'em XS, XR lub nawet 11. Wczoraj widziałem je na żywo w MM i prezentują się fajnie. Duży plus za szybkość działania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia czy wolisz iOS czy Android, część ludzi preferuje iOS i oni kupują iPhony. W mojej ocenie Android jest lepszym wyborem, to prawdziwy system operacyjny o ogromnych możliwościach, który o ile nie został źle zmodyfikowany przez nakładkę działa wybornie, iPhony to w istocie feature phony bez dostępu do pamięci, wielozadaniowości, na których oprogramowanie działa tak jak applety javy w starych telefonach, bez dostępu do pamięci i wpływu na system co znacznie ogranicza ich możliwości i nie pozwala na jego integrację z oprogramowaniem fabrycznym ani poszerzenie możliwości telefonu. Jeśli nie potrzebujesz smartfona, a telefonu używasz tylko do podstawowych zastosowań to paradoksalnie iPhone może być lepszym wyborem natomiast mi trudno sobie wyobrazić rezygnację ze smartfona i powrót do zwykłego telefonu z aparatem, nawet w wydaniu Appla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo potrzeba mi systemu operacyjnego na telefonie...

 

Nie, przeglądam głównie sieć, piszę na whatsappie i dzwonię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najlepszym telefonem na rynku jest Google Pixel 4. Jeśli nie potrzebujesz 5g i akceptujesz brak ultra szerokiego kąta to wybierz Pixela 4 ponieważ jest to pod każdym innym względem w dalszym ciągu najlepszy smartfon na rynku.

 

Pod każdym względem ?

Fatalna bateria i te ogromne ramki jak z przed 5 lat w telefonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnego telefonu nie używa się tak dobrze jak Pixela 4. Cudowna ergonomia, wspaniałe działanie, idealny system, w zasadzie ciężko do czegoś się przyczepić. Nie było, nie ma i być może juz nigdy nie będzie lepiej zbudowanego i przemyślanego urządzenia jak Pixel 4, a to z jaką dbałością o szczegóły został stworzony imponuje i sprawia, że używanie tego sprzętu to prawdziwa przyjemność. Dzięki najlepszej na rynku optymalizacji bateria jest w zupełności wystarczająca, a w wersji XL jakiej używam wręcz świetna.

 

Może i są smartfony o lepszej specyfikacji, które w pojedynku na cyferki wygrywają z Pixelem 4 ale to wszystko nie ma znaczenia w obliczu tego jak sprzęt działa w rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w końcu S10. Jest świetny. Sporo wygodniejszy w obsłudze niż s9+ jedną ręką i leciutki. Świetny telefonik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam s10 ale w wersji 5g i bardzo sobie chwałę tego smartfona jednak Exynos to obiektywnie patrząc tragedia do kwadratu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to Snapdragon, ale odczulem mimo to spory skok wydajnosci w porownaniu do S9+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...