Skocz do zawartości
DoctorNTrance

Obudowa Corsair Carbide Series 175R RGB

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie tej obudowy, może ją ktoś ma i mógłby zmierzyć? Muszę mieć obudowę max do 43 cm, a przy tej obudowie na wielu stronach podają wysokość 41.8 cm, natomiast na xkomie podali 45 cm, a na jeszcze innej stronie w komentarzach przeczytałem, że ma ona 45,5 cm z nóżkami...I teraz sam już nie wiem. Muszę mieć pewność, bo jeśli będzie miała ponad 43 cm to nie wejdzie tam gdzie chce by weszła. Ma ktoś taką i mógłby zmierzyć z nóżkami jej wysokość? Zazwyczaj producenci podają wysokość razem z nóżkami nie? Ale czy zawsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta obudowa to piekarnik z kompletnie zabudowanym frontem i tragicznym przepływem powietrza. Nie kupuj jej.

 

Specyfikację sprawdzaj an stronie producenta, a nie w sklepie, bo tam różne bzdety piszą.

Edytowane przez zawisztheblack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta obudowa to piekarnik z kompletnie zabudowanym frontem i tragicznym przepływem powietrza. Nie kupuj jej.

 

Specyfikację sprawdzaj an stronie producenta, a nie w sklepie, bo tam różne bzdety piszą.

 

To co byś polecił innego do 43 cm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz tą obudowę wpychać w jakaś wnękę? To nie jest dobry pomysł, ponieważ ogranicza wentylację.

 

Jaka płyta główna ma siedzieć w środku? To ma być pełne ATX, czy może jednak mATX?

Edytowane przez zawisztheblack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...