Skocz do zawartości
CiekawePytanie

Smartfon bez notcha z przodu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuję smartfona bez kamerki z przodu cena to do 1500zł oczywiście może być taniej. Znalazłem oppo reno 2 z w tej kwocie jak i np. za 800zl honor 9x. Od smartfona oczekuję żeby płynnie działał tzn. dobry procesor i trochę ramu w zapasie dodatkowym atutem byłaby też dobra bateria ale to już sprawa drugorzędna. Co polecacie? Zastanawiałem się też nad mi 9t ale w porównaniu do oppo reno 2 z to ma o 2gb ramu mniej. Przy dobrej okazji to nawet brak notcha z przodu bym odpuścił ale to by musiał być telefon pokroju realme 6 w sensie żeby kamerka była tak z boku a nie na środku. Bo ponoć za 840zł ma być wariant 8/128 ale wątpię w taką cenę. Także co polecacie? (Na ten moment moim faworytem jest oppo ale wolę zasięgnąć szerszej opini).

Zapomniałem jeszcze dodać aparaty dla mnie nie mają znaczenia jakie robią zdjęcia przedniego to nawet mogłoby nie być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że co?

W znaczeniu, że kamerka wysuwana ma być?

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to oppo. Ew zenfone 6

 

Edot

Wróć. Do 1500zl. Chyba że ustrzelisz zenfone na jakiejś promocji, np weekendowej na stronie asusa

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem co jeydnie zostaje jeszcze mi 9t 6/128 za 1300zł ale wydaje mi się że warto dopłacić te 200zł bo tamten wydaje się bardziej przysłościowy, co o tym sądzisz?

 

Ten zenfon to też spoko opcja ale wątpię żeby promocja na 1500 była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na politykę wsparcia Oppo oraz mediateka na pokładzie raczej zaryzykowałbym stwierdzenie, że bardziej przyszłościowym modelem jak i tańszym jest opcja od Xiaomi (mi9t). Natomiast nakładka Xiaomi może mieć mniej lub bardziej upierdliwe problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...