Skocz do zawartości
czarny1910

monitor do 2,5k

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, mój predator niestety padł, potrzebuję zmiany.

Po wielu opiniach mam do wyboru LG 27GL850-B i Legion Y27Q-20 (tutaj jestem jednak na wstępie na nie z racji przygód z serwisem przy lapku ojca).

Co do mojej specyfikacji z sygnaturki będzie lepsze? Bo podobno panel jest ten sam. Już dawno nie śledzę nowinek i trochę wypadłem z obiegu ;) Użytek 60% gry/ 40% filmy, praca, czasem jakaś delikatna obróbka foto/wideo.

Wszelkie sugestie mile widziane.

Edytowane przez czarny1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz kartę Nvidi to bierz monitor z Gsync jak masz kartę z AMD to bierz monitor z FreeSync. To jest chyba jasne. Ten LG dużo osób kupuje i chyba jest okej.

 

Ten LG ma FreeSync i gsync bierz tego LG :) Ale za kwotę 2000zł + bym szukał monitora z 240hz jak grasz w cs:go jak nie to bierz 144hz.

Edytowane przez wirtualnejaslo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram w cs go, lg ma jakis tam certyfikat gsync więc chyba też bezproblemowo podejdzie, aczkolwiek sporo jest opinii, że lenovo ma lepszą kontrolę jakości i fabrycznie panele mają mniejszy glow i blb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze inne pytanko,czy ktoś bezpośrednio miał styczność z lenovo i lg? Lub LG i asusem VG27AQ?

Muszę dokonać zakupu na już i im więcej szukam, to tym więcej znajduję minusów przy każdym :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...