Skocz do zawartości
Pan-tadeusz321

MacBook Pro 2017 grzeje się

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Temperatura CPU w moim Macu podczas pisania dokumentu w Pages lub przeglądania internetu od jakiegoś czasu prawie zawsze przekracza 90 stopni. Czy to normalne? Dodatkowo co chwilę wentylatory pracują z pełną prędkością. Nawet gdy komputer jest nieużywany i pokrywa jest zamknięta potrafią się rozkręcić na maxa, a Mac nagrzewa się tak, że nie można go dotknąć. Wcześniej tak się nie działo. Mogę coś z tym zrobić, czy w grę wchodzi jedynie serwis?

Edytowane przez Pan-tadeusz321

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem bardzo podobnie, sprawdź w monitorze aktywności czy jakiś proces w tle nie zajmuje procesora. U mnie był to deamon od aktualizacji biblioteki zdjęć. Ten rocznik ma to do siebie ze sie bardzo grzeje, mimo wszystko nie jest to konstrukcja najlepiej oddająca ciepło.

Edytowane przez Pawrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od siebie mogę zasugerować zainstalowanie apki Macs Fan Control, żeby podkręcić nieco wiatraki, i ustawić tak, jak na moim screenie:

pl3DdMz.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Panowie za pomoc :D Program do sterowania wentylatorami pobrany, a winowajcą problemu okazał się Dropbox, który bardzo obciążał procesor. Temat do zamknięcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...