Skocz do zawartości
1314231

RTX 2070 Super

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem przymierzam się do kupna karty RTX 2070 Super. Rzecz w tym że z tego typu wypróbowałem już Palit Jetstream RTX 2070 super niestety miałem problemy z wentylatorami. Który model z pośród tych wymienionych wybrać RTX 2070 Super ROG Advanced , RTX 2070 Super Gaming X Trio, RTX 2070 Super WTF(Work The Frames) KFA2. Zależy mi na tym aby karta była cicha i nie miała problemu z wentylatorami w trybie fan stop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz fundusze to polecam Asusa. Cicha i chlodna. Silent BIOSu nie sprawdzalem, ale w Performance nie przekracza 65*C ( Metro Exodus, WJB, War Thunder ). Cewki nie piszcza, przynajmniej na mojej karcie. Co do reszty kart, nie uzywalem zadnej z nich wiec niech ktos kto je ma sie wypowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strix akurat ani cichy ani chłodny :D

 

ogólnie msi gaming X / zotac amp extreme / gigabyte gaming oc

ew. gainward phantom / palit JS

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam msi i karta jest mega cicha do tego stopnia, że byłbym skłonny dopłacić 300zł extra do każdego modelu byleby zachować taką kulture pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam msi i karta jest mega cicha do tego stopnia, że byłbym skłonny dopłacić 300zł extra do każdego modelu byleby zachować taką kulture pracy.

 

Przy temp. 75stC wentyle niemal stoją prawda ?

Edytowane przez RsNeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy temp. 75stC wentyle niemal stoją prawda ?

Po oc przy około 70 stopniach się kręcą max na 30% obrotów a do 62 masz pasywke. W takim lolu np. to się wiatraki w ogóle nie włączają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po oc przy około 70 stopniach się kręcą max na 30% obrotów a do 62 masz pasywke. W takim lolu np. to się wiatraki w ogóle nie włączają.

 

Pięknie sekcja zasilania się gotuje na tej karcie ;) 120stC to norma ... ciekawe ile wytrzyma rok ? może dwa ? Do końca gwarancji dotrzyma możesz być spokojny.

 

Strix pod względem elektronicznym wychodzi najlepiej.

Edytowane przez RsNeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy temp. 75stC wentyle niemal stoją prawda ?

 

Moja nawet tyle nie osiąga max co widzialem to 65C ale mam dobrze wentylowaną bude i jest bez OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strix akurat ani cichy ani chłodny :D

 

ogólnie msi gaming X / zotac amp extreme / gigabyte gaming oc

ew. gainward phantom / palit JS

 

 

Z tego testu wynika ze jest i cichy i chlodny Up_to_something.gif

Z kart ktore podales jedynie Gigabyte to taki zloty srodek pomiedzy trybem Q i P Asusa. Reszta to tryb Q tylko troche glosniejszy.

Zreszta test robiony na benchu wiec jak wsadzisz karty do obudowy to i tak temp wzrosna a db spadnie wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego testu wynika ze jest i cichy i chlodny Up_to_something.gif

Z kart ktore podales jedynie Gigabyte to taki zloty srodek pomiedzy trybem Q i P Asusa. Reszta to tryb Q tylko troche glosniejszy.

Zreszta test robiony na benchu wiec jak wsadzisz karty do obudowy to i tak temp wzrosna a db spadnie wink.gif

 

Nie nie,

w strix raz jest tryb Q - quiet a raz P - performance.

Rozjeżdżają się o 10 stopni + zobacz obroty wiatraków na trybie P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Gigabyte Gaming OC, jak dla mnie cicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie sekcja zasilania się gotuje na tej karcie ;) 120stC to norma ... ciekawe ile wytrzyma rok ? może dwa ? Do końca gwarancji dotrzyma możesz być spokojny.

 

Jakieś źródło tych newsów czy szklana kula?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku miałem gigabyte gaming oc ale piszczały cewki, teraz mam już druga MSI 2070 super Gaming x Trio i mam o samo. Pójdzie chyba znowu do RMA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić Zotac Amp extreme. Nie posiada trybu pasywnego ale i tak jest bardzo cicha w grach jak i normalnym użytkowaniu. Cewki nie piszczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś źródło tych newsów czy szklana kula?

 

Doświadczenie własne - naprawiam podzespoły elektroniczne także karty graficzne i płyty główne.

W kartach i płytach najczęściej uszkodzeniu ulegają sekcje zasilania ( dowolne elementy) poprzez pracę w nadmiernej temperaturze. Głównie kondensatory nawet tantalowe oraz klucze.

Edytowane przez RsNeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...