Skocz do zawartości
Pafczitto

Najlepsza karta do 250mm długość.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie,

Jaką według was jest najlepsza obecnie karta, której długość nie przekracza 250mm?

(Karta pod Ryzena 3900x)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki budżet i do jakiej rozdzielczości oraz Hz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

235MM

https://www.x-kom.pl/p/505267-karta-graficzna-nvidia-palit-geforce-rtx-2060-super-dual-8gb-gddr6.html

2060S PALIT :D

1849zl

 

KFA 2060s

190mm :o :o

https://www.x-kom.pl/p/520374-karta-graficzna-nvidia-kfa2-geforce-rtx-2060-super-elite-1-click-oc-8gb-gddr6.html

1719zl :o :o - kurde sam bym zaryzykowal zakup ale biedny obecnie jestem :E :E :E

 

PNY 2060s

235mm

https://www.x-kom.pl/p/503849-karta-graficzna-nvidia-pny-geforce-rtx-2060-super-xlr8-df-gaming-oc-8gb-gddr6.html

1899zl

 

czemu tylko 2060s? i tak juz sama w sobie swoje potrzebuje W a mini kazda wyzej im mocniejsza tym zapewne cieplejsza bedzie :E

Edytowane przez AdRjiaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki budżet i do jakiej rozdzielczości oraz Hz?

 

Karta ma docelowo pracować z monitorem:

ASUS ROG STRIX XG49VQ Curved HDR

Link: https://www.x-kom.pl/p/490417-monitor-led-32-i-wiekszy-asus-rog-strix-xg49vq-curved-hdr.html

 

Podstawowe dane:

-Przekątna 49"

-Format 32:9

-Rozdzielczość 3840 x 1080 (SUW FHD)

-Częstotliwość 144Hz

 

Budżet powiedzmy na tą chwilę bez ograniczenia, ale też bez jakichś wodotrysków :D, chłodzenie standardowo powietrzne, bez bloków wodnych etc.

 

A z drugiej strony jeśli już w jakimś budżecie to powiedzmy coś do 2500.

Edytowane przez Pafczitto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałbym to co mam, Power Color red dragon rx5700xt, cena ok. 2000zl. 24cm i temperatury na biosie oc do 80st przy pełnym obciążeniu w 4K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałbym to co mam, Power Color red dragon rx5700xt, cena ok. 2000zl. 24cm i temperatury na biosie oc do 80st przy pełnym obciążeniu w 4K.

Hot Spot pewnie pod 100'C? A temp pamięci? Z ciekawości pytam - chciałbym zobaczyć jak mój Giguś wypada na tle tego.

Edytowane przez decorator12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hot Spot pewnie pod 100'C? A temp pamięci? Z ciekawości pytam - chciałbym zobaczyć jak mój Giguś wypada na tle tego.

Zależy od budy, musi być koniecznie 1-2 120mm na przodzie i 1 120mm na tyle. Wtedy hotspot trzyma 90-95st, a vram do 80st tak jak rdzeń. Podkreciles ram?

Jak wyłączyłem wentyle w małej budzie to rdzeń szedł do 95st, a hotspot do 110st :)

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od budy, musi być koniecznie 1-2 120mm na przodzie i 1 120mm na tyle. Wtedy hotspot trzyma 90-95st, a vram do 80st tak jak rdzeń. Podkreciles ram?

Co bym z ramem nie zrobił nie mogę go podkręcać - wywala w grach. Akurat rdzeń w Gigabyte jest bardzo chłodny moim zdaniem - obudowę trzymam na RPM 1700-1950 w sumie cały czas - przy takich obrotach przy ostrym graniu na 70;C mi nie wskoczy w 5700 - ale hot spot czy pamięci +10'C minimum.

 

Tyle że ja też jestem maniakiem zmian napięć - wszystko na auto też jest cieplejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz wsadziłem rx5700xt do cooler master masterbox q300l i dodałem 1 wentyl na przodzie ale pwm, żeby nie było głośno nie chodzi na maksa. Z uv red dragona jest problem z zejściem poniżej 1,15v, staje sie nie stabilny.

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś pierwsz post? 25cm, a nie 30cm.

Czytałem, zły link wrzuciłem. Bałagan mają z tymi nazwami, poprawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...